Największe zmiany nadchodzące w NHL 21


Podobnie jak tegoroczna gwiazda okładki, Alex „Wielka ósemka” Ovechkin, seria NHL od EA w każdym sezonie mierzy się ze wzniosłymi oczekiwaniami i powszechną krytyką dotyczącą wykorzystania swojego potencjału. Fani nienawidzą oglądać tych samych problemów i chcą widzieć wzrost poza sezonem, aby podnieść poprzeczkę. EA Vancouver zajmuje się tym na kilka różnych sposobów w NHL 21, ulepszając sztuczną inteligencję, dodając bardziej spektakularne dekady do twojego arsenału i dając tryb Be A Pro bardzo potrzebną aktualizację. To może wystarczyć, aby nas pokonać, dopóki zespół w końcu nie przejdzie do tworzenia prawdziwie nowej generacji hokeja.

Nowe Dekes do kreatywnego ataku dają więcej opcji na lodzie

W tym roku EA Vancouver chce, aby jego gra na lodzie dorównała szybkiej szybkości i umiejętnościom dzisiejszej gry. Dlatego podnosi ofensywne narzędzia, które masz do dyspozycji, zwłaszcza jeśli chodzi o efektowne, kreatywne ataki. Na przykład w tym roku możesz wykonać „The Michigan”, posunięcie w stylu lacrosse, spopularyzowane przez graczy takich jak Andrei Svechnikov z Hurricane, w którym podnosisz krążek zza siatki i po prostu rzucasz nim niczego nie podejrzewającemu bramkarzowi. Słodkie umiejętności Nikity Kurcherova z Błyskawicy również zyskują miejsce w NHL 21, takie jak jego deka bez ruchu, w której udaje forhend, bekhend, ale pozwala krążkowi prześlizgnąć się, aby oszukać bramkarza.

Nawet jeśli wykonywanie ruchów wymagających wysokich umiejętności nie jest twoją sprawą, masz wiele możliwości tworzenia niesamowitych zagrań w tym roku. Możesz odkładać krążki z tyłu siatki, aby uzyskać sprytne podania, tak jak widzieliśmy Sidney Crosby w tym roku, użyć slip-deków, aby odłupać krążek do siebie, a potem są zakręty postoju, w których możesz wiatrakiem, przeciąganiem palca i stukaniem z postoju, aby szybko omijać obrońców.

EA Vancouver powiedział również, że przywiązuje dużą wagę do ulepszania sztucznej inteligencji kolegów z drużyny, aby lepiej wspierać Twoje decyzje i samodzielnie podejmować mądrzejsze decyzje, jeśli chodzi o prowadzenie rozgrywek i kończenie. Powinni lepiej rozpoznawać pasy podań, okazje do strzałów i to, co robi gracz kontrolowany przez użytkownika. Przerobiono bramkarzy dzięki lepszemu podejmowaniu decyzji i pozycjonowaniu, nowym animacjom i zapisom desperacji.

Zostań zawodowcem otrzymuje bardzo potrzebne ulepszenie

Po latach pozostawania w tyle, dyrektor kreatywny William Ho powiedział, że EA Vancouver wciągnęło mnóstwo ludzi i zasobów do ulepszenia Be A Pro w NHL 21. Zespół zdaje sobie sprawę, że fani chcą bardziej wciągającego doświadczenia z narracją, wyborami, które mają znaczenie, i nagrody za dobre wyniki. W tym roku będziesz wyznaczać własną ścieżkę do statusu legendy, walcząc o Puchar Caldera i Stanleya.

Możesz wybrać start w CHL, NHL lub Europie i będziesz robić wszystko, od zarządzania prasą po składanie obietnic swojemu trenerowi. Nowe sceny i dialogi sprawiają, że te chwile są bardziej intensywne niż wcześniej i mogą mieć wyjątkowe konsekwencje. Na przykład, medialne scrumy w szatni mogą pozwolić ci na składanie obietnic budowania swojej reputacji, na przykład jeśli masz zamiar wymyślić wielki cel lub powiedzieć, że jesteś już liderem Calder Cup. Cokolwiek obiecasz, doprowadzi do różnych celów, takich jak zdobycie pierwszej gwiazdki w następnej grze.

