Netflix’s Kitchen, The Marvels i wszystkie nowe filmy do obejrzenia


Witamy czytelników Polygon! Co tydzień podsumowujemy najciekawsze nowości w serwisach streamingowych i VOD, wyróżniając największe i najlepsze nowe filmy, które możesz obejrzeć w domu.

W tym tygodniu, Cuda, najnowsza część filmowa Marvel Cinematic Universe, jest wreszcie dostępna do zakupu na VOD. To jednak nie wszystko, jak na komedię sportową Taiki Waititi Następny gol wygrywa jest również dostępny do kupienia, wraz z kilkoma innymi nowościami, które można wypożyczyć. Kuchniareżyserski debiut Daniela Kaluuyi, którego akcja rozgrywa się w dystopijnym Londynie, można oglądać także w serwisie Netflix Głupie pieniądzekomediodramat oparty na krótkim wydaniu GameStop z 2021 roku. Nie wspominając nawet o wszystkich innych wydaniach przesyłanych strumieniowo w tym tygodniu na Hulu, Mubi i AMC Plus!

Oto wszystkie nowości do obejrzenia w ten weekend!


Nowość w Netfliksie

Głupie pieniądze

Gdzie obejrzeć: Dostępny do strumieniowego przesyłania w serwisie Netflix

Reklama

Zdjęcie: Claire Folger/Sony Pictures

Gatunek muzyczny: Komediodramat biograficzny
Czas działania: 1 godz. 45 min
Dyrektor: Craiga Gillespiego
Rzucać: Paul Dano, Pete Davidson, Vincent D’Onofrio

Zapamiętaj Krótkie wydanie GameStop w 2021 r? NIE? W porządku — wprawdzie był to bardzo gorączkowy i szalony czas, ale z tym całym… wszystko dziać się. Jeśli szukasz odświeżenia, ten film o analityce finansowym z klasy średniej, który osiągnął ogromny sukces podczas kryzysu, może być właśnie tym, czego szukasz.

Z naszego recenzja:

Gdzie Duży skrót był protekcjonalny, ale nadal niezwykle zabawny i zgodny z prawem, Głupie pieniądzetwórcy wydają się niezainteresowani wyjaśnianiem, co do cholery stało się ze scenariuszem GameStop i jak do cholery to się stało. Scenariusz zakłada, że ​​widzowie albo są już zaznajomieni z historią, albo nie przejmują się zbytnio szczegółami finansowymi i chcą po prostu zobaczyć wiadomości odtworzone przez znane im osoby. Większość żargonu pozostaje niewyjaśniona, a seria wydarzeń, które ułatwiły powstanie sagi, została po prostu wzruszona ramionami na rzecz uproszczonego „czy to nie jest szalone?!” ton.

Kuchnia

Gdzie obejrzeć: Dostępny do strumieniowego przesyłania w serwisie Netflix

(LR) Mężczyzna w czarnym dresie (Kane Robinson) na futurystycznym motocyklu stoi przed młodym chłopcem w białej bluzie z kapturem (Jedaiah Bannerman) i czarnych spodniach w The Kitchen.

Zdjęcie: Chris Harris/Netflix

Gatunek muzyczny: Dramat science-fiction
Czas działania: 1 godz. 47 min
Dyrektorzy: Daniel Kaluuya, Kibwe Tavares
Rzucać: Kano, Jedaiah Bannerman, Hope Ikpoku Jr

Daniel Kaluuya (Wysiadać, Czarna pantera) współpracuje z reżyserem Kibwe Tavaresem przy swoim reżyserskim debiucie: dramacie science-fiction, którego akcja rozgrywa się w dystopijnym Londynie, gdzie wyeliminowano mieszkania socjalne. Film opowiada historię Izi i Benjiego, ojca i syna, którzy walczą o przetrwanie, gdy zubożała społeczność jest oblegana przez przemoc sponsorowaną przez państwo.

Nowość w Hulu

Niewidzialne piękno

Gdzie obejrzeć: Dostępne do transmisji strumieniowej na Hulu

Bethann Hardison na archiwalnym zdjęciu z „Invisible Beauty”.

