Nawilżacz Humelle firmy Airversa dla HomeKit


W zeszłym roku przeprowadziliśmy się do domu, który zbudowaliśmy od podstaw. Jedną z rzeczy, która różniła się od mojego poprzedniego domu, był rodzaj ogrzewania. Zamiast pompy ciepła przeszliśmy na gaz ziemny. To już mój drugi raz, kiedy korzystam z ogrzewania gazowego i zapomniałem o jednej rzeczy – jaka była suchość. Teraz ciepło gazowe jest z pewnością znacznie cieplejsze; zwłaszcza gdy robi się naprawdę zimno, po prostu wolę ogrzewanie gazowe. Cóż, ja tak, ale mój nos nie. Im więcej płynie, tym bardziej suchy staje się mój nos. The Nawilżacz Humelle’a firmy Airversa jest teraz moim ulubionym rozwiązaniem dla Zestaw domowy-włączony nawilżacz do sypialni.

Nawilżacz HomeKit – co chcesz zobaczyć

Gdybym miał zaprojektować nawilżacz obsługujący HomeKit, byłby to całkiem prosty produkt.

  • Wyglądałoby elegancko.
  • Obsługuje Thread.
  • Pozwoliłoby to na dodanie olejków eterycznych dla uzyskania ładnego zapachu (nie kupuję korzyści zdrowotnych).
  • Zawierałoby kilka zabawnych opcji błyskawic.
  • Miałby duży zbiornik na wodę.

Airversa całkowicie wytrąciła go z równowagi. Sprawdza wszystkie pola pod kątem tego, czego chcę w nawilżaczu HomeKit. Zaznacza wszystkie pola pod kątem tego, co bym zbudował, gdybym też to projektował. Zespół Airversa stworzył coś wspaniałego. Jestem wielkim fanem tzw Oczyszczacz powietrza Airversa też, więc nie dziwię się, że też pokochałam ten produkt.

Rozpakowanie i konfiguracja nawilżacza Humelle

Jak zawsze w przypadku najlepszych produktów HomeKit, od rozpakowania do skonfigurowania automatyzacji mogę przejść w niecałe dziesięć minut. Jest dostarczany zasadniczo zmontowany. Jedyne, co musisz zrobić, to wyjąć szczoteczkę do czyszczenia ze spodu zbiornika. Następnie będziesz mógł dodać wodę (za pomocą otworu na śrubę na dole), ponownie podłączyć zbiornik na wodę i podłączyć go. Nawilżacz Airversa zawierał kod QR HomeKit z tyłu produktu oraz w instrukcji obsługi. Naprawdę doceniam, gdy firmy dołączają wiele kopii kodu instalacyjnego. Zawsze polecam korzystanie z aplikacji takiej jak HomePass jednak do tworzenia kopii zapasowych kodów – szczególnie w przypadku produktów zawierających wodę.

Codzienne użytkowanie

Jednak nawilżacz Humelle to nie tylko nawilżacz. Zawiera również wiele czujników HomeKit. Zawiera przyjemne światło, czujnik temperatury i ma również tryb osuszania.

Reklama
nawilżacz Humelle’a

Aplikacja Sleekpoint

Aplikacja Sleekpoint, choć nie jest wymagany, jest zalecany dla wszystkich produktów Airversa. Nawet jeśli nie chcesz dostosowywać niektórych zaawansowanych funkcji, jest to potrzebne do aktualizacji oprogramowania sprzętowego. Miałem go do nałożenia na nawilżacz Humelle, gdy tylko otworzyłem aplikację po raz pierwszy. Po zainstalowaniu aplikacji możesz tworzyć różne sceny dla wbudowanego światła, weryfikować ustawienia Thread, włączać SenseBoost (wentylator niskiego poziomu uruchamia się w celu zwiększenia dokładności czujników) i tworzyć bardziej szczegółowy harmonogram niż pozwala na to HomeKit . Jak powiedziałem, nie jest to wymagane, ale warto je pobrać, aby zastosować aktualizacje oprogramowania sprzętowego.

Podsumowanie nawilżacza Humelle

Ogólnie rzecz biorąc, nie mogę znaleźć niczego, co by mi się w tym produkcie nie podobało. Duży zbiornik na wodę o pojemności 5,5 litra jest wystarczająco duży, aby pomieścić sypialnię. Może z łatwością pracować całą noc, co jest idealne na suche zimowe noce. Uwielbiam opcje oświetlenia (zwłaszcza synchronizację z mgłą) w sypialniach dziecięcych jako światło nocne. Obsługa gwintów sygnalizuje również silny współczynnik niezawodności. Dzięki szerokiemu zestawowi funkcji nawilżacz Humella jest obecnie moim najlepiej ocenianym wyborem wśród nawilżaczy HomeKit. Można go kupić od Amazonka.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Najlepsza podklasa Barbarzyńców BG3, atuty i przewodnik po budowie

Baldurs Gate 3 ma 12 klas do wyboru podczas tworzenia swojej postaci. The Barbarzyńca to klasa walcząca w zwarciu,...

Plotka: nowy przycisk akcji pojawi się w całej ofercie iPhone’a 16

Przycisk Akcja po raz pierwszy zaprezentowany w iPhonie 15 Pro może stać się potężniejszy i rozszerzyć się na nowe urządzenia w przyszłym roku....

Pierwszy zwiastun Furiosy zapowiada początek szalonej odysei

Mad Max: Na drodze gniewu działo się w nim wiele fantastycznych rzeczy, ale niewiele z nich zabłysnęło tak olśniewająco, jak twarda jak skała...
Advertisment