Netgear wprowadza nowe dodatki do wiodącej w branży linii produktów sieci domowej Wi-Fi 7


NETGEAR, Inc., wiodący dostawca innowacyjnych i bezpiecznych rozwiązań dla ludzi do łączenia się i zarządzania swoim cyfrowym życiem, rozszerzył dziś swoją linię routerów WiFi 7 mesh i routerów wolnostojących o nowy trójzakresowy system sieciowy Orbi 770 i router Nighthawk RS300. Najtańsze jak dotąd produkty NETGEAR Wi-Fi 7 opierają się na obietnicy firmy dotyczącej zapewnienia wysokiej wydajności Wi-Fi i bezpiecznej łączności.

Wi-Fi 7 zmienia grę
Wi-Fi 7 zapewnia 2,4 razy większą prędkość niż Wi-Fi 6, zapewnia małe opóźnienia i lepiej radzi sobie z zakłóceniami Wi-Fi, umożliwiając rodzinom bezproblemowe przesyłanie strumieniowe w rozdzielczości 4K/8K nowej generacji, wideokonferencje, gry i nie tylko. Od czasu wprowadzenia na rynek pierwszej oferty Wi-Fi 7 firmy NETGEAR — Nighthawk RS700 i Orbi 970 — prędkości Internetu umożliwiające obsługę wielu gigabitów stały się bardziej przystępne, wymagania dotyczące pracy w domu pozostają niezmienne, a liczba urządzeń, takich jak zestawy słuchawkowe AR/VR lub platformy oparte na sztucznej inteligencji, takie jak CoPilot+, utrzymuje się na stałym poziomie. zostały wprowadzone, które wymagają wyjątkowo małych opóźnień i wyższej przepustowości.

Podczas gdy popularność Wi-Fi 7 rośnie, a nowe generacje smartfonów, laptopów i innych urządzeń w szybkim tempie trafiają na rynek, zagrożenia IoT rosną, a bezpieczeństwo routerów na poziomie urządzenia ma kluczowe znaczenie dla ochrony cyfrowego życia i domów.

„Firma NETGEAR zawsze skupiała się na tworzeniu i dostarczaniu wiodących w branży rozwiązań charakteryzujących się dużą wydajnością i bezpieczną łącznością Wi-Fi” – powiedział David Henry, prezes i dyrektor generalny Connected Home Products and Services w firmie NETGEAR. „Nasze najnowsze dodatki do Wi-Fi 7, Orbi 770 i Nighthawk RS300, zapewniają te korzyści w zakresie łączności szerszemu gronu odbiorców, pomagając im doświadczyć niespotykanej szybkości i wydajności na urządzeniach i aplikacjach przy możliwie najsilniejszych dostępnych obecnie zabezpieczeniach”.

System siatkowy – seria Orbi 770
Trójzakresowy system sieci Orbi WiFi 7 zapewnia wyjątkową wydajność i błyskawiczne prędkości do 11 Gb/s dla maksymalnie 100 urządzeń w domach o powierzchni do 8000 stóp kwadratowych w zestawie 3 sztuk. Poprawia prędkość połączenia poprzez połączenie pasm 5 Hz i 6 GHz przy użyciu operacji Multi-Link zarówno w przypadku połączenia typu fronthaul do łączenia się z urządzeniami, jak i backhaul do łączenia routera i satelitów. Port internetowy o pojemności 2,5 gigabajta umożliwia pełne korzystanie z dostępnych obecnie wielogigabajtowych prędkości Internetu, dzięki czemu jest przygotowany na przyszłość w nowej erze rozrywki, pracy hybrydowej oraz urządzeń i aplikacji nowej generacji. Obszerne porty LAN o przepustowości 2,5 gigabajta na routerze i satelicie można wykorzystać do wielogigabitowych połączeń przewodowych między nimi lub do podłączenia współdzielonej pamięci masowej lub komputera/konsoli do gier.

Smukłe, cylindryczne korpusy routera Orbi i satelitów zostały celowo zaprojektowane z myślą o optymalnej wydajności i czynią je subtelnym dodatkiem do każdego biurka, półki lub urządzenia rozrywkowego. Każde urządzenie jest wyposażone w cztery anteny wewnętrzne o wysokiej wydajności ze wzmacniaczami o dużej mocy, które zapewniają zasięg 360 stopni, niezależnie od układu domu, od drzwi wejściowych po podwórko. Orbi 770 oferuje niezawodne połączenie Wi-Fi wykorzystujące technologię przebijania preambuły, która selektywnie blokuje zakłócenia, zapewniając stabilne połączenie, dzięki czemu sieć domowa działa bez zarzutu.