Foto: Zdjęcia Magnolii

Gatunek muzyczny: film dokumentalny
Czas działania: 1 godz. 55 min
Dyrektorzy: Bethann Hardison, Frédéric Tcheng
Rzucać: Tysona Beckforda, Stephena Burrowsa i Naomi Campbell

Ten dokument opisuje życie i wpływ Bethann Hardison, pionierskiej modelki i aktywistki, która walczyła o różnorodność rasową w branży modowej.

Nowość w AMC Plus

Pochodzenie zła

Gdzie obejrzeć: Dostępny do transmisji strumieniowej w AMC Plus

(LR, od góry do dołu) Laure Calamy, w środku, z, zgodnie z ruchem wskazówek zegara od lewej, Céleste Brunnquell, Dominique Blanc, Jacques Weber, Doria Tillier i Véronique Ruggia Saura w „Pochodzeniu zła”. Źródło... Laurent Champoussin/IFC Films

Zdjęcie: Laurent Champoussin/IFC Films

Gatunek muzyczny: Dramat
Czas działania: 2 godziny 3 minuty
Dyrektor: Sebastiana Marniera
Rzucać: Laure Calamy, Doria Tillier i Dominique Blanc

Kręty francuski thriller o kobiecie próbującej ponownie nawiązać kontakt z bogatą rodziną, której, jak twierdzi, jest częścią, Pochodzenie zła był późnym dodatkiem do naszej listy najlepsze filmy 2023 roku.

Jak ujęła to moja koleżanka Tasha Robinson w swoim tekście:

Rozpakowywanie każdego kłamstwa i schematu w tym filmie zajmuje każdą minutę jego trwania i mamy gwarancję, że sympatia widzów zmieni się w tym procesie pół tuzina razy. Jako kryminał jest perełką; jako historia postaci jest jeszcze lepsza.

Nowość w Mubi

Opadłe liście

Gdzie obejrzeć: Dostępne do transmisji strumieniowej na Mubi

  Alma Pöysti i Jussi Vatanen siedzą w teatrze w Fallen Leaves.

Zdjęcie: MUBI

Gatunek muzyczny: Romantyczny komediodramat
Czas działania: 1 godz. 21 min
Dyrektor: Aki Kaurismäki
Rzucać: Alma Pöysti, Jussi Vatanen, Janne Hyytiäinen

Ten romantyczny dramat opowiada historię Ansy (Alma Pöysti) i Holappy (Jussi Vatanen), dwójki samotnych samotnych ludzi, którzy spotykają się przypadkowo w barze karaoke w Helsinkach. Pokonując liczne wpadki i własne wyspiarskie dziwactwa, oboje nawiązują niezręczne, ale ujmujące zaloty.

Nowe do wynajęcia lub kupienia

Cuda

Gdzie obejrzeć: Można go kupić na Amazon, Apple i Vudu

Iman Vellani jako Pani Marvel/Kamala Khan, Brie Larson jako Kapitan Marvel/Carol Danvers i Teyonah Parris jako Kapitan Monica Rambeau stoją razem w kostiumach, wszyscy patrzą w górę w filmie Marvel Cinematic Universe Marvels

Zdjęcie: Laura Radford/Marvel Studios

Gatunek muzyczny: Akcja superbohatera
Czas działania: 1 godz. 45 min
Dyrektor: Nia DaCosta
Rzucać: Brie Larson, Teyonah Parris, Iman Vellani

W 33. filmie Marvel Cinematic Universe powraca Carol Danvers (Brie Larson), znana również jako Kapitan Marvel. Tym razem łączy siły z potężną Kamalą Khan (Iman Vellani) i Monicą Rambeau (Teyonah Parris), aby ocalić wszechświat przed zagrożeniem ze strony mściwego przywódcy Kree, który pragnie przywrócić jej rodzinny świat.

Z nasza recenzja:

W najlepszych chwilach, Cuda po prostu rzuca na ekran wspaniałe pomysły. Jest planeta ludzi, którzy tylko śpiewają, stacja kosmiczna pełna kotów, które beztrosko pożerają meble i ludzi, animowane przedstawienie wewnętrznego monologu Kamali – film może przypominać tablicę nastrojów ułożoną przez przedawkowanego kofeiny fana Star Treka, z poczuciem wyobraźni, odpowiedni do przypominania widzom, że komiksy mogą być fajne w momencie ich czytania, a nie tego, co obiecują w przyszłości.

