Najwięksi wrogowie Batmana łączą siły w serialu Gotham City Sirens


Harley Quinn, Trujący BluszczI Catwoman ponownie pojadą (razem) w sierpniu, Polygon może ujawnić wyłącznie w Syreny z Gotham Citywydawany co tydzień miniserial Leah Williams (Czynnik X), Matteo Lolli (Huncwoci), Daniel Hillyard (Plusz) oraz Brandta i Steina (Zatłoczony).

„Gotham City Sirens” to obecnie tradycyjna nazwa zespołu Ordynansnajwybitniejsze postacie złoczyńców (w przybliżeniu) Harley, Ivy i Kobieta-Kot. I choć trio nie widziało książki Gotham City Sirens od 2011 roku, bohaterowie radzą sobie całkiem nieźle w DC Comics. Fani DC trwają Catwoman, Harley QuinnI Trujący Bluszcz książki mogą być w szoku, gdy zobaczą, że żadna z nich nie wypuści numeru w sierpniu – ale to tylko po to, aby przekazać mikrofon Williamsowi i spółce.

W rozmowie z Polygon Williams powiedziała, że ​​wiadomość o przerwie była dla niej z pewnością szokiem.

„Już prawie skończyłem pisać książkę, kiedy Tini Howard – jedna z moich najlepszych przyjaciółek; pismo Harley Quinn I Catwoman — wspomniałem o wstrzymaniu książek i wpadłem w panikę” – powiedział Williams. „Pomyślałem: «Czekaj, to wtedy Syreny z Gotham City ma wyjść! Co masz na myśli mówiąc, że książki się zatrzymują? Ona na to: „Nie, kochanie, [laughs] robią przerwę Ten.’”

W nowej historii Harley, Ivy i Kobieta-Kot wyruszają na przygodę w stylu westernu na granicy hrabstwa Gotham, walcząc z takimi graczami jak Puentaoraz kwartet tajemniczych nowych złoczyńców zwanych Nasty Boys, „sensacja kowbojskich popleczników, która wkrótce ogarnie cały naród” – zgodnie z komunikatem prasowym DC. Lub, jak to ujął Williams, „złowrogo napaleni, półnadzy kowboje z automatyczną bronią szturmową”.

Reklama

Nasty Boys w całej okazałości.
Zdjęcie: Matteo Lolli/DC Comics

Biały Królik, superzłoczyńca ubrany w kostium białego królika, ucieka przed jeżdżącymi konno Nasty Boys.

Obraz: Komiksy DC

Williams oczywiście nie mogła zdradzić zbyt wielu szczegółów fabuły, ale wyjaśniła, że ​​została zainspirowana dziwnym spotkaniem z dziką przyrodą, które kiedyś przeżyła, jadąc przez odludzie w krainie bydła w Montanie.

„Po drugiej stronie skrzyżowania znajdowała się obca istota, której nigdy wcześniej nie widziałem, a która nie pochodziła z Montany […] Miał te czarne, spiralne rogi, duże czarne oczy i paski; w Montanie nie ma nic, co by tak wyglądało. Kiedy przez wiele lat opisywałem to spotkanie moim rodzicom i szefom, odpowiadali: „Och, prawdopodobnie widziałeś łosia”. Widziałeś jelenia. Po prostu to sobie wyobraziłeś. I coś w stylu: „Nie, suki, WIEM, CO WIDZIAŁEM!”

Dopiero wiele lat później, kiedy Williams zauważyła to samo zwierzę w rezerwacie zwierząt w Teksasie, odkryła, że ​​natknęła się na afrykańską impala, która prawdopodobnie sprowadziła ją na egzotyczne polowanie i uciekła z niej.

„Od tego czasu” – powiedział Williams – „nie mogłem się doczekać tej myśli Kto tak robi? Kto importuje egzotyczne zwierzęta do Montany tylko dla zabawy, polegającej na ich zabijaniu? Dla mnie to okropne, ale tam jest to również legalne; całkowicie w granicach.” Williams uznał, że to idealna sytuacja, aby zjednoczyć Syreny z Gotham City, jako miłośników życia zwierząt (i roślin), którzy mają swobodną relację z prawem.

Syreny z Gotham City Numer 1 trafi na półki 7 sierpnia, a numery 2-4 pojawią się 14, 21 i 28 sierpnia. Pierwsze trzy numery będą miały 22 strony, po których nastąpi 40-stronicowy finał. Zagadnienia będą losowane odpowiednio przez Lolli, Hillyard i Lolli ponownie, a na koniec Hillyard, Brandt i Stein w #4. Triona Farrell pokoloruje każdy numer, a Hassan Otsmane-Elhaou zajmie się literami.

