Narzędzie AI firmy Slack, które może podsumowywać kanały i wątki, rozpocznie testy tej zimy


Jedną z funkcji, które zaoferuje Slack AI, są podsumowania kanałów, które mogą automatycznie generować podsumowania wiadomości wysłanych na danym kanale. Może to prawdopodobnie pomóc Ci przejrzeć niepowiązane ze sobą rozmowy i nadrobić ważne rozmowy, które mogłeś przeoczyć. Narzędzie będzie mogło także podsumowywać wątki.

Tak to może wyglądać, gdy poprosisz Slack AI o przeszukanie Twoich wiadomości.
Obraz: Luz

Kolejną przydatną funkcją dostępną w Slack AI jest możliwość wyszukiwania odpowiedzi na podstawie odpowiednich wiadomości, plików i kanałów w Slack. Powinieneś móc używać tego narzędzia do przeglądania dyskusji na określony temat, zadając mu pytanie. Slack AI wygeneruje następnie podsumowanie tego tematu, dołączając link do odpowiedniej rozmowy. Możesz zapisz się na listę oczekujących aby uzyskać dostęp do Slack AI tutaj.

„W Slack przyjmujemy podejście oparte na współpracy, aby dostarczać inteligentną platformę produktywności w dobie sztucznej inteligencji i automatyzacji” – mówi w oświadczeniu Noah Desai Weiss, dyrektor ds. produktu w Slack.

Oprócz Slack AI, zimą tego roku platforma rozpocznie także testy list Slack. Dzięki tej funkcji Slack przejmuje aplikacje do planowania, takie jak Asana i Airtable, umożliwiając użytkownikom śledzenie projektów w całym zespole. Oznacza to, że będziesz mógł śledzić, kto jest przydzielony do konkretnych zadań, wraz z ich postępem, bezpośrednio ze Slacka.

Powiadomi Cię o wszelkich zmianach na liście za pomocą powiadomień i umożliwi utworzenie dedykowanych wątków poświęconych konkretnemu zadaniu. Slack udostępnia także nowy Workflow Builder, który ma ułatwić integrację aplikacji innych firm.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

MINISFORUM wprowadza na rynek płytę BD770i ITX z procesorem AMD Ryzen 7 7745HX

MINISFORUM wprowadza dziś na rynek płytę główną BD770i ITX „Mobile on Desktop”, która jest wyposażona w 8-rdzeniowy procesor AMD „Zen 4” Ryzen 7...

W przyszłym roku LG wyrzuci ze swoich telewizorów technologię ATSC 3.0

ATSC 3.0 to kolejna główna wersja formatu nadawanej telewizji. (Wersja 2.0 była pomyślana jako aktualizacja kompatybilna wstecz, która ostatecznie została anulowana na...

Microsoft kończy aktywację systemu Windows przy użyciu kluczy Windows 7 i 8

Przez ponad dziesięć lat od premiery systemu Windows 8 system Windows skrywał niezbyt dobrze strzeżoną tajemnicę; możesz aktywować instalację za pomocą klucza...
Advertisment