Samodzielny router – Nighthawk RS300
Trójzakresowy router Nighthawk RS300 zapewnia niesamowicie szybką sieć Wi-Fi 7 zapewniającą prędkość do 9,3 Gb/s dla oszczędnych, ale zaawansowanych technologicznie i gadżetowych użytkowników. Jego nowa, elegancka obudowa i opatentowana konstrukcja dookólnej anteny wewnętrznej poprawiają zasięg i przesyłają sygnały do ​​najdalszego zasięgu, zapewniając do 2500 stóp kwadratowych zasięgu sieci Wi-Fi na maksymalnie 100 urządzeniach.

Reklama

Każdy domownik może uzyskać dostęp do Internetu o przepustowości wielu gigabajtów dzięki portowi internetowemu o przepustowości 2,5 gigabajta, a dodatkowe porty LAN o przepustowości 2,5 gigabajta i dwa porty LAN o przepustowości 1 gigabajta mogą służyć do szybkich połączeń przewodowych w przypadku urządzeń nietolerujących opóźnień, takich jak komputer stacjonarny lub konsola do gier.

Spokój ducha dzięki najnowocześniejszym zabezpieczeniom
Urządzenia sieci domowej są narażone na średnio 10 ataków na sieci domowe co 24 godziny, dlatego ochrona cyfrowego życia zaczyna się od routera. Wyposażone w najnowocześniejsze protokoły szyfrowania i zaawansowane mechanizmy wykrywania zagrożeń, routery NETGEAR stanowią pierwszą linię obrony przed ewoluującymi zagrożeniami cybernetycznymi i zawierają funkcje bezpieczeństwa, takie jak automatyczne aktualizacje oprogramowania sprzętowego, obsługa VPN, najnowocześniejsze zabezpieczenia WPA3, dostęp sterowanie i opcje sieci Wi-Fi dla gości.

Seria Orbi 770 będzie pierwszym produktem wyposażonym w dodatkową warstwę zabezpieczeń dzięki nowej funkcji Advanced Router Protection, dostępnej wyłącznie w firmie NETGEAR. Ta funkcja chroni router nie tylko przed znanymi zagrożeniami, ale także przed większością nieznanych zagrożeń, wykorzystując kombinację heurystyki AI i zaawansowanego zapobiegania exploitom w celu rozpoznawania i blokowania prób wykorzystania. Ponadto umożliwia szybkie wydawanie bieżących poprawek dla zagrożeń bez konieczności czekania na nową wersję oprogramowania sprzętowego. Znacząco skraca to czas reakcji w porównaniu z tradycyjną metodą udostępniania aktualizacji oprogramowania sprzętowego dla każdego konkretnego modelu routera i dodatkowo wzmacnia nasze zaangażowanie w zapewnianie wiodącej w branży ochrony naszych produktów routerów/mesh przed cyberatakami. Zaawansowana ochrona routera, która została opracowana we współpracy z Bitdefender, zostanie wdrożona w pozostałej ofercie Wi-Fi 7 jeszcze w tym roku.

Aby zapewnić dodatkową ochronę, zarówno Orbi 770, jak i Nighthawk RS300 obejmują 30-dniową wersję próbną NETGEAR Armor Powered by Bitdefender, zapewniającą automatyczną osłonę bezpieczeństwa dla podłączonych urządzeń i dodatkową prywatność dzięki VPN. W przeciwieństwie do tradycyjnych produktów antywirusowych dla punktów końcowych, Armor jest wbudowany w router jako kompleksowe rozwiązanie zabezpieczające, chroniące komputery, kamery bezpieczeństwa, nianie elektroniczne i inne urządzenia IoT w sieci oraz eliminujące potrzebę posiadania wielu subskrypcji lub oprogramowania zabezpieczającego.

Obydwa modele są także wyposażone w inteligentną kontrolę rodzicielską NETGEAR, która pozwala łatwo zarządzać czasem dzieci spędzonym w Internecie na podłączonych urządzeniach i promować dobre nawyki korzystania z Internetu w rodzinie. Podstawowe funkcje są dostępne bezpłatnie. W przypadku Planu Premium po 30-dniowym okresie próbnym obowiązuje opłata abonamentowa.

Dane techniczne Orbi 770:

