Najnowsze postacie z DLC Super Smash Bros. Ultimate, Pyra i Mythra, będą dostępne 4 marca


Super Smash Bros. UltimateNajnowsze postacie z DLC, Pyra i Mythra z Xenoblade Chronicles 2, będzie dostępny w grze w czwartek, Ogłosiło Nintendo. Są uwzględnione jako część drugiej Super Smash Bros. Ultimate Fighters Pass lub możesz je kupić osobno za 5,99 USD.

Dyrektor serialu Masahiro Sakurai popisał się nowymi zawodnikami w a prezentacja wideo w czwartek rano. Ruchy Pyry zadają więcej obrażeń, podczas gdy Mythra porusza się szybciej i skacze wyżej, a ty będziesz mógł przełączać się między dwoma wojownikami w dowolnym momencie podczas meczu.

Jeśli zdobędziesz nowych wojowników, będziesz mógł również grać na nowym etapie od Xenoblade Chronicles 2, Cloud Sea of ​​Alrest, gdzie jeździsz na grzbiecie gigantycznego potwora podróżującego po niebie. Pyra i Mythra również zawierają nowe piosenki od Xenoblade Chronicles 2.

A jeśli byłeś ciekawy, oto jak wygląda Kirby kiedy kopiujesz moce Pyry i Mythry:

Pyra i Mythra dołączają Min min od Ramiona, Steve i Alex z Minecraft, i Sephiroth z Final Fantasy VII w sekundę Super Smash Bros. Ultimate Przepustka myśliwców. Nintendo planuje wypuścić jeszcze dwie postacie na przepustkę.

Reklama

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Wszystkie lokalizacje ukrytych twarzy w Hellblade 2

Znajdziesz ukryte kamienne twarze rozsiane po całym terenie Saga Senuy: Hellblade 2. Znalezienie tych przedmiotów kolekcjonerskich i skupienie się na...

23 maja 2024 r. — MacBooki ze wszystkimi ekranami, aktywności na żywo w Shazam i nie tylko

Posłuchaj podsumowania najważniejszych artykułów dnia z 9 do 5Mac. Dostępny jest 9to5Mac Daily w iTunes i aplikacji Podcasty firmy Apple, Zszywacz, Dostroić,...

Czy możesz umieścić gry Steam w swoim testamencie?

Pewnego dnia umrzesz. Wszyscy to zrobimy. Ale co stanie się z Twoją biblioteką gier cyfrowych, gdy to zrobisz? ...
Advertisment