Najnowsze Echo Buds firmy Amazon mają zupełnie nowy wygląd i znacznie niższą cenę


Ok, Amazonie. Masz mnie. Zupełnie nie tak spodziewałem się, że będzie wyglądać następna para Echo Buds. Dwa lata po jej wydaniu Zestaw wkładek dousznych z redukcją szumów drugiej generacji, Amazon powrócił z innym podejściem. Nowe słuchawki Echo Buds całkowicie zrezygnowały z redukcji szumów i końcówek dousznych na rzecz półotwartej konstrukcji nie w przeciwieństwie do zwykłych AirPods Lub 1Więcej ComfoBuds. Zmodernizowany projekt doprowadził do znacznie bardziej przystępnej ceny 49,99 USD w porównaniu do 139,99 USD Echo Buds – obecnie znanych jako „Echo Buds with Active Noise Cancellation”, aby rozróżnić te dwa produkty. Nową parę można zamówić w przedsprzedaży już dziś, a zostaną wysłane 7 czerwca.

Oprócz wygody, inną główną zaletą półotwartej konstrukcji jest to, że zawsze możesz słyszeć i być świadomym tego, co dzieje się wokół ciebie. Ale podstawowy cel tych Echo Buds pozostaje ten sam: są pojazdem do zabrania Alexy ze sobą wszędzie ze sterowaniem głosowym bez użycia rąk. Amazon twierdzi, że jego najnowsze słuchawki douszne zapewniają również „bogaty dźwięk, długi czas pracy na baterii i funkcje premium”. Ponieważ nie ma uszczelnienia w uchu, dźwięk będzie niezaprzeczalnie dużo różny niż poprzednie dwa Echo Buds.

Ale niektórzy ludzie naprawdę nienawidzą tego, jak czują się silikonowe końcówki i przypuszczam, że Amazon zauważył wystarczającą sprzedaż podobnych produktów, aby uzasadnić wypróbowanie półotwartej formy. Na Amazon.com jest niezliczona ilość podróbek AirPod, a teraz firma uznała za stosowne przeciwstawić się tym za pomocą własnych ogólnych, ale bardzo przystępnych cenowo wkładek dousznych.

Nowe Echo Buds wyglądają bardzo prosto.
Obraz: Amazonka

I tak, te rzeczy wyglądają dość nijakie. Na wkładkach dousznych w kształcie łodygi nie ma żadnych widocznych znaków firmowych. To zdjęcie Echo Buds w ich przypadku sprawia, że ​​​​wydaje się, że patrzę na wydrukowaną w 3D makietę wczesnego produktu. Ale nie. To już koniec. Może wypadają lepiej osobiście niż w ujęciach marketingowych.

Wychodzą trochę ładniej na rzeczywistych zdjęciach.
Obraz: Amazonka

Reklama

Echo Buds zawierają 12-milimetrowe przetworniki i mogą działać do pięciu godzin na jednym ładowaniu. Nie nazwałbym tego imponującym, gdy pamiętasz, że nie ma ANC, ale obudowa zawiera przynajmniej wystarczającą ilość zapasowego soku na trzy pełne doładowania. Amazon twierdzi, że wytwarzają „bogaty dźwięk i zrównoważony bas” i używają akcelerometru do wykrywania głosu, aby dokładnie wykryć, kiedy mówisz podczas rozmowy (lub do Alexy).

„Echo Buds zawierają funkcje, takie jak konfigurowalne sterowanie dotknięciem, filtr VIP i parowanie wielopunktowe, dzięki czemu słuchawki douszne mogą parować i przełączać dźwięk między dwoma urządzeniami jednocześnie”, napisał Amazon w komunikacie prasowym. Multipoint za 49,99 $ nie jest zły!

Słuchawki Echo Buds 2021 z aktywną redukcją szumów pozostaną w sprzedaży wraz z nowym, tańszym zestawem. Ta strategia oferowania wysokiej klasy słuchawek dousznych z redukcją szumów, uzupełnionych tańszą alternatywą w stylu otwartym, jest czymś, co widzieliśmy w Apple, SAMSUNG, Sony, OnePlus i innych marek. Amazon opiera się więc na znanym poradniku. Po wykonaniu imponującej pracy z poprzednimi dwiema wersjami dousznymi, jestem ciekawy, jak wypadnie ta zmiana strategii.

Oprócz Echo Buds Amazon ogłosił również zupełnie nowy produkt — Echo Pop — wraz z nowymi wersjami Echo Show 5 i rozszerzoną dostępnością Echo Auto.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Klasyczny przewodnik z okazji Dnia Społeczności Pokémon Go Cyndaquil

PokemonGo organizuje wydarzenie Klasyczne z okazji Dnia Społeczności Cyndaquil 22 czerwca od 14:00 do 17:00 czasu lokalnego. Zgodnie z oczekiwaniami w...

AT&T nadal nie chce oferować usług telefonii stacjonarnej w Kalifornii

AT&T nie może wyłączyć usługi telefonii stacjonarnej klientom w całej Kalifornii. W orzeczenie w czwartekKalifornijska Komisja ds. Usług Publicznych (CPUC) odrzuciła wniosek...

Redbox przegapił wielomilionową płatność, na którą nie mógł sobie pozwolić

Sytuacja finansowa Redbox w dalszym ciągu wymyka się spod kontroli. W czwartek sąd w Los Angeles wydał wyrok na kwotę 16,7 mln...
Advertisment