 • Ultraszybka, trójzakresowa sieć Wi-Fi 7 z szybkością do 11 Gb/s — doświadcz połączonych prędkości wielogigabitowych do 11 Gb/s w pasmach 2,4 GHz, 5 GHz i 6 GHz.
 • Większa pojemność i solidna sieć Wi-Fi — obsługuje ulepszenia technologii Wi-Fi 7, takie jak 320 MHz, 4K QAM i przebijanie preambuły.
 • Działanie wielu łączy — łączy dwa pasma Wi-Fi jednocześnie, zarówno dla łącza typu backhaul (współdzielone 5 GHz i 6 GHz), jak i fronthaul (5 GHz i 6 GHz), aby poprawić niezawodność sieci, zmniejszyć opóźnienia i zapewnić dostarczanie danych z maksymalną prędkością.
 • Wielogigabitowe prędkości dzięki portowi internetowemu o przepustowości 2,5 gigabajta — użyj portu internetowego o przepustowości 2,5 gigabajta w przypadku wielogigabitowych planów połączeń kablowych i światłowodowych. Kompatybilny z dowolnym dostawcą usług internetowych.
 • Więcej wielogigowych portów przewodowych na routerze i satelitach — podłącz urządzenia przewodowe, aby poprawić wydajność lub skonfiguruj wielogigowe połączenie przewodowe między routerem a satelitami za pośrednictwem trzech portów Ethernet 2,5 Gb/s na routerze i dwóch portów Ethernet 2,5 Gb/s na satelitach .
 • Zrób to wszystko dzięki aplikacji Orbi — łatwo zarządzaj siecią z dowolnego miejsca, w tym wstrzymuj połączenie z Internetem, przeprowadzaj testy szybkości Internetu, monitoruj wykorzystanie danych w Internecie, konfiguruj oddzielne sieci dla gości i nie tylko.

Dane techniczne Nighthawk RS300:

 • Niesamowicie szybkie, trójzakresowe Wi-Fi 7 z szybkością do 9,3 Gb/s — doświadcz połączonych prędkości Multi-Gigabit do 9,3 Gb/s w ultraszybkim paśmie Wi-Fi 6 GHz, aby zapewnić płynniejsze działanie Wi-Fi i mniej zakłóceń z sąsiednich sieci.
 • 2,4x większa prędkość – Wi-Fi 7 zapewnia 2,4x większą prędkość niż Wi-Fi 6 dzięki ultraszerokim kanałom o dużej przepustowości 320 MHz i 4K QAM, aby zmaksymalizować wydajność podłączonych urządzeń.
 • Wielogigabajtowe prędkości dzięki portowi internetowemu 2,5 Gb — wykorzystaj port internetowy 2,5 Gb/s, aby uzyskać szybsze plany połączeń kablowych i światłowodowych. Możesz też połączyć jeden port LAN z portem internetowym, aby uzyskać prędkość do 2 Gb/s w przypadku modemu, który nie ma portu obsługującego wiele gigabajtów, ale obsługuje agregację łączy. Kompatybilny z dowolnym dostawcą usług internetowych.
 • Większa wydajność dzięki portom przewodowym 2,5 Gb/s Ciesz się lepszą wydajnością urządzeń do gier i rozrywki, podłączając je do dwóch portów 2,5 Gb/s, aby uzyskać szybsze połączenia przewodowe. Połącz ze sobą dwa porty LAN 1 Gb/s, aby uzyskać prędkość do 2 Gb/s dla urządzenia NAS.
 • Łatwe udostępnianie plików – podłącz pendrive’a do portu USB routera, aby łatwo udostępniać pliki.
 • Zrób to wszystko dzięki aplikacji Nighthawk — skonfiguruj swoją sieć Wi-Fi, aby uzyskać najwyższą wydajność na urządzeniach priorytetowych. Z łatwością zarządzaj swoją siecią z dowolnego miejsca, włączając wstrzymywanie Internetu, przeprowadzanie testów szybkości Internetu, śledzenie wykorzystania danych internetowych, konfigurowanie oddzielnych sieci dla gości i nie tylko.

Dostępność

Seria NETGEAR Orbi 770 jest już dostępna w przedsprzedaży na stronie NETGEAR.com, a później u innych głównych sprzedawców detalicznych.
RBE773: Router i 2 satelity – 3 opakowania, sugerowana cena detaliczna 999,99 USD
RBE772: Router i 1 satelita – 2 sztuki, sugerowana cena detaliczna 699,99 USD
RBE770: Dodatkowy satelita, sugerowana cena detaliczna 399,99 USD

Urządzenie NETGEAR Nighthawk RS300 będzie już dostępne na stronie NETGEAR.com, a później u innych głównych sprzedawców detalicznych.
RS300: Router – sugerowana cena detaliczna 329,99 USDSource link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Dom Smoka, sezon 2, poprawia makabryczne zabójstwa opisane w książce

Dom Smoka zawsze mówił o tym, jak najmniejsze decyzje mogą mieć nieprzewidziane konsekwencje, ale rzadko ten temat był tak jasny, jak...

iOS 18: 18 najważniejszych funkcji i zmian dla iPhone’a [Video]

W tym wstępnym, praktycznym przewodniku omawiam 18 moich ulubionych nowych zmian i funkcji z pierwszej wersji beta systemu iOS 18 dla iPhone'a. ...

Przeglądarka Chrome na Androidzie może czytać strony internetowe na głos z poziomu aplikacji

Google wprowadza nową opcję o nazwie „Posłuchaj tej strony”, która umożliwia odczytanie strony internetowej na głos w przeglądarce Chrome na Androidzie. Ta...
Advertisment