Reklama

EA Vancouver podało, że ma setki różnych rytmów fabularnych, które obejmują wszystkie najważniejsze momenty, dodając „tysiące” nowych linii do rozmów z agentem, dyrektorem generalnym mediów, trenerem i kolegami z drużyny. Komentator James Cybulski prowadzi teraz swój własny sportowy talk-show w trybie i skomentuje, jak sobie radzisz i czy jesteś talentem pokoleniowym. “[It’s] aby pomóc Ci skalibrować: „Robię wystarczająco dużo, czy nie?” Jeśli nie radzisz sobie wystarczająco dobrze, motywuje cię to do lepszych wyników ”- mówi Ho.

Nowy system sympatii jest integralną częścią Twojego sukcesu i występuje w trzech formach: kolega z zespołu, zarządzanie i marka. Będziesz chciał skorzystać z okazji, aby spędzić czas z kolegami z drużyny, aby zbudować swoją więź, ponieważ oznacza to, że są bardziej skłonni do przejścia do ciebie na lodzie i przejścia z taśmy na taśmę. Polubienie kierownictwa wpływa na zarabianie większej ilości czasu na lód i trafianie do specjalnych zespołów. Zwiększenie polubienia marki daje więcej możliwości poparcia i podwyżki płac. Są one ważne, ponieważ pozwalają kupować atuty w celu ulepszenia umiejętności i innych rzeczy, które będą miały wpływ na wskaźniki sympatii, takie jak przyjęcie w domu, aby zaimponować kolegom z drużyny.

Niektóre inne drobne poprawki mogą wiele zdziałać. Zmodernizowane centrum umożliwia dostęp do wszystkiego na jednym ekranie, takich jak następne duże wydarzenie, oceny sympatii, wynik w linii i różne cele. Twoje postępy są śledzone po każdym meczu, aby pokazać więcej niż tylko typowe opinie trenerów, w rzeczywistości pokazując, jak blisko jesteś awansu lub zdegradowania do innej linii i gdzie twoje wyniki świeciły i słabły. Drzewka umiejętności pozostały prawie takie same, z wyjątkiem jednego dodatku: dialogu. Możesz teraz zainwestować w cechy perswazji, takie jak dyplomata lub urok. „Zobaczysz pewne odpowiedzi z wdziękiem lub dyplomatą, które są zamknięte w rozmowie, chyba że masz tę cechę, która otwiera więcej odpowiedzi w rozmowie, a także więcej różnych obietnic, do których masz dostęp” – mówi Ho.

Nowy tryb Hut Rush nagradza Twoją umiejętność wykonywania stylowych ruchów

Nowy tryb HUT Rush polega bardziej na twoich umiejętnościach wykonywania stylowych ruchów niż na wygrywaniu. Otrzymujesz punkty za bardziej zręczne ruchy, których używasz, takie jak próba zdobycia bramki między nogami lub wykonanie jednoręcznej bramki deke. Kiedy zdobędziesz punkty, otrzymujesz mnożniki do 5x za ostatnie trzy używane umiejętności, co daje maksymalnie 15-krotny mnożnik na bramkę. Chodzi o znalezienie najlepszych kombinacji, aby uzyskać najwyższy wynik. Wszystkie zebrane punkty odblokowują co tydzień bonusowe przedmioty HUT, które mogą dać niezłe korzyści, od monet po elitarnych graczy.

EA Vancouver miesza typy wydarzeń, dzięki czemu możesz tworzyć zespoły dostosowane do różnych sytuacji. Na przykład możesz grać w gry zakorzenione w popularnym trybie Trójki, które mają krążki pieniężne i możliwość grania jako maskotki, aby wszystko było interesujące. Możesz także wziąć udział w standardowych ustawieniach 3v3 i 5v5. Tryb został również zaprojektowany tak, aby był bardzo szybki, oferując nawet pewne wydarzenia, takie jak szybki szkic, który można zrobić na miejscu, aby wejść i po prostu grać.

World of CHEL wprowadza finały klubowe i tryb treningowy

Świat CHEL nie podlega ogromnym zmianom, ale zawiera kilka długo oczekiwanych funkcji. Po pierwsze, wszystkie cztery tryby: Ones, Threes, Drop-In i Clubs będą miały oddzielne rankingi i progresje. Otrzymasz spersonalizowane nagrody za każdą wyższą rangę w tych trybach, a nowy ekran śledzenia postępów pokaże, jak blisko jesteś każdej rangi i poziomu nagród. Twoje ikony rang pojawią się we wstępach, po celach i po grach, więc naprawdę możesz pochwalić się swoimi osiągnięciami. A na koniec sezonu zbierasz nagrody w dowolnym trybie, w którym się znajdujesz.

