Netflix 3 Body Problem, X-Men ’97 i więcej nowych programów telewizyjnych w tym tygodniu


Program telewizyjny w tym tygodniu to swego rodzaju przygoda z adaptacją adresu IP: X-Men z lat 90. powracają wraz z nostalgicznymi klimatami animacji w X-Men ’97. Jeśli szukasz alternatywnej wersji klasycznej gry wideo (i do tego jakiś głupi), jest finał Aureola Sezon 2.

Potem jest 3 Problem z ciałem, wysokobudżetowa adaptacja przebojowej powieści science fiction pod tym samym tytułem (i jej kontynuacje) Netfliksa. Jak nasz redaktor naczelny Matt Patches umieścił to w swojej recenzji: 3 Problem z ciałem „Wydaje się, że ma imponującą skalę, badając bałagan w ludzkim instynkcie”.

Wśród nich tak naprawdę nie ma żadnych złych wyborów; to tylko telewizja, to dobra zabawa. I to nawet nie jest limit: nadal istnieje telewizja i kilka nowych opcji. Oto wszystkie najważniejsze premiery i finały telewizyjne w tym tygodniu.


Nowe seriale na Netfliksie

3 Problem z ciałem

Gatunek muzyczny: Wysokobudżetowe science-fiction
Data wydania: 21 marca, ze wszystkimi ośmioma odcinkami
Showrunnerzy/twórcy: Davida Benioffa, DB Weissa i Alexandra Woo
Rzucać: Eiza González, Liam Cunningham, Benedict Wong i nie tylko

Fizyka się załamuje i to koniec świata, jaki znamy – przynajmniej chyba, że ​​grupie genialnych naukowców połączy siły z tajemniczym detektywem, aby zdemaskować największe zagrożenie dla ludzkości w całej historii.

Reklama

To tak szczegółowo, jak tylko mogę, nie zdradzając szczegółów, ale inne nagłówki tego programu są następujące: To od showrunnerów Gra o tron I Terror sezon 2, na podstawie popularnej książki science-fiction Cixina Liu.

Nowe programy w Disney Plus

X-Men ’97

Gatunek muzyczny: Kreskówka superbohatera przypominająca powrót do przeszłości
Data wydania: 20 marca
Główny pisarz: Beau DeMayo
Rzucać: Ray Chase, Jennifer Hale, Alison Sealy-Smith i nie tylko

X-Men ’97 będzie kontynuować historię z X-Men: serial animowany spektakl z lat 90. Animacja – powrót w stylu i tonie – będzie nawiązywała do twoich ulubionych X-Men (lub przynajmniej głównych) po śmierci profesora X.

Nowe programy w Paramount Plus

Finał drugiego sezonu Halo

Zdjęcie: Adrienn Szabo/Paramount Plus

Gatunek muzyczny: Adaptacja gry wideo
Data wydania: 21 marca
Showrunner/twórca: Dawid Wiener
Rzucać: Pablo Schreiber, Bokeem Woodbine, Natasha McElhone i nie tylko

To ostatni odcinek Aureola Sezon 2 a Master Chief to… nadal nie w Halo (już!). Może niedługo. Przynajmniej w tym sezonie dowiedzieliśmy się dużo więcej o UNSC i spędziliśmy trochę czasu z Arbiterem. I jeszcze raz: może Master Chief jest właśnie w drodze do Halo!

Nowe programy w Peacock

Sezon Top Chefa 21

Gatunek muzyczny: Konkurs na rzeczywistość
Data wydania: 20 marca o 21:00 EDT w Bravo, następnego dnia w Peacock
Gospodarz: Kristen Kisz
Rzucać: Najlepsza grupa najlepszych szefów kuchni, którzy chcą zostać najlepszym szefem kuchni

Znasz tę procedurę: grupa szefów kuchni rywalizuje o 250 000 dolarów i (co może ważniejsze) prestiż dzięki dubbingowi szczyt szef kuchni. W tym sezonie po raz pierwszy gospodarzem programu nie będzie Padma Lakshmi Najlepszy szef kuchni: Seattle zwycięzca Kristen Kish przejmuje rolę gospodarza. Czy wpłynie to na smak serialu?

Nowe programy w Apple TV Plus

Palma Królewska

Gatunek muzyczny: Dramat okresu
Data wydania: 20 marca, z 3 odcinkami
Showrunner/twórca: Abe Sylwia
Rzucać: Kristen Wiig, Ricky Martin, Josh Lucas i nie tylko

Jest rok 1969 i Maxine Simmons (Kristen Wiig) chce włamać się na wyższe szczeble społeczeństwa w Palm Beach. Luźno oparty na książce Pan i Pani American Pie Juliet McDaniel wartości Maxine zostaną wystawione na próbę, gdy będzie próbowała przeniknąć do wyższych sfer (i cieszyć się nimi) poprzez penetrację ich najbardziej ekskluzywnego klubu: Palm Royale.

Nowe programy na Crunchyroll

Frieren: Poza końcem podróży

Gatunek muzyczny: Fantazja
Data wydania: 22 marca
Na podstawie mangi autorstwa: Kanehito Yamady

To ostatni odcinek Frieren: Poza końcem podróży! Odcinek 28 Frieren będzie ostatnim miejmy nadzieję na razie, ale będzie to zależeć od tego, jak ukształtują się harmonogramy produkcji i wola bogów. Tak czy inaczej, przygotuj się na osiągnięcie tego Koniec podróży z odrobiną goryczy.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Twórca Star Trek: Lower Decks zamienia Golden Axe firmy Sega w widowisko

Zręcznościowa bijatyka typu hack-and-slash firmy Sega Złota siekiera jest adaptowany dla telewizji. W dość nieoczekiwany sposób ten serial telewizyjny będzie...

Dziewięciu pracowników Google aresztowanych po protestach okupacyjnych dotyczących Projektu Nimbus

Dziewięciu pracowników Google, którzy zajmowali biura firmy w Nowym Jorku i Kalifornii, zostało aresztowanych we wtorek wieczorem po ośmiogodzinnym napadzie.Pracownicy protestowali przeciwko zaangażowaniu...

Wieloletni szef sterowników Linux Nouveau, Ben Skeggs, dołącza do firmy NVIDIA

Ben Skeggs, główny opiekun sterownika GPU NVIDIA o otwartym kodzie źródłowym dla jądra systemu Linux o nazwie Nouveau, dołączył do firmy NVIDIA. ...
Advertisment