Naughty Dog prezentuje zestaw funkcji „The Last of Us Part II Remastered”.


Zremasterowana część The Last of Us Part II rozpoczyna się 19 stycznia, a my tutaj o godz Niegrzeczny pies jesteśmy podekscytowani możliwością zaoferowania nowym i powracającym graczom ostatecznego sposobu poznania historii Ellie i Abby. W połączeniu z nowymi funkcjami zza kulis i nowymi trybami, Part II Remastered ma pozwolić graczom głębiej zanurzyć się w historię i rozgrywkę niż kiedykolwiek wcześniej. Przed premierą w tym tygodniu z radością prezentujemy zwiastun nowych funkcji, który szczegółowo omawia wszystkie sposoby, w jakie The Last of Us Part II Remastered ulepsza oryginalną wersję. Sprawdź to poniżej.

Dla powracających graczy, którzy czekali na wersję zremasterowaną, aktualizacja za 10 dolarów będzie dostępna wraz z premierą Części II Remastered! Jeśli jesteś cyfrowym lub fizycznym posiadaczem The Last of Us Part II na konsolę PlayStation 4, udaj się do PlayStation Store, gdy tylko Part II Remastered będzie dostępna i możesz kupić uaktualnienie. Jeśli posiadasz grę The Last of Us Part II na płycie, musisz włożyć kopie płyt do konsoli PS5 za pośrednictwem stacji dysków, aby pobrać i zagrać w cyfrową wersję The Last of Us Part II Remastered. Będziesz mógł zaimportować istniejące zapisy z oryginalnej gry na PS4 i kontynuować grę od miejsca, w którym ją przerwałeś. Postępy w dotychczasowych trofeach również zostaną przeniesione do The Last of Us Part II Remastered.

Brak trybu powrotu

A skoro mowa o trofeach, ekscytujący nowy, ekscytujący tryb przetrwania typu roguelike dla jednego gracza No Return w Part II Remastered zawiera własny zestaw nowych trofeów, które powinny zachęcić Cię do zagłębienia się we wszystko, co ten tryb ma do zaoferowania. Mając do dyspozycji listę 10 postaci, w tym kilka, którymi nigdy wcześniej nie można było grać w świecie The Last of Us, ekscytujące nowe modyfikacje rozgrywki i wiele więcej, jesteśmy podekscytowani, że wszyscy możecie wskoczyć do tego nowego dodatku do świata The Last of Us Ostatni z nas.

No Return integruje także szereg funkcji ułatwień dostępu w Part II Remastered, a w połączeniu z możliwością tworzenia niestandardowych serii, które pozwolą ci brać udział w biegach według własnego uznania, nie możemy się doczekać, aby usłyszeć o twoim czasie spędzonym w No Return.

Reklama

Zanim rozpoczniesz swoją pierwszą przygodę bez powrotu, zapoznaj się z naszym wprowadzeniem na temat nowego trybu przetrwania roguelike w The Last of Us Part II Remastered. Nie możemy się doczekać, żeby zobaczyć, jak Twoje wyniki Daily Run wypadają na tle innych na rankingach!

Gitara Free Play i więcej funkcji
Chociaż No Return zaprojektowano tak, aby umożliwić graczom głębsze zaangażowanie się w walkę w The Last of Us Part II Remastered, jest to jedna z kilku nowych funkcji zawartych w Part II Remastered. Koniecznie obejrzyj powyższy zwiastun funkcji, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, aby zapoznać się z pełnym opisem rozgrywki, która obejmuje także grę Guitar Free Play. Ten tryb pozwoli ci w pełni zanurzyć się w naszej minigrze polegającej na grze na gitarze, grając jako Joel, Ellie i kompozytor The Last of Us Gustavo Santaolalla oraz brzdąkając na gitarze, banjo i stalowym rezonatorze. Użyj pedałów FX do modulowania swojego występu i przetestuj swoje muzyczne umiejętności dzięki ulubionej funkcji fanów, którą z przyjemnością prezentujemy w jej własnym trybie.

