Najtańszy iPad firmy Apple kosztuje 299 USD u wybranych sprzedawców detalicznych


Przy cenie 329 USD IPad ósmej generacji firmy Apple to najtańszy tablet oferowany przez giganta technologicznego. Ale jeśli chcesz zaoszczędzić trochę dodatkowej gotówki, możesz kupić model podstawowy, który obejmuje 32 GB miejsca, za jedyne 299 USD w Amazon tylko w kolorze gwiezdnej szarości (w magazynie 28 marca). Walmart jest porównywalna ceną z gigantem handlu elektronicznego, ale masz możliwość zakupu go za 299 USD w kolorze gwiezdnej szarości lub różowego złota.

Ten iPad ma 10,2-calowy wyświetlacz i procesor A12 Bionic. Tablet zawiera również czytnik linii papilarnych Touch ID oraz złącze Smart Connector, umożliwiające podłączenie go do Smart Keyboard.


Apple iPad (2020, 32 GB, tylko Wi-Fi)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Reklama

Nowy iPad ósmej generacji firmy Apple z 32 GB pamięci wygląda dokładnie tak, jak poprzednia iteracja, ale ma szybszy procesor A12 Bionic.

Marzec to wspaniały miesiąc dla posiadaczy PS4 i PS5. Jeśli masz aktywną subskrypcję PlayStation Plus, możesz się zaczepić bezpłatną kopię cyfrową Final Fantasy VII Remake. Jeśli chcesz kupić subskrypcję lub odnowić swoje członkostwo w tym miesiącu, możesz pobrać roczne członkostwo w serwisie za jedyne 28 $ w Enebie.


Członkostwo PlayStation Plus (rok)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

PlayStation Plus umożliwia graczom PS4 i PS5 granie w gry online i otrzymywanie co miesiąc bezpłatnych gier wraz z rabatami w PS Store.

Amazonka i Najlepsza oferta zdyskontowali wewnętrzny dysk SSD Crucial P5. Możesz pobrać konfigurację 1 TB za jedyne 110 USD, najniższą jak dotąd cenę. To dobra opcja dla posiadaczy komputerów PC, którzy chcą zaktualizować swoje systemy lub poprawić czas ładowania swoich gier. Kluczowe jest stwierdzenie, że dysk SSD P5 obiecuje prędkość odczytu do 3400 MB / s i prędkości zapisu 3000 MB / s.


Dysk SSD Crucial P5 1 TB

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Dobra opcja SSD dla osób, które chcą poprawić prędkość ładowania swoich gier na PC dzięki prędkościom odczytu do 3400 MB / s i prędkościom zapisu 3000 MB / s.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Apple News+ może być ratunkiem dla witryn z wiadomościami i czasopismami

Chociaż wielu wydawców początkowo było ostrożnych co do premiery Wiadomości Apple+choć niektórzy obawiają się, że może wyrządzić więcej szkody niż pożytku, istnieje coraz...

Infinidat dodaje mniejsze macierze G4 z deklarowaną dwukrotnie większą wydajnością

Infinidat dodał dwa dyski twarde i Pamięć flash produkty macierzowe – nazwane Infinibox G4 – które zapewniają 2-krotny wzrost wydajności w porównaniu z...

Karty graficzne GALAX Intros z serii Classic oparte na RTX 4070 SUPER i RTX 4070 Ti SUPER

GALAX wprowadził linię kart graficznych Classic opartą na kartach NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti SUPER i RTX 4070 SUPER. Karty te są...
Advertisment