Najlepszy sezon Taskmastera jest teraz na YouTube i jest po prostu zabawny


To długie, zimne oczekiwanie pomiędzy porami roku Tyranszczególnie po wpisie jako gwiezdny jak seria 16. Na szczęście ten zabawny brytyjski program panelowy zapewnił rozrywkę rosnącej międzynarodowej publiczności pomiędzy sezonami, przesyłając odcinki jednego z wielu licencjonowanych seriali typu spinoff na swój kanał YouTube. Nadzorca zadań Nowa ZelandiaTrwają już pierwsze dwa sezony oficjalne konto Taskmaster na YouTube, w tym niesamowity sezon 2, który pierwotnie został wyemitowany w 2021 roku i jest jednym z najlepszych sezonów dowolnej wersji Taskmastera. Jeśli uważasz się za Tyran fanem, musisz to sam sprawdzić.

Jako licencjonowany spinoff, struktura serialu, wskazówki muzyczne i scenografia będą od razu znane każdemu, kto oglądał oryginalną serię. Podobnie będzie z projektem zadań, który sumiennie podąża za doskonałym wzorcem wyznaczonym przez Alexa Horne’a, z zadaniami tak dobrymi, że Tyran spinoff, w którym wersja brytyjska pożyczyła kilka. Nadzorca zadań NZ często będzie obejmował prostsze, krótsze zadania Horne nam powiedział woli: Zadania tak krótkie, jak „Lot” lub „Podróż w czasie”, które zachęcają uczestników do kreatywności i stosowania różnych rozwiązań. Ale jest też mnóstwo miejsca na bardziej chaotyczne zadania: zadanie zespołowe, w którym uczestnicy muszą napisać diss na temat drugiej drużyny, jest świetną zabawą, a „Skonstruuj najmniej odpowiedni tort weselny” kończy się zabawną rzezią.

Pierwszy sezon Nadzorca zadań NZ zdecydowanie warto obejrzeć (pozdrawiam przezabawną Angellę Dravid), ale drugi sezon Nadzorca zadań NZ zasługuje na swoje miejsce wśród najlepszych serii Taskmaster, kropka. Uczestnicy sezonu 2 są idealni, mają odpowiednią mieszankę typów osobowości i podejścia do zawodów.

Uczestnicy trafili we wszystkie nuty, jakie chcesz od obsady Taskmastera: Masz osobę, która ma w dupie program, ale w zabawny sposób (Urzila Carlson). Masz osobę, która bardzo się tym przejmuje, ale wydaje się, że nic nie może zrobić dobrze (David Correos). Masz osobę, która niezwykle stara się wygrać (Laura Daniel). Masz osobę, która całą swoją energię skupia na tworzeniu zabawnej telewizji, do cholery na zadaniach (Guy Montgomery). I masz starego przyjaciela Taskmastera, który lubi naciskać guziki (Matt Heath). Świetnie Tyran sezony powstają dzięki odpowiedniej kombinacji uczestników, a ta grupa ma doskonałą alchemię na różnych poziomach „poważnego traktowania tej absurdalnej próby”.

Reklama

Obraz: Kanał 4

Paul Williams jest świetnym zmiennikiem Alexa Horne’a, wnoszącym swoją niesamowitą energię do roli asystenta Taskmastera. Niestety, Jeremy Wells to nie Greg Davies, któremu brakuje tej zastraszającej obecności i często pozostawia znęcanie się nad swoim asystentem uczestnikom konkursu (na szczęście Urzila z radością dźwiga ten szczególny ciężar). Czasami wydaje się, że czuje się niekomfortowo w tej roli i uważam, że niektóre jego decyzje dotyczące punktacji mogą być wręcz dziwaczne.

Uważni widzowie Taskmastera zauważą także inne podejście do edycji. Wersja nowozelandzka zawiera więcej przerywników podczas zadań związanych z reakcjami uczestników, co pozwala grupie na jeszcze większą zabawę między sobą i pozwala zabłysnąć wspaniałemu koleżeństwu. Jednakże niektóre krótkie fragmenty zostały wyraźnie usunięte z przesłanych filmów do YouTube, co może spowodować pewne dziwne cięcia, ale nie wpłynie to znacząco na Twoje wrażenia.

Tak więc, gdy brniesz przez długie oczekiwanie na 17. serię Taskmaster UK (emitację zaplanowano na wiosnę), nie wszystko stracone. Możesz spędzić ten czas oglądając jeden z najzabawniejszych sezonów Taskmaster w historii. Na szczęście nigdy nie było szerzej dostępne, więc nie masz już wymówek. Cieszyć się.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Apple @ Work: wdrożenie Meraki w T-Mobile uwypukla niewykorzystaną szansę dla Apple

Usługa Apple @ Work jest dostarczana wyłącznie przez firmę Mosyle, jedyna zunifikowana platforma Apple. Mosyle to jedyne rozwiązanie, które integruje w jednej...

Czego można się spodziewać po MWC 2024

Nie szukając żadnych przecieków ani plotek, założę się, że prawdopodobnie mógłbyś naszkicować większość telefonów, o których mówi się, że mają premierę o godz....

MWC 2024: wszystkie telefony, urządzenia do noszenia i gadżety zaprezentowane w Barcelonie

Oferta telefonów Xiaomi ma nowego lidera. The Xiaomi 14 Ultra właśnie pojawił się w Chinach i oferuje szereg imponujących parametrów fotograficznych, w...
Advertisment