Najważniejsze historie tego tygodnia: Tajny licznik iPoda Geigera, nowe fałszywe obrazy iPhone’a 12, wydana wersja beta 5 iOS 14, więcej


W najważniejszych artykułach z tego tygodnia: Fascynująca opowieść o tym, jak Apple pomagał rządowi USA w stworzeniu prawdopodobnie ukrytego licznika Geigera dla iPoda, spojrzenie na nowe fałszywe zdjęcia iPhone’a 12, Apple mogło ujawnić wskazówkę dotyczącą daty wydarzenia iPhone’a 12, wypuszczono iOS 14 beta 5, zestawy Apple data zamknięcia konta dewelopera Epic Games i nie tylko.

Ściśle tajny licznik Geigera do iPoda

Jedną z najciekawszych historii tygodnia był były inżynier Apple, który opowiadał o swoim czasie pracy nad ściśle tajnym projektem, który prawdopodobnie pomagając rządowi USA ukryć licznik Geigera w iPodzie. Wydarzenia potwierdził także ojciec iPoda Tony Fadell.

Dodali do iPoda specjalny sprzęt, który generował dane, które chcieli potajemnie nagrywać. Starali się upewnić, że nigdy nie widziałem sprzętu i nigdy tego nie widziałem.

Omówiliśmy najlepszy sposób ukrycia zarejestrowanych danych. Jako inżynier dysku zasugerowałem, aby utworzyli kolejną partycję na dysku do przechowywania danych. W ten sposób, nawet jeśli ktoś podłączy zmodyfikowanego iPoda do komputera Mac lub PC, iTunes potraktuje go jako normalnego iPoda i będzie wyglądał jak normalny iPod w Finderze Mac lub Eksploratorze Windows. Podobało im się to i była to ukryta przegroda.

Cała historia jest naprawdę fascynująca i warta przeczytania, sprawdź to tutaj.

Nowe atrapy zdjęć iPhone’a 12

Zbliżając się do premiery iPhone’a 12, otrzymaliśmy plik spójrz na nowe fikcyjne zdjęcia nadchodzącego składu dobrze się przyjrzeć, czego się spodziewać.

Fikcyjne jednostki iPhone’a 12 nie pokazują dokładnej reprezentacji tego, co zobaczymy jesienią tego roku, dla każdego najmniejszego szczegółu, takiego jak wycięcie lub matryce kamer, pokazują nam każdy rozmiar, jakiego oczekujemy dzięki zupełnie nowemu kwadratowi- poza projektem.

W tym roku powinniśmy zobaczyć iPhone’a 12 w modelach 5,4- i 6,1-calowych, a iPhone 12 Pro i Pro max z wyświetlaczami 6,1- i 6,7-calowymi. Sprawdzić wszystkie nowe fałszywe obrazy w naszym pełnym poście.

Reklama

Oprócz nowych modeli manekinów, zabawnie przyjrzeliśmy się temu, co 5,4-calowy iPhone 12 mógłby wyglądać we wszystkich żywych kolorach że iPhone 11 jest oferowany w formacie nowa galeria koncepcji.

Data wydarzenia iPhone’a 12?

Mała wpadka w tym tygodniu mogła dać wskazówkę, kiedy może się odbyć wydarzenie iPhone 12. Kilka orlików 9to5Mac czytelnicy to zauważyli Firma Apple przypadkowo opublikowała transmisję na żywo „TEST” na swoim kanale YouTube. Datę transmisji na żywo wyznaczono na 10 września.

Należy jednak wziąć pod uwagę kilka czynników, które mogą wpłynąć na plany Apple dotyczące daty wydarzenia iPhone’a 12. Mianowicie, w rzadkim ruchu, Apple przyznał w swoim raporcie za trzeci kwartał, że dostępność tegorocznych iPhone’ów będzie „kilka tygodni później”.

Wydano iOS 14 beta 5

Plik piąta beta deweloperska na iOS 14 został wydany w tym tygodniu. Plik Najnowsza wersja zawiera kilka nowych funkcji związanych z używaniem jak powrót selektora kółka dla alarmów (choć w formie hybrydowej), przełącznik Ukrytego albumu w aplikacji Zdjęcia i nowy widżet „Wysokie” Wiadomości.

Pojawiły się również nowe alerty dotyczące dostępności powiadomień o ekspozycji. Oprócz tego są teraz 5 stanów USA oferuje aplikację opartą na aplikacji w oprogramowaniu Apple / Google’s Exposure Notifications.

Programiści mają teraz dostęp do opcji testowania klipów aplikacji, widżety są teraz blokowane, gdy aplikacja nadrzędna jest blokowana przez Czas przed ekranem, a także pojawiają się nowe żądania dostępu do lokalizacji dla widżetów.

W innych wiadomościach dotyczących wersji beta Apple również stworzył Publiczna wersja beta 5 systemu iOS 14, System operacyjny Mac Publiczna beta programu Big Sur 2 i beta dewelopera 5, i Publiczna beta 2 systemu watchOS 7 i beta dewelopera 5 dostępne kompilacje.

Rozbicie prototypu AirPower

W tym tygodniu widzieliśmy domniemane Rozbicie prototypu AirPower To pokazuje, dlaczego Apple prawdopodobnie zdecydował się anulować projekt. Film przedstawia złożoną konstrukcję z 14 cewkami bezprzewodowymi i gęstą ilością elektroniki umieszczoną na powierzchni płytki bezprzewodowej.

Apple oficjalnie anulowało AirPower w marcu 2019 roku, powołując się na to, że produkt nie spełniałby swoich standardów. Jednak raporty podawały, że Apple miał problemy z przegrzaniem, a projekt był zbyt drogi. Sprawdź pełne zniszczenie tutaj.

