Najlepszy build Thief’a dla początkujących w Dragon’s Dogma 2


The Powołanie złodzieja jest niewątpliwie najbardziej niekonwencjonalnym powołaniem na świecie Dogmat smoka 2przynajmniej wśród czterech powołań początkowych.

Jednak nie pozwól, aby Cię to zniechęciło. Poza tym, że możesz zmienić powołanie jeśli ci się to nie podoba, Złodziej jest świetną zabawą w walce i może zadać duże obrażenia swoimi akrobatycznymi sztuczkami. Właściwie nawet nazwaliśmy to tzw najlepsze powołanie do wyboru Na początku Dogmat smoka 2.

Kiedy kilka razy awansujesz w profesji Złodzieja, w dowolnej gildii profesji będzie dostępnych do kupienia więcej umiejętności związanych z bronią, umiejętności podstawowych i ulepszeń, co wzmocni jej zwinny styl gry. Musisz także rozważyć, jakiego sprzętu użyć.

Jest wiele do pogodzenia, więc oto najlepsza kompilacja Thief dla początkujących W Dogmat smoka 2.


Najlepsze umiejętności broni Złodzieja, aby zdobyć pierwsze miejsce w Dragon’s Dogma 2

Reklama

Zdjęcie: Capcom za pośrednictwem Polygon

W przypadku Złodzieja istnieją dwie realne opcje stylu gry. Możesz albo skupić się na skradaniu się, przemykając w cieniu i uderzając we właściwym czasie, gdy wrogowie skupią się na twoich pionkach, albo możesz przejść do ofensywy z ciągłymi unikami, aby uniknąć otrzymania zbyt dużych obrażeń. Nasza wersja skupia się głównie na tej drugiej opcji, ponieważ jest nieco bardziej przyjazna dla początkujących, ale w razie potrzeby można ją łatwo dostosować tak, aby zawierała jedną umiejętność ukrywania się. Pamiętaj też o jak najszybszym uaktualnieniu każdej umiejętności do wersji zaawansowanej.

  • Gryzący Wiatr
  • Rozdzielacz hełmu
  • Ładunek proszkowy
  • Usidlić

Gryzący Wiatr (i jego zaawansowany wariant, Tnący Wiatr) jest absolutną koniecznością, niezależnie od tego, jak skonstruujesz swoją wersję Thief. Powinien to być twój główny atak, ponieważ praktycznie nie zużywa wytrzymałości i pozwala ci w jednej chwili zamknąć lukę między tobą a wrogiem, tnąc go sztyletami podczas mijania. W tym stanie prawie niemożliwe jest trafienie. Jedynym zmartwieniem jest to, że walczysz w pobliżu klifu lub w ciasnej przestrzeni i przypadkowo Biting Wind za bardzo się przesunie, ponieważ szybujesz i tańczysz po polu bitwy bez zbytniej kontroli nad kierunkiem.

Kiedy walczysz z latającymi lub ogromnymi wrogami, Rozdzielacz hełmu to dar niebios — to jeden z niewielu sposobów, w jaki możesz niezawodnie skrzywdzić dużych wrogów jako Złodziej. Ten ruch wysyła cię w niebo dokładnie tam, gdzie stoisz, i toczysz się w powietrzu jak Droideka, zadając serię trafień. W odpowiednim czasie możesz powalić takich latających wrogów, ale jest to szczególnie przydatne w walce z ogrami, cyklopami i tym podobnymi.

Ładunek proszkowy to jedyny atak obszarowy, jaki posiada Złodziej, pozwalający na podłożenie ładunku wybuchowego w ziemi, a następnie zdalne uruchomienie go z dużej odległości. Jest to przydatne w walce z dużymi grupami mniejszych wrogów, a może jeszcze bardziej imponujące jest to, że Złodziej słynie ze swojej zdolności wspinania się na grzbiety większych wrogów. Możesz wbić ładunek prochowy w ogra, odskoczyć, a następnie zdetonować ładunek i wysłać wielkiego faceta w powietrze.

Wreszcie mamy Usidlić, co jest jedyną umiejętnością, która nie zadaje bezpośrednich obrażeń. Zamiast tego jest to twoja najbardziej niezawodna taktyka przeciwko latającym wrogom, ponieważ możesz w zasadzie przyczepić do nich linę, a następnie przyciągnąć ich do ziemi, gdzie możesz uwolnić ataki w zwarciu. Jednakże, podobnie jak Ładunek Prochowy, można go również użyć na większych celach, aby wytrącić je z równowagi.


Najlepsze podstawowe umiejętności i ulepszenia Złodzieja w Dragon’s Dogma 2

Menu pokazuje najlepsze podstawowe umiejętności Złodzieja w Dragon's Dogma 2.

