Najnowsza aplikacja Microsoft Garage służy do nagrywania transkrypcji grupowych


Najnowszą aplikacją Microsoft Garage, marką firmy zajmującą się bardziej eksperymentalnymi aplikacjami, jest Group Transcribe, która umożliwia grupom ludzi rejestrowanie w czasie rzeczywistym transkrypcji zbiorowych spotkań za pomocą ich telefonów. Jest teraz dostępny za darmo na iOS.

„Ta aplikacja wykorzystuje podejście wielu urządzeń, aby zapewnić wysokiej jakości transkrypcję i tłumaczenie w czasie rzeczywistym, dzięki czemu użytkownicy mogą być bardziej obecni i produktywni podczas osobistych spotkań i rozmów” – mówi Lainie Huston z firmy Microsoft powiedział w poście na blogu.

Oto jak to działa. Każdy, kto chce uczestniczyć w transkrypcji grupowej, musi pobrać aplikację Group Transcribe. Następnie jedna osoba uruchamia transkrypcję i może zaprosić innych do przyłączenia się, udostępniając pięcioliterowy kod konwersacji, kod QR lub dołączając do transkrypcji grupowej z udostępnianiem w pobliżu przez Bluetooth.

Następnie aplikacja rozpocznie transkrypcję rozmowy grupy, odnotowując, kto co powiedział. Group Transcribe może nawet automatycznie tłumaczyć rzeczy, które mówią ludzie, i wyświetlać te tłumaczenia w jednej linii jako część transkrypcji. Transkrypcje są zapisywane w aplikacji, dzięki czemu możesz je przeglądać lub udostępniać po spotkaniu.

Oto zrzut ekranu pokazujący, jak wyglądają transkrypcje i tłumaczenia:

Reklama

Obraz: Microsoft

Microsoft sugeruje, aby każda osoba uczestnicząca w spotkaniu korzystała z własnego telefonu „w zasięgu ręki”, aby mieć „najwyższą jakość doświadczenia”. I w FAQ, Microsoft twierdzi, że Transkrypcja grupowa nie ma ograniczeń co do liczby osób, które mogą dołączyć do transkrypcji, ale zauważa, że ​​aplikacja działa najlepiej w przypadku „osobistych spotkań [with] do czterech osób ”.

Firma Microsoft nie wymaga logowania się przy użyciu żadnego konta, aby korzystać z aplikacji – wystarczy wpisać swoje imię i nazwisko oraz preferowany język. Aplikacja wysyła dane do chmury w ramach procesu transkrypcji i identyfikacji mówcy, ale firma Microsoft pozwala wybrać, czy chcesz udostępniać nagrania ze spotkań firmie, której będzie używać do ulepszania technologii rozpoznawania mowy firmy Microsoft. A jeśli tworzysz transkrypcję grupową, wszyscy w grupie muszą wyrazić zgodę na udostępnianie nagrań, zanim zostanie udostępnione firmie Microsoft.

Możesz przeczytać więcej o aplikacji i jej funkcjach prywatności w Często zadawane pytania firmy Microsoft.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Mistrzowie College League of Legends i Valorant muszą zapłacić za swoje trofea

Przez ostatni rok studenci college'ów i gracze esportowi z Texas A&M University i St. Louis University żonglowali pracą szkolną i grami...

Dyrektor generalny Sonos przeprasza za katastrofalne wdrożenie nowej aplikacji

Wiemy, że zbyt wielu z Was doświadczyło poważnych problemów z naszą nową aplikacją, która została wprowadzona 7 maja, i chciałbym zacząć od osobistych...

Gra karciana Palii „Hot Pot” to rozrywka, która wywołała konflikt między graczami

Ostatnio w symulatorze życia super przytulnego pojawiła się dziwnie wroga strona Palia — i nie mówię o ukrytym karcianym dole pod...
Advertisment