Nowością dla fanów EASHL są finały klubowe, sposób na zdobycie tytułu mistrza sezonu. Ostatnie dwa tygodnie każdego sezonu rankingowego nazywane są finałami klubowymi EASHL, w których wszystkie kluby (3 na 3 i 6 na 6) są rozstawione w pięciu różnych pucharach: debiutant, zawodowiec, gwiazdor, supergwiazda i elita. Jeśli wygrasz puchar, otrzymasz zestaw rzadkich nagród i sztandar mistrzostw do zawieszenia na niestandardowej arenie EASHL.

Fani od dawna pytali o sposoby na ćwiczenie stworzonych przez siebie postaci dla EASHL. Teraz możesz bezpłatnie przetestować swoje wyposażenie i cechy przed rozpoczęciem gry. Możesz także ćwiczyć z kolegami z drużyny na dwa różne sposoby. Otwarty tryb treningowy pozwala przetestować swoje podania i strzelanie przeciwko bramkarzowi (sterowanemu przez AI lub człowieka), ale największym dodatkiem jest tryb bójki, który wprowadza Cię w rzeczywistą sytuację w grze i pozwala na współpracę przeciwko drużynie AI na poziomie trudności Twój wybór. Możesz teraz wybrać serwer ręcznie, aby wybrać to, co najlepsze dla wydajności Twojej sieci. Jest wreszcie kolejna bardzo pożądana funkcja, możliwość zgłaszania toksycznych graczy podczas gry. Wcześniej trzeba było wejść na stronę internetową, aby to zrobić, ale teraz w menu znajduje się przycisk „zgłoś zawartość”.

Tryb franczyzy ma gorączkową minigrę handlową

Wreszcie, tryb franczyzy to nowa, zabawna minigra, w której można wykorzystać chaos, który nastaje w dniu zakończenia handlu. GMowie są bardzo zajęci w tym okresie, decydując, czy zostać sprzedającymi, czy kupującymi, i próbując znaleźć najlepszą ofertę dla swoich klubów. Zawsze wydawało się, że tryb franczyzy nigdy nie był w stanie tego odtworzyć, ale jest nadzieja w NHL 21.

Teraz przed upływem terminu handlu otrzymasz raporty o tym, jacy gracze mogą znajdować się w bloku, których możesz chcieć zbadać, a kiedy dzień trafi w kalendarz, stanie się minigrą od 6 rano do zamknięcia dnia. „To szalone, szalone śledzenie dostępnych graczy na bloku, składanie propozycji zespołom, oglądanie kontrpropozycji, oglądanie informacji na ekranie transakcji na bieżąco” – mówi Ho. „Jestem naprawdę zadowolony ze sposobu, w jaki nasz zespół trybów gry uchwycił szał tamtego dnia. Całość „Jeśli nie zaczniesz działać teraz, czy zostaniesz w zawieszeniu bez gracza, którego naprawdę chcesz pozyskać w określonym terminie?” ”

Co najbardziej Cię ekscytuje w NHL 21? Dajcie nam znać w komentarzach poniżej!Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Współzałożyciel firmy Intel, Gordon Moore, człowiek stojący za prawem Moore’a, umiera w wieku 94 lat

Firma Intel oraz Fundacja Gordona i Betty Moore'ów ogłosiły dzisiaj, że współzałożyciel firmy, Gordon Moore, zmarł w wieku 94 lat. Fundacja poinformowała, że...

Internet Archive przegrało swoją pierwszą walkę o skanowanie i wypożyczanie e-booków jak biblioteka

Sędzia federalny orzekł przeciwko Internet Archive w Hachette przeciwko Internet Archive, wytoczony przeciwko niemu pozew przez czterech wydawców książek, uznając, że serwis nie...

Zmarł Gordon Moore, współzałożyciel firmy Intel i twórca prawa Moore’a

Gordon Moore, jeden ze współzałożycieli Intela i tytan Doliny Krzemowej, zmarł dzisiaj w wieku 94 lat, zgodnie z komunikat prasowy firmy. Był...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!