Bitwa Apple i Epic trwa

Po obejściu reguł Apple App Store na początku tego miesiąca poprzez włączenie własnej opcji płatności bezpośrednich w Fortnite, Tytuł hitu Epic Game został ściągnięty przez Apple. Potem kilka godzin później Epic złożyła pozew i uruchomił kampania protestacyjna.

W zeszłym tygodniu Epic poinformował, że Apple ostrzegł, że zobaczy swoje konta programistów zostały zamknięte 28 sierpnia. Ze swojej strony Epic powiedział, że posunięcie to był odwetem za pozwanie Apple i złożył kolejny pozew z pytaniem Sąd Okręgowy Północnej Kalifornii, aby uniemożliwić Apple zamknięcie kont programistów.

Pod koniec tygodnia widzieliśmy, jak Apple złożyło pierwsze oficjalne pozew w sądzie mówiąc, że Epic poprosił o specjalną ofertę nie tylko korzystać z opcji płatności bezpośredniej, ale także prowadzić własny sklep z aplikacjami na urządzeniach Apple.

Apple to powiedział Epic może rozwiązać wszystkie problemy przesyłając zaktualizowaną wersję Fortnite bez bezpośredniej metody płatności, która ją usunęła. Ale jak dotąd Epic wydaje się zdeterminowany, aby utrzymać swoją pozycję. Dowiemy się, co wydarzy się w sadze w nadchodzącym tygodniu, ponieważ termin zakończenia jest wyznaczony na piątek 28 sierpnia.

iOS |

iPhone |

Apple Watch |

Mac i iPad |

Najpopularniejsze historie Apple, handel detaliczny |

Aplikacje |

Apple TV |

Najpopularniejsze historie Apple, firma |

Subskrybuj Kanał YouTube 9to5Mac więcej filmów.

Najpopularniejsze filmy w tym tygodniu |

9to5Mac Daily |

Posłuchaj podsumowania najważniejszych artykułów z dnia 9to5Mac. Dostępny jest 9to5Mac Daily w iTunes i aplikacji Apple Podcasts, Zszywacz, Dostroić, Google Playlub za pośrednictwem naszego dedykowany kanał RSS dla Overcast i innych odtwarzaczy podcastów.

Sponsorowane przez Crypto Pro: Aplikacja do śledzenia portfela kryptowalut. Uzyskaj miesiąc od Premium z kodem 9TO5MAC.

Wrócimy w nadchodzącym tygodniu ze wszystkimi nowymi odcinkami!

9to5Mac Watch Time Season 3 już wkrótce |

Oto krótka aktualizacja statusu 9to5Mac Watch Time: Dobra wiadomość – trzeci sezon nadchodzi tej jesieni! Po przerwie w lipcu i sierpniu Watch Time dokona ponownej kalibracji i wróci, koncentrując się na treningu maratońskim z Apple Watch.

9to5Mac Watch Time to seria podcastów prowadzona przez Zac Hall. W tej serii rozmawiamy z prawdziwymi ludźmi o tym, jak Apple Watch wpływa na ich życie. 9to5Mac Watch Time jest dostępny na Apple Podcasts, Pochmurnyi twój ulubiony odtwarzacz podcastów RSS.

Podcast 9to5Mac Happy Hour |

9to5Mac Happy Hour jest dostępna w iTunes i aplikacji Apple Podcasts, Zszywacz, Dostroić, Muzyka Google Playlub za pośrednictwem naszego dedykowany kanał RSS dla Overcast i innych odtwarzaczy podcastów.

Nasze podziękowania dla Oferty pracy na LinkedIn i Fundrise za wspieranie podcastu!

Stacktrace Podcast |

Śledzenie stosu według 9to5Mac jest dostępny w iTunes i aplikacji Apple Podcasts lub za pośrednictwem naszego dedykowany kanał RSS dla Overcast i innych odtwarzaczy podcastów.

Sponsorowane przez iMazing: Dostać 30% zniżki na iMazing, najpopularniejszy uniwersalny menedżer iPhone’a i iPada na komputery Mac i PC.

Apple @ Work Podcast |

Apple @ Work by 9to5Mac jest dostępny na Apple Podcasts, Pochmurny, Spotifyi przez RSS dla innych odtwarzaczy podcastów.

Sponsorowane przez iMazing: Popularny menedżer urządzeń iOS, który zapewnia niezrównaną kontrolę nad danymi iOS i iPadOS. Poproś o bezpłatną wersję próbną teraz.

Subskrybuj zdobądź wszystko 9to5Machistorie dostarczone do Twojej skrzynki odbiorczej codziennie. I do 9to5Toys, aby uzyskać najlepsze oferty z internetu.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Więcej.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Współzałożyciel firmy Intel, Gordon Moore, człowiek stojący za prawem Moore’a, umiera w wieku 94 lat

Firma Intel oraz Fundacja Gordona i Betty Moore'ów ogłosiły dzisiaj, że współzałożyciel firmy, Gordon Moore, zmarł w wieku 94 lat. Fundacja poinformowała, że...

Internet Archive przegrało swoją pierwszą walkę o skanowanie i wypożyczanie e-booków jak biblioteka

Sędzia federalny orzekł przeciwko Internet Archive w Hachette przeciwko Internet Archive, wytoczony przeciwko niemu pozew przez czterech wydawców książek, uznając, że serwis nie...

Zmarł Gordon Moore, współzałożyciel firmy Intel i twórca prawa Moore’a

Gordon Moore, jeden ze współzałożycieli Intela i tytan Doliny Krzemowej, zmarł dzisiaj w wieku 94 lat, zgodnie z komunikat prasowy firmy. Był...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!