Najlepszy router do podróży służbowych


Usługa Apple @ Work jest dostarczana wyłącznie przez firmę Mosyle, jedyna zunifikowana platforma Apple. Mosyle to jedyne rozwiązanie, które integruje w jednej profesjonalnej platformie wszystkie rozwiązania niezbędne do płynnego i automatycznego wdrażania, zarządzania i ochrony urządzeń Apple w pracy. Ponad 45 000 organizacji zaufało firmie Mosyle, dzięki której miliony urządzeń Apple będą gotowe do pracy bez wysiłku i po przystępnej cenie. Poproś o ROZSZERZONY okres próbny już dziś i zrozum, dlaczego Mosyle to wszystko, czego potrzebujesz do pracy z Apple.

Nigdy nie należałem do osób, które chciałyby podróżować z przenośnym routerem w torbie. Radzenie sobie ze złożonością łączenia się z różnymi sieciami oraz faktem, że wiele hoteli odeszło od sieci Ethernet na rzecz korzystania wyłącznie z Wi-Fi. I tak było, dopóki nie zacząłem używać AirCove Go. Jest już na stałe w moim torba podróżna.

Informacje o Apple @ Work: Bradley Chambers zarządzał korporacyjną siecią informatyczną od 2009 do 2021 roku. Dzięki swojemu doświadczeniu we wdrażaniu i zarządzaniu zaporami ogniowymi, przełącznikami, systemem zarządzania urządzeniami mobilnymi, Wi-Fi klasy korporacyjnej, tysiącami komputerów Mac i tysiącami iPadów Bradley pokaże, w jaki sposób Apple Menedżerowie IT wdrażają urządzenia Apple, budują sieci do ich obsługi, szkolą użytkowników, historie z okopów zarządzania IT oraz sposoby, w jakie Apple może ulepszyć swoje produkty dla działów IT.


Co sprawia, że ​​AirCove Go jest doskonałym routerem do podróży służbowych?

Jak wspomniałem na początku, jednym z powodów, dla których nigdy nie podróżowałem z przenośnym routerem, jest złożoność jego konfiguracji w każdym hotelu. Aircove Go całkowicie eliminuje potrzebę przewodowego połączenia Ethernet. Funkcja Wi-Fi Link umożliwia bezprzewodowe połączenie z dowolną siecią lokalną, w tym z sieciami z „portalami przechwytującymi”, które często utrudniają podłączenie urządzeń do transmisji strumieniowej i podobnych urządzeń.

Dzięki Aircove Go nie ma potrzeby ręcznego łączenia każdego urządzenia z Wi-Fi ani przełączania wielu aplikacji VPN. Każde urządzenie, które połączysz z Aircove Go, zapamięta je i automatycznie ponownie połączy się z nim, gdy tylko znajdzie się w jego zasięgu.

Reklama

Oprócz prostoty podłączenia wszystkich urządzeń do hotelowej sieci Wi-Fi, AirCove Go zapewnia również warstwę bezpieczeństwa. Podczas korzystania z publicznych sieci Wi-Fi zawsze pojawia się obawa o prywatność i bezpieczeństwo. W przypadku osób podróżujących służbowo lub pracowników zdalnych bezpieczeństwo jest czymś, o czym należy pomyśleć w każdej lokalizacji.

Wyobraź sobie taką sytuację: jesteś w pokoju hotelowym i chcesz bezpiecznie połączyć się z Wi-Fi. Aircove Go staje się Twoim zaufanym połączeniem, oferującym bezpieczną, prywatną bańkę Wi-Fi, która podróżuje z Tobą, gdziekolwiek się udasz. Niezależnie od tego, czy jesteś w hotelu, Airbnb, czy w przestrzeni coworkingowej, AirCove Go zapewnia ochronę Twoich działań online przed atakami typu „man-in-the-middle” na połączenie, z którego korzystasz

Nawet urządzenia, które zazwyczaj nie obsługują aplikacji VPN, takie jak konsole do gier, inteligentne zamki i niektóre telewizory Smart TV, są chronione, gdy korzystają z AirCove Go.

Doświadczenie w konfiguracji

Wstrzymywałem się z rozpakowywaniem AirCove Go do czasu podróży służbowych, żeby zobaczyć, jakie to proste. Po rozpakowaniu zobaczysz, jaki jest mały. Nie ma anten zewnętrznych i jest mniej więcej tak duży, jak niektóre większe akumulatory MagSafe.