Part II Remastered zawiera nowe dodatki do naszego zestawu funkcji ułatwień dostępu, takich jak zamiana mowy na wibracje i opisy kinowe, które wcześniej umieściliśmy w The Last of Us Part I. Jesteśmy podekscytowani możliwością wprowadzenia tych funkcji do części II Remastered, ponieważ mamy także wprowadzić tryb Speedrun, który również wprowadziliśmy w części I. Wprowadziliśmy także kilka dodatków, takich jak dynamiczne oświetlenie, przesuwanie klatek do przodu, kierunek spojrzenia oraz nowe opcje ramek i logo dla trybu fotograficznego i z przyjemnością się tym dzielimy Tryb fotograficzny będzie dostępny także w No Return, dzięki czemu będziesz mógł uchwycić wszystkie nieoczekiwane i ekscytujące momenty ze swoich biegów.

Informacje o rozwoju gry The Last of Us Part II Remastered
Dodaliśmy także funkcje, które, mamy nadzieję, pozwolą głębiej docenić grę i jej rozwój. Obejmuje to godziny nowych komentarzy deweloperów towarzyszących filmom Neila Druckmanna, Halley Gross, Laury Bailey, Troya Bakera, Ashley Johnson i Shannon Woodward. Istnieją również trzy utracone poziomy, które pokazują wycinki poziomów z wczesnego etapu rozwoju, które nie znalazły się w ostatecznej wersji gry. Sekwencje te – Polowanie na dzika, Impreza Jacksona i Kanały – zawierają komentarz dewelopera wyjaśniający intencje i plany dotyczące tych sekcji, które można usłyszeć, aktywując je za pomocą elementów interaktywnych rozmieszczonych na tych poziomach.

Aby jeszcze bardziej rzucić okiem na kulisy produkcji The Last of Us Part II, z radością informujemy, że Grounded II: Making The Last of Us Part II zostanie dodany do The Last of Us Part II Remastered w poście -uruchom aktualizację (data premiery do ustalenia) i będzie można ją oglądać online (data premiery do ustalenia). Kontynuacja oryginalnego filmu dokumentalnego Grounded dla The Last of Us. Dokument będzie oferował szczegółowe spojrzenie na oryginalny rozwój Części II. Śledź kanały społecznościowe Naughty Dog, aby uzyskać informacje o tym, kiedy się tego spodziewać.

W międzyczasie koniecznie obejrzyj nasz wspaniały zwiastun funkcji, jeśli jeszcze go nie oglądałeś. Gdy 19 stycznia wyruszysz w swoją przygodę, daj nam znać, jak sobie radzisz w codziennych biegach No Return i podziel się z nami zdjęciami z tego trybu w części II zremasterowanej, używając hashtaga #NoReturn! W nadchodzących tygodniach na oficjalnym Twitterze Naughty Dog będziemy udostępniać niektóre z naszych ulubionych gier.

Od nas wszystkich w Naughty Dog jesteśmy bardzo wdzięczni tym z Was, którzy powracają do tej historii w The Last of Us Part II Remastered; i wszystkim naszym nowym graczom – witajcie! Jesteśmy wdzięczni za Twoje wsparcie, które umożliwiło nam tworzenie doświadczeń, które tak wiele znaczą dla naszego zespołu i dowiedzenie się, ile znaczą one dla Ciebie.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Spy x Family Code: Biała recenzja: Nieudana misja służenia każdemu fanowi

Kocham kiedy Szpieg x Rodzina zmienia się w dramat życia. Lubię patrzeć, jak zdolny szpieg Loid Forger i zabójczy...

Taylor Swift nawiązuje niestandardową współpracę z TikTok, gdy bitwa UMG trwa

TikTok uruchomił nowe centrum promujące nowy album Taylor Swift, w którym możesz zdobywać nagrody w aplikacji za wykonanie określonych zadań, np. śledzenie konta...

24-calowy iMac M3 zaczyna się od 1199 USD, a do tego sprzęt Anker MagSafe i akcesoria Satechi Mac

Najlepsze oferty z piątku pojawiają się na pierwszych stronach gazet Nowy 24-calowy iMac M3 firmy Applektóry się zaczyna z 1199 dolarów. Dołącza...
Advertisment