Chłopcy w łodzi

Gdzie obejrzeć: Dostępne do wypożyczenia na Amazon, Apple i Vudu

Gatunek muzyczny: Film biograficzny o sporcie
Czas działania: 2 godziny 3 minuty
Dyrektor: George Clooney
Rzucać: Joela Edgertona, Calluma Turnera i Jacka Mulherna

Kiedy myślę o Letnich Igrzyskach Olimpijskich w 1936 r., przychodzi mi na myśl Jesse Owens i niesamowite rzeczy, których dokonał w sprincie i skoku w dal na oczach niemieckiej publiczności, która namiętnie mu kibicowała. Ale inna grupa Amerykanów również przeszła do historii, walcząc o chwałę olimpijską — drużyna wioślarska Uniwersytetu Waszyngtońskiego, grupa sportowców z klasy robotniczej, której historia została opowiedziana w najnowszym reżyserskim przedsięwzięciu George’a Clooneya.

Kolor fioletowy

Gdzie obejrzeć: Dostępne do wypożyczenia na Amazon, Apple i Vudu

(LR) Taraji P. Henson, Fantasia Barrino i Danielle Brooks w filmie „Kolor fioletu”.

Zdjęcie: Zdjęcia Warner Bros

Gatunek muzyczny: Musical o dorastaniu
Czas działania: 2 godziny 21 minut
Dyrektor: Blitz Bazawule
Rzucać: Taraji P. Henson, Danielle Brooks, Colman Domingo

Ta muzyczna adaptacja, oparta na powieści Alice Walker z 1982 roku, opowiada historię Celie (Fantasia Barrino), kobiety w pełnym przemocy małżeństwie, oderwanej od siostry i dzieci, która znajduje siłę w przyjaźni z Shug Avery (Taraji P. Henson), piosenkarka o niezłomnym duchu.

Następny gol wygrywa

Gdzie obejrzeć: Dostępne do wypożyczenia na Amazon, Apple i Vudu

Ace (David Fane) trzyma tablicę, podczas gdy trener Thomas Rongen (Michael Fassbender) poucza swoją drużynę poza ekranem w filmie „Następne zwycięstwa goli”.

Zdjęcie: Zdjęcia Searchlight

Gatunek muzyczny: Komediodramat sportowy
Czas działania: 1 godz. 44 min
Dyrektor: Taika Waititi
Rzucać: Michaela Fassbendera, Oscara Kightleya i Kaimanę

Michaela Fassbendera (Zabójca) występuje w filmie sportowym Taiki Waititi, opartym na prawdziwej reprezentacji Samoa Amerykańskiego w piłce nożnej i jej próbie kwalifikacji do Mistrzostw Świata FIFA 2014. Fassbender wciela się w Thomasa Rongena, holenderskiego amerykańskiego trenera, który zgadza się pomóc w ukształtowaniu niegdyś notorycznie złej drużyny w zawodnika kwalifikującego się do rywalizacji.

Z nasza recenzja:

Następna wygrana bramkas nie potrafi właściwie uchwycić tego, co uczyniło historię reprezentacji Samoa Amerykańskiego w piłce nożnej tak fascynującą, próbując nakręcić film tak uniwersalny, że odrzuca sam sport jako nieistotny. Może to oznaczać umożliwienie widzom utożsamienia się z zespołem jako indywidualności. Ale jest to tak prosta historia o słabszych stronach, że rzadko wychodzi poza najbardziej powierzchowny poziom „Ostrożność, ponieważ ten film mówi, że musisz się troszczyć”.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Senat ponownie zatwierdza program szpiegowski FISA, ale nie przed jego wygaśnięciem o północy

Senat przyjął ustawę ponownie zatwierdzającą art. 720 ustawy o nadzorze wywiadu zagranicznego (FISA), kontrowersyjny program umożliwiający szpiegowanie zagranicznych „celów” bez nakazu ale długa,...

Przewodnik po Dniu Społeczności Pokémon Go Bellsprout

PokemonGo organizuje wydarzenie z okazji Dnia Społeczności Bellsprout 20 kwietnia od 14:00 do 17:00 czasu lokalnego. Zgodnie z oczekiwaniami w przypadku...

Co oznacza restrukturyzacja Google dla Pixela i Androida?

Kluczowe dania na wynos Wewnętrzne zmiany Google pod rządami Ricka Osterloha mają na celu usprawnienie działania Pixela i Androida oraz usprawnienie...
Advertisment