Najmniej interesującą wiadomością tego weekendu było Assassin’s Creed firmy MTG


W ubiegły weekend Wizards of the Coast przybyli do Chicago z naręczem ogłoszeń Magia: Zgromadzenie, ale najlepszy z łatwością zmieści się w kieszeni. To jest nazwane Bloomburrowi jest to najbardziej urocza rzecz, jaka przydarzyła się kolekcjonerskiej grze karcianej od dłuższego czasu. Komunikat prasowy, opublikowany w poniedziałek, ujawnia kilka dodatkowych szczegółów na temat małych bohaterów oraz ustalone daty premiery na pierwszą połowę roku. Zanurzmy się.

Dowódca Fallouta

Na początek pozostałe karty podglądu magiajest bardzo oczekiwany Opad ustawiony dla formatu Commander. Firma Polygon ujawniła pełną listę talii dla gry Złodziejscy ocaleni pokład w poniedziałek, a sami Wizards ujawnili szczegóły dla Nauka! pokład w weekend podczas panelu w Chicago. Poniżej znajdziesz galerię wszystkich kart Opad omawiane w weekend.

Opad Talie będą dostępne w sprzedaży detalicznej 8 marca, a zamówienia w przedsprzedaży można obecnie składać w zaprzyjaźnionym lokalnym sklepie z grami na stronie Amazonka, i gdziekolwiek. Czarodzieje będą mieli także specjalne dropy z Secret Lair x Fallout, które będą dostępne wyłącznie online. Są zatytułowane Kryptowy Chłopiec, Ciekawe miejscaI SPECJALNY. i wkrótce będzie dostępny w wersji zwykłej (29,99 USD) i foliowanej (39,99 USD) na MagicSecretLair.com.

Banici z Thunder Junction

Beyonce nie jest jedyną osobą, która w tym roku wybiera się do kraju. Opisany jako “magianajbardziej hałaśliwy zestaw” – motyw westernowy Banici z Thunder Junction to powrót do głównego wątku fabularnego TCG. Według oficjalnego opisu akcja rozpoczyna się w miejscu, w którym zakończyła się inwazja Phyrexian, i skupia się na grupie złoczyńców dowodzonych przez Oko. Fragmenty fikcji zaczną pojawiać się 18 marca, a premiery 26 marca. Data premiery cyfrowej za pośrednictwem Magic: Zgromadzenie – Arenazaplanowana jest na 16 kwietnia, a fizyczna premiera 19 kwietnia. Zamówienia w przedsprzedaży są już aktywnea poniżej znajdziesz wszystkie karty omówione w ten weekend.

Reklama

Nowoczesne Horyzonty 3

magia‘S Nowoczesne Horyzonty 3 zapowiada się na przełomowe wydawnictwo w tym roku, zwłaszcza że stoi w opozycji do wszystkich krążących wokół markowych marek z Universes Beyond. Tradycyjnie wydania Modern Horizons są sposobem Wizards na wyrównanie dostępności istniejących kart i usunięcie kilku ważnych nowych wydań, a ta wygląda na to, że będzie to duże wydarzenie. Zamówienia w przedsprzedaży są już otwarte.

Wydaje się, że jego wydanie oznacza również wprowadzenie formatu Draft w Magic: Zgromadzenie – Arena. Prawdopodobnie dowiemy się więcej o tym, jak to będzie działać bliżej premiery. Zapowiedzi rozpoczynają się 21 maja i kończą 31 marca, a cyfrowa premiera nastąpi 11 czerwca, a fizyczna premiera 14 czerwca. Poniżej znajduje się galeria wszystkich kart omawianych w ten weekend.

Assassin’s Creed

Oprócz jeszcze bardziej zdumiewających informacji nt jak działa Animus, magiapartnerstwo z Ubisoftem Assassin’s Creed wprowadzi nowy rodzaj boostera, zwany Beyond Booster. Zestaw zawiera tylko siedem kart, ale będzie zawierał specjalną alternatywną grafikę dla niektórych kart tematycznych w zestawie. Zamówienia w przedsprzedaży są obecnie dostępne, a po drodze jest też specjalna Sekretna Legowisko. Podglądy będą się pojawiać szybko, począwszy od 18 czerwca, a kończąc na 21 czerwca. Fizyczna premiera odbędzie się 5 lipca. Poniżej zamieściliśmy wszystkie karty podglądu.

Bloomburrow

Wreszcie najbardziej unikalny zestaw ujawniony w ciągu weekendu nazywa się Bloomburrowi jest to pierwszy w historii samolot składający się wyłącznie ze zwierząt magia. Główni bohaterowie przedstawieni na kluczowych ilustracjach Narendry Bintara Adi (powyżej) to nietoperz, łasica, mysz i królik, a także najbardziej urocza mała magiczna żaba drzewna, jaką kiedykolwiek widziałem. Oto oficjalny opis:

Witamy w Valley, sielankowym i tętniącym życiem domu zwierząt z Bloomburrow, magiapierwszy samolot składający się wyłącznie ze zwierząt. To miejsce, gdzie wielkie przygody czekają nawet na najmniejszych, którzy są odważni, dociekliwi i bohaterscy, podczas gdy ci, którzy mają bardziej domowe i pokojowe tęsknoty, mogą cieszyć się spokojnym życiem.

Jednak pokój w Dolinie jest zagrożony, ponieważ zagrożona jest delikatna równowaga natury, a żywiołowe bestie katastrofy i wielka nocna sowa zagrażają życiu jej mieszkańców. Zwierzęta będą musiały zjednoczyć siły, aby bronić swoich domów. Grupa prowadzona przez Mabel, matkę mysiego ludu i niechętną bohaterkę, wyruszy, aby zbadać, co stało się z sąsiednim miastem. Po drodze dołączy do nich niezwykły towarzysz z odległej krainy. W BloomburrowOdważni bohaterowie i przytłaczające bestie nieszczęścia staną twarzą w twarz w walce o przywrócenie delikatnej równowagi w krainie.

Bloomburrow zapowiedzi rozpoczynają się 9 lipca i kończą 19 lipca. Wersja cyfrowa, via Magic: Zgromadzenie – Arena, ukaże się 30 lipca, a fizyczna premiera nastąpi 2 sierpnia — w samą porę na tegoroczny Gen Con w Indianapolis. Poniżej zamieściliśmy galerię wszystkich kart omawianych w ten weekend. Zamówienia w przedsprzedaży są już dostępne.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Tak, aplikacja YouTube próbuje teraz przejąć wygaszacz ekranu Apple TV

Jedną z najlepszych funkcji Apple TV jest bogata kolekcja wygaszaczy ekranu Antena. Gdy Apple TV będzie bezczynny przez kilka minut, system tvOS...

Fortnite pozwoli graczom ukryć wredne emotki

Fortnite we wtorek udostępni aktualizację zawierającą nowe ustawienie filtrujące emocje „konfrontacyjne”.. Aktualizacja v29.30 pozwoli graczom „nie widzieć” następujących emotek: „Śmiej się”, „Weź...

22 kwietnia 2024 r. – pogłoski o iPadzie Air i przejęciu Apple AI

Posłuchaj podsumowania najważniejszych artykułów dnia z 9 do 5Mac. Dostępny jest 9to5Mac Daily w iTunes i aplikacji Podcasty firmy Apple, Zszywacz, Dostroić,...
Advertisment