Netgear przedstawia najlepszy trójzakresowy punkt dostępowy Wi-Fi 7 z WBE750


Firma NETGEAR, Inc., wiodący dostawca produktów sieciowych, które wspierają firmy dowolnej wielkości, wprowadziła dzisiaj na rynek najbardziej kompaktowy punkt dostępowy Wi-Fi 7. Trójzakresowy model WBE750 jest przeznaczony dla firm w dużym stopniu uzależnionych od bezprzewodowego Internetu i zapewnia całkowitą przepustowość Wi-Fi do 18,4 Gb/s1, obsługiwaną przez port 10 Gb/s/Multi-Gigabit PoE++.

Trójzakresowy punkt dostępowy Wi-Fi 7 z możliwością zarządzania przez Insight WBE750 zapewnia zaawansowane funkcje, których potrzebują dzisiejsze złożone firmy, w tym czas reakcji w czasie rzeczywistym, małe opóźnienia i zwiększoną pojemność. Pracownicy korzystają w pracy z coraz większej liczby podłączonych urządzeń — w tym laptopów, telefonów komórkowych, tabletów, a także połączonych urządzeń dostępnych w całym biurze, takich jak systemy współpracy, przenośne systemy POS, inteligentne oświetlenie i inne, a wszystkie te urządzenia mogą pochłaniać cenne przepustowość łącza. Ograniczona przepustowość może prowadzić do zmniejszenia produktywności i nieefektywności w firmie, co ostatecznie wpływa na wyniki finansowe. Punkt dostępowy WBE750 dzięki wysokiej przepustowości Wi-Fi i możliwości obsługi do 600 jednoczesnych urządzeń należy do najbardziej zaawansowanych dostępnych obecnie.

„Większość ludzi ma średnio trzy połączone urządzenia i często zabierają je ze sobą do pracy. W firmach zatrudniających 50 lub więcej pracowników, każdy z urządzeniami osobistymi i podłączonym do sieci sprzętem w miejscu pracy, przeciążenie sieci może szybko stać się problemem” – powiedziała Iphie Chen, starszy menedżer linii produktów w firmie NETGEAR. „WBE750 zapewnia Wi-Fi 7, najnowszy standard Wi-Fi, w miejscu pracy i oferuje rozwiązanie dla firm o tak złożonych potrzebach. W połączeniu z routerem Pro NETGEAR, przełącznikami Smart Cloud Managed Switch i Insight Remote Cloud Management, firmy z ograniczonymi lokalnymi zasobami IT mogą mają klasę korporacyjną, a jednocześnie są łatwe w zarządzaniu, kompleksowe rozwiązanie sieciowe.”

NETGEAR i Wi-Fi 7
Dzięki technologii Wi-Fi 7 urządzenia mogą jednocześnie wysyłać i odbierać dane w wielu pasmach Wi-Fi, poprawiając przepustowość urządzeń końcowych i pomagając uniknąć pułapek związanych ze słabym połączeniem. W miarę jak Wi-Fi 7 w dalszym ciągu ugruntowuje się jako nowy standard branżowy, coraz więcej urządzeń wprowadzanych do pracy będzie obsługujących Wi-Fi 7, a firmy potrzebują łączności odpowiadającej temu zapotrzebowaniu. W porównaniu do punktów dostępowych ze starszymi standardami Wi-Fi, WBE750 oferuje szybszą transmisję danych, mniejsze opóźnienia, mniej zakłóceń i większą przepustowość – nawet dla urządzeń Wi-Fi 6.

WBE750 wykorzystuje technologię RF zaprojektowaną przez inżynierów firmy NETGEAR z unikalną konstrukcją systemu antenowego zoptymalizowaną pod kątem jednoczesnej pracy wszystkich pasm (2,4/5/6 GHz). Każda antena jest indywidualnie dostrajana, aby zapewnić najlepszą łączność we wszystkich pasmach. Wewnętrzny zespół stworzył również zaawansowany filtr do obsługi wielu łączy (funkcja Wi-Fi 7), który lepiej izoluje poszczególne pasma w celu zminimalizowania zakłóceń, co przekłada się na lepszą łączność o 20–30%.

Łatwe zarządzanie dla firm dowolnej wielkości
Rozwiązanie do zarządzania NETGEAR Insight oferuje konfigurację typu plug-and-play i zarządzanie siecią małej firmy za pomocą łatwego w obsłudze portalu internetowego w chmurze lub aplikacji mobilnej dla urządzeń zgodnych z Insight. Platforma Insight umożliwia każdemu właścicielowi firmy lub projektowi instalacji niestandardowej, dostawcy usług zarządzanych lub specjalistom IT wykrywanie i konfigurowanie urządzeń NETGEAR oraz monitorowanie i zarządzanie siecią. Intuicyjny interfejs sieciowy i aplikacja mobilna obejmują różnorodne opcje konfiguracji i sytuacje sieciowe.

Dodatkowe specyfikacje techniczne obejmują:

Reklama
  • Dedykowane wsparcie w zakresie łączności bezprzewodowej — skorzystaj z bezpłatnych, dedykowanych ekspertów ds. rozwiązań w celu konsultacji w sprawie rozmieszczenia, rozmiaru i maksymalizacji wydajności: ProWiFiDesign@netgear.com.
  • Niezrównane bezpieczeństwo Wi-Fi 7 — WPA3 na poziomie korporacyjnym zapewniający najwyższy poziom bezpieczeństwa. Twórz bezpieczne podsieci z wieloma identyfikatorami SSID i sieciami VLAN oraz korzystaj z NETGEAR Insight, aby pomóc w konfiguracji i łatwym utrzymaniu bezpieczeństwa sieci.
  • Kompatybilność wsteczna i zabezpieczenie na przyszłość — zwiększona prędkość i większa przepustowość nawet w przypadku starszych urządzeń Wi-Fi 6/6E, zapewniając zabezpieczenie na przyszłość, gdy na rynku pojawi się więcej urządzeń Wi-Fi 7.
  • Możliwość korzystania z siatki dla lepszego zasięgu — połącz ze sobą kilka punktów dostępowych WBE750, aby stworzyć kompleksową sieć kratową.
  • 2,4x większa przepustowość – technologia WiFi 7, charakteryzująca się szybszym pasmem 6 GHz, zapewnia 2,4x większą przepustowość niż konstrukcje oparte na WiFi 6E.

Urządzenie NETGEAR WBE750 jest już dostępne w USA na NETGEAR.com za 699,99 USD i przy zakupie obejmuje roczną subskrypcję NETGEAR Insight Cloud Management.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Senat ponownie zatwierdza program szpiegowski FISA, ale nie przed jego wygaśnięciem o północy

Senat przyjął ustawę ponownie zatwierdzającą art. 720 ustawy o nadzorze wywiadu zagranicznego (FISA), kontrowersyjny program umożliwiający szpiegowanie zagranicznych „celów” bez nakazu ale długa,...

Przewodnik po Dniu Społeczności Pokémon Go Bellsprout

PokemonGo organizuje wydarzenie z okazji Dnia Społeczności Bellsprout 20 kwietnia od 14:00 do 17:00 czasu lokalnego. Zgodnie z oczekiwaniami w przypadku...

Co oznacza restrukturyzacja Google dla Pixela i Androida?

Kluczowe dania na wynos Wewnętrzne zmiany Google pod rządami Ricka Osterloha mają na celu usprawnienie działania Pixela i Androida oraz usprawnienie...
Advertisment