Podłączyłem go i podłączyłem do nowego utworzonego identyfikatora SSID. SSID i hasło znajdziesz na spodzie urządzenia. Po uzyskaniu identyfikatora SSID przejdziesz na stronę expressvpnrouter.com, aby rozpocząć konfigurację. Pojdzie trochę szybciej, jeśli możesz podłączyć urządzenie do sieci Ethernet, ale z pewnością nie jest to konieczne. Jak wspomniałem wcześniej, możesz podłączyć Aircove Go do innego połączenia Wi-Fi i używać go jako pośrednika między publiczną siecią Wi-Fi a wszystkimi swoimi urządzeniami. Podłączenie urządzenia do usługi Express VPN było naprawdę proste i możesz wybierać z długiej listy lokalizacji.

Na tę podróż zabrałem ze sobą Apple TV, który natychmiast się połączył i ominął nowy, aby móc korzystać z hotelowego portalu przechwytującego.

Zakończyć

Aircove Go zawiera Wi-Fi 6, dzięki czemu może zapewnić prędkość bezprzewodową do 1200 Mb/s dla 5 GHz i 600 Mb/s dla 2,4 GHz. Ogólnie jest to świetne urządzenie, idealne dla kogoś, kto spędza dużo czasu w hotelach. Zamiast ręcznie podłączać komputer Mac, iPhone, iPad itp. do hotelowej sieci Wi-Fi, wystarczy podłączyć Aircove Go i wszystko będzie gotowe do pracy. Nie jest wystarczająco mocny tam, gdzie chciałbym go używać w domu, ale nie jest do tego przeznaczony. Został zaprojektowany jako przenośny router VPN i radzi sobie z tym znakomicie.

Możesz kupić Aircove Go od Amazonkai jest dostarczany z bezpłatnym 30-dniowa wersja próbna ExpressVPN.

Pełna specyfikacja AirCove Go

 • Wi-Fi: Dwuzakresowe (2,4 GHz/5 GHz) Wi-Fi, AX1800 MU-MIMO
 • Wi-Fi 6 (IEEE 802.11 b/g/n/ac/ax)
 • Szybkość Wi-Fi: do 600 Mb/s (2,4 GHz), do 1200 Mb/s (5 GHz)
 • Interfejs: 1 x port WAN Ethernet, 2 x porty LAN Ethernet, 1 x dioda LED, 1 x przycisk reset, 1 x wejście zasilania USB typu C, 2 x anteny zewnętrzne
 • Zasięg: 750 stóp kwadratowych / 70 m2
 • Procesor, pamięć i pamięć masowa: 64-bitowy czterordzeniowy procesor 1,2 GHz, 512 MB RAM, 128 MB pamięci flash
 • Łączność Ethernet: DHCP, PPPoE, statyczny adres IP
 • Funkcje bezpieczeństwa: Wbudowana ochrona ExpressVPN, Zabezpieczenia Wi-Fi WPA2/3, Automatyczne aktualizacje
 • Zaawansowane funkcje ochrony: Menedżer zagrożeń, kontrola rodzicielska i blokowanie reklam
 • Wymiary: 125 mm x 82 mm x 36 mm
 • Waga: 245g

Usługa Apple @ Work jest dostarczana wyłącznie przez firmę Mosyle, jedyna zunifikowana platforma Apple. Mosyle to jedyne rozwiązanie, które integruje w jednej profesjonalnej platformie wszystkie rozwiązania niezbędne do płynnego i automatycznego wdrażania, zarządzania i ochrony urządzeń Apple w pracy. Ponad 45 000 organizacji zaufało firmie Mosyle, dzięki której miliony urządzeń Apple będą gotowe do pracy bez wysiłku i po przystępnej cenie. Poproś o ROZSZERZONY okres próbny już dziś i zrozum, dlaczego Mosyle to wszystko, czego potrzebujesz do pracy z Apple.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Najlepsze filmy science fiction do obejrzenia w serwisie Netflix w czerwcu 2024 r

Lato w pełni, a wraz z nim ekscytujące wydarzenia nowa lista nadchodzących wydań nie mogę się doczekać! Z Furiosa: Saga...

To może być pierwsza reklama Nintendo w USA

Nintendo jest dziś potentatem w branży gier, ale w 1980 r. w Stanach Zjednoczonych tak naprawdę nie było to przedmiotem zainteresowania nikogo. I...

iPad powinien złożyć się na pół

Złożenie iPada na pół to bardzo zły pomysł, jeśli chcesz nadal korzystać z iPada. Ale wysłuchaj mnie: powinien złożyć się na pół....
Advertisment