Najważniejsze historie z tego tygodnia: Epic Games vs Apple, wydany iOS 13.6.1, pakiet „Apple One” i nie tylko


W najważniejszych artykułach z tego tygodnia: Apple vs Epic Games, iOS 13.6.1 wydany z ważnymi poprawkami błędów, raport zawiera szczegółowe informacje na temat planów Apple dotyczących pakietu usług, rozpoczyna się publiczna beta systemu watchOS 7 i nie tylko. Przeczytaj wszystkie najważniejsze wiadomości z tego tygodnia.

Apple wydało parę niespodziewanych aktualizacji dla użytkowników iPhone’a, iPada i Maca. Miesiąc po wydaniu iOS 13.6 Apple wydało iOS 13.6.1 z trzema ważnymi zmianami.

jabłko mówi, że iOS 13.6.1 rozwiązuje problem polegający na tym, że niepotrzebne pliki danych systemowych mogą nie być automatycznie usuwane, gdy dostępna pamięć jest niska. Istnieje również rozwiązanie problemu polegającego na tym, że powiadomienia o ekspozycji mogły zostać wyłączone dla niektórych użytkowników.

Być może przede wszystkim Apple twierdzi, że iOS 13.6.1 rozwiązuje problem z zarządzaniem temperaturą, który powodował, że niektóre wyświetlacze wykazywały zielony odcień. To rozwiązuje długotrwałą skargę niektórych użytkowników, którzy widzieli, jak wyświetlacz ich iPhone’a ma lekko zielony kolor.

Firma Apple wydała również dodatkową aktualizację do systemu macOS Catalina 10.15.6, zawierającą poprawki dla aplikacji do wirtualizacji i iMaca 2020. Odnaleźć szczegóły tutaj.

Według nowy raport Bloomberga w tym tygodniu, Apple planuje uruchomienie pakietu usług subskrypcyjnych „Apple One” już w październiku. Raport mówi, że Apple będzie oferować ruchomą skalę ofert pakietowych, z miesięcznymi oszczędnościami rzędu 5 USD. Na przykład pakiet podstawowy łączyłby Apple Music i Apple TV +, pakiet wyższej klasy zawierałby również Apple Arcade, Apple News + i pamięć masową iCloud. Będzie również dostępne wsparcie dla Family Sharing.

Reklama

Ponadto Bloomberg twierdzi, że Apple opracowuje również nową subskrypcję na wirtualne zajęcia fitness, z których można korzystać za pośrednictwem aplikacji na iPhone’a, iPada i Apple TV. Miałoby to konkurować z firmami takimi jak Peloton.

W innych wiadomościach Apple oficjalnie udostępniło system watchOS 7 publicznym testerom wersji beta. W tym roku Apple po raz pierwszy wypuściło publiczną wersję beta systemu watchOS. Jest kilka rzeczy, o których należy pamiętać, rozważając, czy zainstalować publiczną wersję beta systemu watchOS 7 na swoim Apple Watch, a wszystkie szczegóły można znaleźć w nasze pełne pokrycie tutaj.

Wreszcie, ten tydzień zakończył się nową rundą dramatu App Store pomiędzy Apple i Epic Games. Zasadniczo Epic omijał recenzje App Store i dodał płatności bezpośrednie funkcja w Fortnite, aby ominąć system zakupów w aplikacji Apple. Apple zareagowało, usuwając Fortnite ze sklepu App Store, a Epic zwolnił z powództwa cywilnego. Uzyskaj szczegółowe informacje tutaj.

iOS |

iPhone |

Apple Watch |

Mac i iPad |

Najpopularniejsze historie Apple, handel detaliczny |

Aplikacje |

Apple TV |

Najpopularniejsze historie Apple, firma |

Subskrybuj Kanał YouTube 9to5Mac więcej filmów.

Najpopularniejsze filmy w tym tygodniu |

9to5Mac Daily |

Posłuchaj podsumowania najważniejszych artykułów z dnia 9to5Mac. Dostępny jest 9to5Mac Daily w iTunes i aplikacji Apple Podcasts, Zszywacz, Dostroić, Google Playlub za pośrednictwem naszego dedykowany kanał RSS dla Overcast i innych odtwarzaczy podcastów.

Sponsorowane przez Crypto Pro: Aplikacja do śledzenia portfela kryptowalut. Uzyskaj miesiąc od Premium z kodem 9TO5MAC.

9to5Mac Watch Time Season 3 już wkrótce |

Oto krótka aktualizacja statusu 9to5Mac Watch Time: Dobra wiadomość – trzeci sezon nadchodzi tej jesieni! Po przerwie w lipcu i sierpniu Watch Time dokona ponownej kalibracji i wróci, koncentrując się na treningu maratońskim z Apple Watch.

9to5Mac Watch Time to seria podcastów prowadzona przez Zac Hall. W tej serii rozmawiamy z prawdziwymi ludźmi o tym, jak Apple Watch wpływa na ich życie. 9to5Mac Watch Time jest dostępny na Apple Podcasts, Pochmurnyi twój ulubiony odtwarzacz podcastów RSS.

Podcast 9to5Mac Happy Hour |

9to5Mac Happy Hour jest dostępna w iTunes i aplikacji Apple Podcasts, Zszywacz, Dostroić, Muzyka Google Playlub za pośrednictwem naszego dedykowany kanał RSS dla Overcast i innych odtwarzaczy podcastów.

Sponsorowane przez Crypto Pro: Aplikacja do śledzenia portfela kryptowalut. Uzyskaj miesiąc od Premium z kodem 9TO5MAC.

Sponsorowane przez TextExpander: Odwiedzić textexpander.com/podcast i wybierz Happy Hour 9to5Mac, aby zaoszczędzić 20% w pierwszym roku!

Stacktrace Podcast |

Śledzenie stosu według 9to5Mac jest dostępny w iTunes i aplikacji Apple Podcasts lub za pośrednictwem naszego dedykowany kanał RSS dla Overcast i innych odtwarzaczy podcastów.

Sponsorowane przez iMazing: Dostać 30% zniżki na iMazing, najpopularniejszy uniwersalny menedżer iPhone’a i iPada na komputery Mac i PC.

Apple @ Work Podcast |

Apple @ Work by 9to5Mac jest dostępny na Apple Podcasts, Pochmurny, Spotifyi przez RSS dla innych odtwarzaczy podcastów.

Sponsorowane przez iMazing: Popularny menedżer urządzeń iOS, który zapewnia niezrównaną kontrolę nad danymi iOS i iPadOS. Poproś o bezpłatną wersję próbną teraz.

Subskrybuj zdobądź wszystko 9to5Machistorie dostarczone do Twojej skrzynki odbiorczej codziennie. I do 9to5Toys, aby uzyskać najlepsze oferty z internetu.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Więcej.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Samsung Galaxy Tab S8 Plus jest obecnie dostępny za 33 lata

Najnowsze oferty Amazon zapewnią Ci ogromne oszczędności na Samsung Galaxy Tab S8 Plus i innych wspaniałych produktach ...

WWDC 2023 potwierdzone: od 5 do 9 czerwca w Apple Park

Apple oficjalnie ogłoszono WWDC 2023. Wydarzenie odbędzie się w Apple Park z przemówieniem, orędziem o stanie Unii i nie tylko. Cała...

Resident Evil 4 remake Chapter 10 walkthrough

Resident Evil 4’s 10th chapter sees Leon trying to rescue Ashley after she got grabbed (again) at the end of Chapter...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!