Kontynuuj przewijanie, aby sprawdzić wybór okładek i wariantów okładek Syreny z Gotham Citydzięki uprzejmości DC Comics.

Główne okładki autorstwa Terry’ego Dodsona

Poison Ivy, Harley Quinn i Kobieta-Kot wygłupiają się, jeżdżąc na żubrze na okładce Gotham City Sirens #1.

Zdjęcie: Terry Dodson/DC Comics

Punchline lubieżnie liże swój nóż, siedząc zalotnie na plecach trzech Nasty Boys z okładki Gotham City Sirens #2.

Zdjęcie: Terry Dodson/DC Comics

Harley Quinn, Kobieta-Kot i Poison Ivy pozują w kowbojskich kapeluszach i zachodnich strojach przy barze na okładce Gotham City Sirens #3.

Zdjęcie: Terry Dodson/DC Comics

Harley Quinn, Kobieta-Kot i Poison Ivy jeżdżą na żyrafie, walczą z Punchline i rywalizują z hordą ludzi z ośmiornicami na głowach (odpowiednio) na okładce Gotham City Sirens # 4.

Zdjęcie: Terry Dodson/DC Comics

Zgodnie z ruchem wskazówek zegara, od lewego górnego rogu, Gotham City Sirens #1-4

Warianty okładek autorstwa Daniela Hillyarda, Natachy Bustos i Tirso

Harley Quinn, ubrana w różowy kombinezon w kształcie chomika, opiera się z uśmiechem o ladę kasjera, trzymając w jednej ręce kij baseballowy, a w drugiej pistolet.  Za nią widać Poison Ivy i Catwoman we własnych zielono-fioletowych kombinezonach.

Zdjęcie: Daniel Hillyard/DC Comics

Kobieta-Kot, Harley Quinn i Poison Ivy przyjmują głupie pozy w skórzanych kurtkach z frędzlami, kowbojskich butach i innych zachodnich strojach na wariantowej okładce Gotham City Sirens #3.

Zdjęcie: Natacha Bustos/DC Comics

Wyobrażenia Harley Quinn, Poison Ivy i Kobiety-Kota, gdy dzieci bawią się w brudnej sypialni z łóżkiem piętrowym i kanapą na okładce Gotham City Sirens.

Zdjęcie: Komiksy Tirso/DC

Połączone warianty okładek autorstwa Guillema Marcha

Poison Ivy, Harley Quinn i Kobieta-Kot walczą z Punchline na połączonym zdjęciu na czterech okładkach.

Zdjęcie: Komiksy Guillema Marcha/DC

Warianty okładek autorstwa Jeehyunga Lee

Kobieta-Kot pozuje z batem, wokół niej rój nietoperzy na wariantowej okładce Gotham City Sirens.

Zdjęcie: Jeehyung Lee/DC Comics

Harley Quinn przyjmuje obłąkaną pozę, otoczona chmurą spadających kart do gry, na okładce wariantu Gotham City Sirens.

Zdjęcie: Jeehyung Lee/DC Comics

Poison Ivy pozuje, patrząc przez ramię, otoczona chmurą liści bluszczu na okładce wariantu Gotham City Sirens.

Zdjęcie: Jeehyung Lee/DC Comics

Punchline przyjmuje pozę, gdy wokół niej spada deszcz studolarowych banknotów na wariantowej okładce Gotham City Sirens.

Zdjęcie: Jeehyung Lee/DC Comics

Warianty okładek autorstwa W. Scotta Forbesa

Kobieta-Kot, Harley Quinn, Poison Ivy i Biały Królik stoją na stacji metra w odpowiednich tematycznie ubraniach w wariantowej okładce Gotham City Sirens.

Zdjęcie: W. Scott Forbes/DC Comics

Punchline, Poison Ivy, Harley Quin i Catwoman pozują w odpowiednich tematycznie ubraniach na okładce Gotham City Sirens.

Zdjęcie: W. Scott Forbes/DC ComicsSource link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Cała dzisiejsza generatywna sztuczna inteligencja jest w wersji beta – nie tylko iOS 18

Sugeruje to najnowszy biuletyn Marka Gurmana Jabłko może zdecydować się na oznaczenie sztuczna inteligencja cechy w iOS 18 Jak wersja beta lub podglądpodobnie...

SonicFi wprowadza produkty sieciowe dla małych i średnich firm

SonicFi Inc., zupełnie nowa firma, której celem jest dostarczanie rozwiązań dla małych i średnich firm, debiutuje dziś swoją serią produktów sieciowych w chmurze...

Oferty z okazji Dnia Pamięci Apple 9to5Mac

Oferty Apple z okazji Dnia Pamięci są już dostępne. Zbliża się weekend z okazji Dnia Pamięci, a to oznacza, że ​​śledzimy więcej...
Advertisment