Najnowsze oczekiwania Bloomberga dotyczące wydarzenia Apple Scary Fast


Został już tylko weekend Straszne szybkie wydarzenie AppleMark Gurman przedstawił ostateczne(?) podsumowanie wszystkiego, co spodziewa się ogłosić.

Oczekuje się, że nagłówki wiadomości będą nowe MacBooka Pro modele z chipami M3 Pro i M3 Max, podczas gdy Apple nadal wyprzedza konkurencję, która wciąż próbuje dogonić możliwości linii M2…

MacBooka Pro

The Bloomberga Z raportu wynika, że ​​zobaczymy dwa nowe modele MacBooka Pro o nazwach kodowych J514 i J516 i nie trzeba geniusza, aby rozszyfrować je na modele 14- i 16-calowe.

Gurman twierdzi, że „prawdopodobnie” będą to chipy M3 Pro i M3 Max, co wydaje się niepotrzebnie ostrożnym sformułowaniem!

Jeśli chodzi o wydajność, jakiej możemy oczekiwać od nowych chipów, z raportu wynika, że ​​Apple testowało różne wersje zarówno M3 Pro, jak i M3 Max. Dla pierwszego:

Jedna wersja podstawowa, nad którą pracujemy, ma 12 rdzeni procesora głównego, składających się z sześciu bloków o wysokiej wydajności i sześciu rdzeni o wysokiej wydajności. Ogólnie rzecz biorąc, im więcej masz rdzeni, tym mocniejszy jest chip. Produkt posiada także 18 rdzeni do przetwarzania grafiki […]

Kolejny układ M3 Pro widziany w testach przez programistów ma 14 głównych rdzeni przetwarzających, w tym 10 zapewniających wysoką wydajność i cztery zapewniające wydajność, oraz 30 rdzeni graficznych.

Reklama

W przypadku M3 Max Gurman zgłasza tylko przetestowaną wersję z najwyższej półki:

Testowanych jest wiele wersji M3 Max, w tym wersja z najwyższej półki z 16 głównymi rdzeniami przetwarzającymi – 12 zapewniającymi wysoką wydajność i czterema zapewniającymi wydajność – oraz 40 rdzeniami graficznymi.

Testowane nowe opcje pamięci obejmują konfiguracje 24 GB i 48 GB.

Wreszcie w raporcie stwierdzono, że nowe chipy zapewnią lepszą wydajność w grach, na wzór chipa A17 Pro w iPhone’ie 15 Pro – co jest wyraźnym odniesieniem do sprzętowy ray tracing.

iMaca

Nowy iMac pojawiał się od dawna i Gurman spodziewa się, że Apple pominie model M2 i przejdzie od razu z M1 na parę nowych modeli M3.

Oczekuje się, że wygląd zewnętrzny pozostanie w większości niezmieniony, ale spodziewa się „odświeżonego” stojaka i twierdzi, że chociaż opcje kolorystyczne będą podobne do modelu M1, możemy zauważyć kilka zmian.

Mówi się, że testowany układ M3 ma cztery rdzenie o wysokiej wydajności, cztery rdzenie wydajnościowe i 10 rdzeni graficznych.

Akcesoria USB-C

Powiedzieliśmy na początku tego tygodnia które wyciekły, kolorowe kable USB-C, które pierwotnie miały być przeznaczone do iPhone’a 15, prawie na pewno zamiast akcesoriów pasujących do nowych modeli iMaca.

M1 iMac jest wyposażony w dopasowane kolorystycznie urządzenia peryferyjne (klawiatura Magic Keyboard i Magic Trackpad lub Magic Mouse) oraz kabel USB-C na Lightning do parowania i ładowania. Prawdopodobnie w poniedziałek możemy spodziewać się tych kabli oraz wersji USB-C klawiatury Magic Keyboard, gładzika Magic Trackpad i myszy Magic Mouse z ładowaniem do góry nogami.

Gurman zgadza się.

W ramach szerszego przejścia na złącza USB-C firma prawdopodobnie wprowadzi zaktualizowane wersje akcesoriów – w tym gładzika, myszy i klawiatury – które porzucą stare porty Lightning.

To wszystko, ludzie

Gurman powtarza, że ​​podczas wydarzenia nie zobaczymy nowej wersji 13-calowego MacBooka Pro z panelem Touch Bar, choć spodziewa się, że zostanie on wprowadzony na rynek później (dlaczego, Apple, dlaczego?).

Podobnie nie ma nowych modeli MacBooka Air, iPadów ani AirPodów.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Rada Nadzorcza ASML zamierza powołać Christophe’a Fouquet na stanowisko Prezesa i Dyrektora Generalnego

W dniu dzisiejszym Rada Nadzorcza ASML Holding NV (ASML) ogłasza, że ​​zamierza mianować Christophe'a Fouqueta, obecnie dyrektora ds. biznesu ASML i członka zarządu,...

NVIDIA przygotowuje kartę GeForce RTX 4090 D dla Chin w celu zapewnienia zgodności z amerykańskimi przepisami dotyczącymi kontroli eksportu

NVIDIA wprowadza ostatnie poprawki do nowej karty graficznej GeForce RTX 4090 D, karty graficznej SKU przeznaczonej specjalnie na rynek chiński, skierowanej głównie do...

V-COLOR osiąga podkręcanie DDR5-8000 RDIMM na TRX50 AERO D

Firma V-COLOR Technology Inc ogłosiła, że ​​osiągnęła nowy rekord podkręcania wynoszący 8000 MHz dla pamięci DDR5 R-DIMM o pojemności 64 GB (4x 16...
Advertisment