Netflix zmniejszy liczbę reklam, które zobaczysz, jeśli będziesz oglądać bez przerwy; Wkrótce będą dostępne także pliki do pobrania z reklamami


Netflix uruchomił w zeszłym roku usługę obsługującą reklamy i wszystko wskazuje na to, że odniósł sukces. W dzisiejszej nowej aktualizacji Netflix ujawnił kilka zmian, które wkrótce zostaną wprowadzone w planie z reklamami, w tym zmniejszenie liczby reklam wyświetlanych podczas oglądania czegoś bez przerwy.

Poziom obsługiwany reklamami w serwisie Netflix to najtańszy plan, którego cena wynosi 6,99 USD. Chociaż Netflix został uruchomiony z ograniczeniami, takimi jak obsługa przesyłania strumieniowego tylko w rozdzielczości 720p, Netflix stopniowo usunął te ograniczenia i obecnie plan obsługuje odtwarzanie w rozdzielczości 1080p. Plan reklamowy Netflix również nie obsługiwał Apple TV w momencie premiery, co zmieniono w marcu.

Netflix twierdzi, że począwszy od pierwszego kwartału 2024 r. będzie można również sprawdzić, ile reklam wyświetli się w przypadku oglądania filmów bez przerwy. Netflix twierdzi, że po obejrzeniu trzech odcinków z rzędu czwarty odcinek będzie pozbawiony reklam.

Od pierwszego kwartału 2024 r. nasi reklamodawcy na całym świecie będą mogli korzystać z naszego nowego formatu reklam binge (wt), który uwzględnia zachowanie widzów polegające na oglądaniu wielu odcinków z rzędu. Po obejrzeniu trzech kolejnych odcinków abonenci otrzymają czwarty odcinek bez reklam.

Netflix również powtórzył coś na początku ogłoszony podczas ostatniej rozmowy telefonicznej dotyczącej zarobków: plan oparty na reklamach wkrótce będzie umożliwiał pobieranie treści do przeglądania w trybie offline. To sprawia, że ​​Netflix jest „jedynym streamerem obsługującym reklamy oferującym pobieranie” – twierdzi.

Z planu Netflix opartego na reklamach korzysta obecnie 15 milionów aktywnych miesięcznie użytkowników na całym świecie, a firma wierzy, że te ulepszenia zachęcą nowych użytkowników do subskrypcji. Pomaga także plany „Basic” i „Premium”. są coraz droższe odpowiednio po 12 i 23 dolarów.

Reklama

Tymczasem plan wspierany reklamami nie stał się droższy od chwili jego uruchomienia w listopadzie 2022 r. po 6,99 USD miesięcznie.

Podążaj za Chancem: Wątki, Świergot, InstagramaI Mastodont.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Sztuczna inteligencja Edge Copilot firmy Microsoft nie jest w stanie podsumować każdego filmu na YouTube

Dodano jedną funkcję do AI Copilot firmy Microsoft w przeglądarce Edge w tym tygodniu jest możliwość generowania streszczeń tekstowych filmów. Jednak funkcja...

UE osiąga wstępne porozumienie w sprawie ustawy o sztucznej inteligencji, torując drogę dla prawa

Po rundzie intensywnych negocjacji w tym tygodniu prawodawcy w Brukseli osiągnęli obecnie ok „porozumienie tymczasowe” w sprawie proponowanej przez Unię Europejską ustawy o...

Święta Bożego Narodzenia z Batmanem, nowe filmy z serwisu Netflix i wszystko inne do obejrzenia

Witamy w najbardziej pracowitym sezonie kinowym w roku, kiedy naprawdę warto wybrać się do kin na filmy, a wszystko, co trafia...
Advertisment