Następny film o Predatorze po Prey już brzmi obiecująco


Według fragmentu w Reporter z Hollywood w piątek reżyser Dan Trachtenberg dostał zielone światło na kolejny, po swoim, film o Predatorze horror-thriller prosto z Hulu Ofiara. Ale podczas Ofiara‘S krytyczny sukces i sukces w transmisji strumieniowej jako Najchętniej oglądana premiera Hulu w historii miał fanów oczekujących Ofiara 2 z raportu wynika, że ​​nowy film Trachtenberga o Predatorze będzie nosił tytuł Badlandsi zostanie ustawiony „kiedyś w przyszłości”.

Choć brzmi to niejasno – i jakkolwiek ekscytujący może być powrót do Naru, wojownika Komanczów z Great Plains Amber Midthunder, w bezpośredniej kontynuacji Ofiara — ta wiadomość jest już pierwszą wskazówką, że Trachtenberg otrzyma swobodę kręcenia filmu o Predatorze, jaki chce. To z natury dobra wiadomość dla fanów serii.

„Podczas tworzenia [Prey]naprawdę podobało nam się wyczarowywanie wszystkich wyjątkowych rzeczy, które mogliśmy zrobić, nie tylko w tej serii, ale także w tym gatunku, co byłoby nieoczekiwane” – Trachtenberg powiedział Polygonowi pod koniec 2023 roku. „Stało się kilka rzeczy, których się spodziewaliśmy, ale niektóre nie. Dlatego myślenie o tym wszystkim i odkrywanie tego wszystkiego było i nadal jest naprawdę zabawne.

Reklama

Zdjęcie: kolekcja Hulu/Everett

Pomysł zrobienia Ofiara jako utwór z epoki, którego akcja rozgrywa się w XVIII wieku, a nie jako współczesny thriller, taki jak oryginalny film, lub część Shane’a Blacka z 2018 roku Drapieżnik, postrzegano jako ryzyko. Był to nieoczekiwany zwrot w historii serii, który gwarantował Ofiara nie byłby w stanie polegać w swoich działaniach na wielkich działach ani na zaawansowanej technologicznie broni. Ale to również okazało się siłą filmu, zarówno dlatego, że sceneria resetowała stawkę dla każdego walczącego z Predatorem, jak i dlatego, że pozwoliła Trachtenbergowi wymyśl na nowo projekt wizualny przeciwnika oraz metody walki stosowane w celu stawienia mu czoła.

„Chcieliśmy to zmienić bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, aby był to nowy widok i nowy dreszczyk emocji, nawet dla zagorzałych fanów serii” – Trachtenberg powiedział wówczas Polygon.

Jest zdecydowanie za wcześnie, aby wiedzieć, jak to zrobić Badlands będzie podążać za dążeniem Trachtenberga do innowacji i nieoczekiwanymi wydarzeniami w serii Predator. Biorąc jednak pod uwagę, że w kolejnej odsłonie serii nie powróci do tych samych projektów, scenerii i postaci, można śmiało założyć, że chce z nią zrobić coś konkretnego – i że producenci z 20th Century Studios ufają jego wizję, zamiast upierać się, że naśladuje samego siebie, odtwarzając wszystkie elementy, które stworzyły Ofiara Cios.

W rzeczywistości, jak donosi THR, studio „planuje szereg projektów Predator z Trachtenbergiem w centrum” – to również niejasna obietnica, ale brzmi trochę jak stał się Jamesem Gunnem z serii Predator. Posiadanie jednej osoby, która będzie kształtować serię, szczególnie kogoś, kto już wykazał zainteresowanie wyrwaniem jej z powtarzalnego schematu, wydaje się popchnięciem we właściwym kierunku.

Nie ustalono jeszcze daty premiery Badlandsale THR twierdzi, że produkcja ma rozpocząć się latem 2024 r., co prawdopodobnie wskazuje na premierę w 2025 r.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Nasze ulubione gry, ubrania i akcesoria dla fanów Elden Ring

Pierścień Eldena jest przez wielu uważana za najlepsze doświadczenie FromSoftware, z mroczną, średniowieczną scenerią i głęboką historią napisaną częściowo przez...

CrossOver 24 jest teraz dostępny dla komputerów Mac z obsługą większej liczby gier

CrossOver to platforma, która umożliwia użytkownikom uruchamianie oprogramowania Windows w systemie macOS tak, jakby było to oprogramowanie natywne, i jest powszechnie używana do...

Zobacz, jak Odyseusz próbował pierwszego lądowania na Księżycu w USA od 1972 roku o 18:24 czasu wschodniego

Misja, oficjalnie znana jako IM-1, niesie ładunek naukowy, który ma pomóc NASA dowiedzieć się więcej o powierzchni Księżyca, zanim program Artemis NASA przyniesie...
Advertisment