Zdjęcie: Capcom za pośrednictwem Polygon

Istnieją cztery podstawowe umiejętności Złodzieja, z których jedna jest absolutną koniecznością i powinna zostać odblokowana, gdy tylko zdobędziesz tę profesję: Szkarłatne pocałunki. To twój podstawowy atak, ale pozwala ci zadać mnóstwo niezawodnych obrażeń w krótkich odstępach czasu. Kontrolowany upadek jest również bardzo przydatny, gdy zostaniesz przewrócony, jeśli potrafisz odpowiednio szybko zareagować.

Jeśli chodzi o ulepszenia, Subtelność jest zdecydowanie najlepszym wyborem Złodzieja, ponieważ oznacza mniejsze prawdopodobieństwo, że staniesz się celem swoich wrogów. Jako Złodziej jesteś jak szklana armata, więc ograniczenie obrażeń, które prawdopodobnie odniesiesz, będzie pomocne. Jeśli podwyższyłeś rangę swojej profesji Wojownika, Zapał I Thew Ulepszenia są również niezwykle przydatne dla Złodzieja. Mettle zwiększa twoją statystykę obrony, podczas gdy Thew zwiększa wielkość zapasówponieważ naturalnie masz mniejsze możliwości będąc zwinnym Złodziejem.


Najlepszy sprzęt złodzieja w Dragon’s Dogma 2

Menu pokazuje najlepszy sprzęt Złodzieja w Dragon's Dogma 2.

Zdjęcie: Capcom za pośrednictwem Polygon

Ponieważ ta kompilacja jest przeznaczona dla początkujących w Dragon’s Dogma 2, trudno polecić bardzo konkretne elementy, które znacznie podniosą poziom kompilacji, ponieważ twoje opcje są ograniczone. W końcu znajdziesz kawałki poprzez eksplorację i wykonywanie zadań pobocznych, ale na początku lepiej będzie, jeśli wydasz trochę pieniędzy w Zbrojowni Bjorna i Kuźni Rodericka w Vernworth. Są to najlepsze dostępne zbroje i bronie dla profesji Złodzieja.

Jest tylko jeden możliwy wybór kasku i jest nim Niewidzialny cień (4500 sztuk złota). Druga opcja, hełm z twardej skóry, jest kiepski pod każdym względem. Jeśli chodzi o kamizelkę kuloodporną, wybierz Kamizelka Rangera (7900 złota), ponieważ jest o pół kilograma lżejszy od droższej Scaled Jacket i oferuje większe wytrzymałości. Wreszcie, Buty Sprintera (7900 sztuk złota) są najlepszą opcją na zbroję na nogi, ponieważ mimo że są nieco cięższe od pozostałych opcji, oferują imponującą odporność na powalenie, co jest ogromną pomocą dla Złodzieja.

Jeśli chodzi o broń, to zarówno Szpilki (5300 sztuk złota) i Złodzieje (14800 złota) są godnymi opcjami. Snagdaggery zadają znacznie większe obrażenia, ale są znacznie cięższe, więc warto rozważyć opcje, jeśli wybaczysz tę grę słów.

Nie zdradzając jednak żadnych spoilerów, jeśli zdecydujesz się grać jako Złodziej, powinieneś nadać priorytet głównemu zadaniu, w szczególności zadaniom, o które prosi cię Kapitan Brant. W końcu natkniesz się na naprawdę fajny sprzęt Thief.


Aby uzyskać więcej Dogmat smoka 2 przewodnikizobacz nasze sugestie dotyczące najlepsza konstrukcja myśliwca I najlepszy build dla Maga dla początkujących. Mamy również wyjaśnienia dotyczące odblokowania Wojownik I Czarownik powołania, jak zmienić swoje powołanieoraz listę wszystkie powołania.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

ZOTAC zaprezentuje skalowalne platformy GPU i rozwiązania przemysłowe na targach Hannover Messe 2024

ZOTAC Technology ogłasza nową linię minikomputerów dla przedsiębiorstw i służby zdrowia, zaprojektowanych do konkretnych zastosowań i skalowalnych wdrożeń, a także zupełnie nową klasę...

Team Group przedstawia dysk SSD MP44Q M.2 Gen 4 NVMe

Znana globalna marka pamięci Team Group Inc. stara się zapewniać konsumentom różnorodne i optymalne rozwiązania w zakresie pamięci masowej. Dziś z dumą...

Google zwalnia 28 pracowników po proteście dotyczącym izraelskiego kontraktu na chmurę

Poważne konsekwencje destrukcyjnego zachowaniaGooglersi,Być może widzieliście wczoraj doniesienia o protestach w niektórych naszych biurach. Niestety kilku pracowników sprowadziło wydarzenie do naszych budynków...
Advertisment