Najpopularniejszy iPad Apple przeszedł na ten model w 2023 roku


W październiku 2022 r. Apple zaktualizowało swoją ofertę tabletów o nowe modele iPada Pro i wprowadziło na rynek podstawowego iPada 10, pozostawiając iPada Air i mini bez zmian. Nowy raport CIRP opisuje najpopularniejsze modele iPadów i zmiany, jakie zaszły w ciągu ostatniego roku.

Tę historię potwierdza Mosylejedyna zunifikowana platforma Apple. Jedynym rozwiązaniem jest Mosyle który w pełni integruje pięć różnych aplikacji na jednej platformie przeznaczonej wyłącznie dla Apple, umożliwiając firmom i szkołom łatwe i automatyczne wdrażanie, zarządzanie i ochronę wszystkich urządzeń Apple. Ponad 38 000 organizacji Wykorzystaj rozwiązania Mosyle aby codziennie automatyzować wdrażanie, zarządzanie i bezpieczeństwo milionów urządzeń Apple. Poproś o DARMOWE konto już dziś i odkryj, jak możesz uruchomić autopilota floty Apple w cenie, w którą trudno uwierzyć.

W swoim nowym raporcie pt „Czas odświeżyć iPada?” CIRP porównuje udział sprzedaży poszczególnych modeli iPada w okresie od czerwca 2022 r. do 2023 r.

Z danych CIRP wynika, że ​​w 2022 r iPada Pro 12,9 cala jako najpopularniejszy pojedynczy tablet z 35% sprzedaży, a iPad Air zajął drugie miejsce z 24%.

Co ciekawe, w 2023 r. sytuacja się odwróciła i najpopularniejszym iPadem będzie 11-calowego iPada Pro. Zajęł on 26% sprzedaży, wyprzedził jedynie model 12,9-calowy, a iPad Air spadł na trzecie miejsce z udziałem 19%.

Reklama

Patrząc na łączny udział w sprzedaży iPada Pro, w latach 2022–2023 pozostał on niezmieniony na poziomie 51%.

Przejdź na tańsze iPady

Ogólny trend jest taki, że klienci Apple wybierają tańsze iPady, na co wskazuje przejście z dużego iPada Pro na mniejszy model 11-calowy. iPad mini, którego cena jest niższa od obu modeli Pro, również zyskał w ciągu ostatniego roku udział w rynku.

CIRP postrzega zmianę w sprzedaży iPadów jako „bardzo dobry moment” dla Apple na odświeżenie oferty tabletów.

Kiedy pojawią się nowe iPady?

Jednak najnowsze oczekiwania za pośrednictwem Bloomberga są przeznaczone dla nowych modeli iPada Pro wiosna lub lato 2024.

Nie jest jasne, czy wcześniej moglibyśmy zobaczyć nowe wersje iPada mini i iPada Air. iPad mini pojawił się po raz pierwszy we wrześniu 2021 r., a iPad Air 5 zadebiutował w marcu 2022 r.

W każdym razie CIRP sugeruje, że zaktualizowane modele mogłyby pomóc Apple w wyróżnieniu „wartościowego wyróżnienia” oferty iPadów, ponieważ coraz więcej konsumentów chce wydać na te urządzenia mniej niż 1000 dolarów.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Tesla wprowadza na rynek chiński zaktualizowany Model Y, zachowując tę ​​samą cenę początkową

Chińskie ramię Tesli zostało ogłoszone w Wpis na WeChacie W niedzielę rano wypuścił nowy Model Y z ulepszeniami konstrukcyjnymi i wydajnościowymi, które utrzymują...

Zagrajmy w Heat: Pedal to the Metal w najnowszym odcinku Overboard

Istnieje wiele gier planszowych ze świetnymi motywami i wiele gier planszowych ze świetną mechaniką, ale rzadko zdarza się, aby gra łączyła...

Every movie and show coming to Netflix in October

Even with Netflix’s recommendation algorithm serving you new movies, new TV shows, and original programming tailored to your viewing habits, the...
Advertisment