Najważniejsze historie tego tygodnia: HomePod i iMac Pro wycofane, wydany iOS 14.4.1 i nie tylko


W topie tego tygodnia historie: iOS 14.4.1 zawiera ważne poprawki bezpieczeństwa dla użytkowników iPhone’a, przyszłość iMaca Pro i HomePod, wydarzenie Apple, o którym mówi się, że 28 marca i nie tylko. Przeczytaj wszystkie najważniejsze artykuły Apple z tego tygodnia.

23 marca Wydarzenie Apple

Podobno Apple planuje zorganizować swoje pierwsze wydarzenie w roku 23 marca. Według wielu wycieków w tym tygodniu wydarzenie obejmie wprowadzenie nowych produktów, takich jak 2021 iPad Pro, AirTags i nie tylko.

Jeśli plany Apple dotyczące wydarzenia 23 marca zostaną zrealizowane, spodziewalibyśmy się, że zaproszenia pojawią się w prasie w ciągu najbliższych kilku dni.

iMac Pro i HomePod zostały wycofane

Apple ma oficjalnie zaprzestał produkcji iMaca Pro, zwracając uwagę, że obecne zapasy są dostępne tylko „do wyczerpania zapasów” i nie planuje się żadnej przyszłej produkcji. Wszystkie konfiguracje budowania na zamówienie nie są już dostępne.

Reklama

Uważa się, że Apple wkrótce zaprezentuje zupełnie nową gamę komputerów iMac, zawierającą krzemowe procesory i procesory graficzne Apple nowej generacji. Nie jest jasne, dlaczego dokładnie Apple zdecydowało się zaprzestać teraz iMaca Pro, ale może to wynikać z dostępności niektórych części lub materiałów eksploatacyjnych.

Po drugie, Apple również przerwane pełnowymiarowy oryginalny HomePod bez wymiany. Firma twierdzi, że w przyszłości skoncentruje się na HomePod mini.

Wydano iOS 14.4.1

Apple w tym tygodniu udostępnił publicznie iOS 14.4.1, przynosząc ważną poprawkę bezpieczeństwa. Firma twierdzi, że iOS 14.4.1 naprawia lukę w WebKit, silniku przeglądarki, który obsługuje Safari i przeglądarki innych firm na iOS.

Firma Apple wyjaśniła, że ​​przetwarzanie złośliwie spreparowanej zawartości internetowej mogło doprowadzić do wykonania dowolnego kodu. Ten problem został naprawiony poprzez naprawienie błędu uszkodzenia pamięci poprzez ulepszoną walidację.

Firma Apple wydała również iPadOS 14.4.1, watchOS 7.3.2 i macOS Big Sur 11.2.3, aby wyeliminować tę samą lukę.

MacBook Pro

Wreszcie a nowy raport dotyczący łańcucha dostaw w tym tygodniu wskazał, że nowe modele 14-calowych i 16-calowych MacBooków Pro rozpoczną masową produkcję dopiero w drugiej połowie roku.

Początkowo planowano, że modele te wejdą do masowej produkcji w maju / czerwcu, ale zostało to opóźnione. Więc chociaż ogłoszenie na WWDC wydawało się kiedyś możliwe, raport z tego tygodnia oznacza, że ​​prawdopodobnie będziemy czekać trochę dłużej, aż do jesieni.

Poniżej znajdziesz te i pozostałe najważniejsze artykuły z tego tygodnia.

iOS |

iPhone |

Apple Watch |

Mac i iPad |

Najpopularniejsze historie Apple, handel detaliczny |

AirPods |

Apple Car |

Aplikacje |

Zestaw słuchawkowy AR / VR |

Firma AAPL |

Subskrybuj Kanał YouTube 9to5Mac więcej filmów.

Najpopularniejsze filmy w tym tygodniu |

9to5Mac Daily |

Posłuchaj podsumowania najważniejszych artykułów z dnia 9to5Mac. Dostępny jest 9to5Mac Daily w iTunes i aplikacji Apple Podcasts, Zszywacz, Dostroić, Google Playlub za pośrednictwem naszego dedykowany kanał RSS dla Overcast i innych odtwarzaczy podcastów.

9to5Mac Czas oglądania |

Jeff Benjamin dołącza do Zaca Hall, aby udzielić Apple Watch Series 3 i Series 5 wywiadu końcowego przed ogłoszeniem nowych modeli. 9to5Mac Watch Time to seria podcastów prowadzona przez Zac Hall. W tej serii rozmawiamy z prawdziwymi ludźmi o tym, jak Apple Watch wpływa na ich życie.

Sponsorowane przez Pillow: Poduszka to kompleksowe rozwiązanie do monitorowania snu, które pomoże Ci lepiej się wyspać. Pobierz to z App Store już dziś.

Podcast 9to5Mac Happy Hour |

Dostępna jest usługa 9to5Mac Happy Hour w iTunes i aplikacji Apple Podcasts, Zszywacz, Dostroić, Muzyka Google Playlub za pośrednictwem naszego dedykowany kanał RSS dla Overcast i innych odtwarzaczy podcastów.

Oferty pracy sponsorowane przez LinkedIn: Iść do LinkedIn.com/HAPPYHOUR i otrzymaj 50 $ ZNIŻKI na pierwszą ofertę pracy!

Sponsorowane przez TextExpander: Odwiedzić textexpander.com/podcast i wybierz 9to5Mac Happy Hour, aby zaoszczędzić 20% w pierwszym roku!

Stacktrace Podcast |

Śledzenie stosu według 9to5Mac jest dostępny w iTunes i aplikacji Apple Podcasts lub za pośrednictwem naszego dedykowany kanał RSS dla Overcast i innych odtwarzaczy podcastów.

Sponsorowane przez Pillow: Poduszka to kompleksowe rozwiązanie do śledzenia snu, które pomoże Ci uzyskać lepszy sen. Pobierz to z App Store już dziś.

Apple @ Work Podcast |

Apple @ Work by 9to5Mac jest dostępny na Apple Podcasts, Pochmurny, Spotifyi za pośrednictwem RSS dla innych odtwarzaczy podcastów.

Sponsorowane przez DEVONthink 3: Zarządzaj dokumentami w inteligentny sposób na iPhonie, iPadzie i Macu. Słuchacze Apple @ Work uzyskaj 10% zniżki za pomocą tego linku.

Subskrybuj zdobądź wszystko 9to5Machistorie dostarczone do Twojej skrzynki odbiorczej codziennie. I do 9to5Toys, aby uzyskać najlepsze oferty z internetu.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich przynoszących dochód. Jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Wszystkie lokalizacje ukrytych twarzy w Hellblade 2

Znajdziesz ukryte kamienne twarze rozsiane po całym terenie Saga Senuy: Hellblade 2. Znalezienie tych przedmiotów kolekcjonerskich i skupienie się na...

23 maja 2024 r. — MacBooki ze wszystkimi ekranami, aktywności na żywo w Shazam i nie tylko

Posłuchaj podsumowania najważniejszych artykułów dnia z 9 do 5Mac. Dostępny jest 9to5Mac Daily w iTunes i aplikacji Podcasty firmy Apple, Zszywacz, Dostroić,...

Czy możesz umieścić gry Steam w swoim testamencie?

Pewnego dnia umrzesz. Wszyscy to zrobimy. Ale co stanie się z Twoją biblioteką gier cyfrowych, gdy to zrobisz? ...
Advertisment