Najlepsze wyposażenie RAM-9, kompilacja klas i konfiguracja w MW3


The najlepsze wyposażenie RAM-9 W Modern Warfare 3 jest, delikatnie mówiąc, potworem, gdy nauczysz się kontrolować jego odrzut. Domyślnie nowy pistolet maszynowy ma absurdalną szybkostrzelność z doskonałą mobilnością i statystykami obsługi, więc celem jest poprawa kontroli odrzutu, jednocześnie minimalizując wpływ na to, w czym już jest najlepszy.

Jest jeszcze wczesna pora Modern Warfare 3 Sezon 2, ale można śmiało powiedzieć, że RAM-9 szybko stał się jednym z liderów w kategorii pistoletów maszynowych i można go uznać za jednego z najlepsze pistolety w MW3. Zidentyfikowaliśmy najlepsze dodatki do tej szybkostrzelnej broni zagłady, co oznacza, że ​​możesz jej używać z bliska lub z dużej odległości, zachowując potrzebną celność i obrażenia.

Tutaj jest najlepsze wyposażenie RAM-9 w MW3najlepsza klasa do użycia wraz z nią i przede wszystkim jak odblokować broń.


Jak odblokować RAM-9 w MW3

Aby odblokować RAM-9, musisz ukończyć sektor B6 na mapie przepustki bojowej sezonu 2. To tylko dwa sektory od początku, więc najszybsza trasa to B1-B3-B6, a aby się tam dostać, potrzebujesz tylko 15 żetonów przepustki bojowej. Jeszcze lepsze jest to, że RAM-9 jest darmowy, więc nie musisz kupować przepustki bojowej za punkty COD ani za prawdziwe pieniądze, aby go zdobyć, co jest tym samym, co nasz najlepszy zestaw BP50. Po zakończeniu sezonu 2 prawdopodobnie będziesz mógł zdobyć RAM-9 w ramach wyzwania odblokowania zbrojowni.


Najlepsze wyposażenie RAM-9 w MW3

Reklama

Zdjęcie: Sledgehammer Games/Activision za pośrednictwem Polygon

Oto najlepsze wyposażenie RAM-9 Modern Warfare 3:

 • Pysk: ZEHMN35 Kompensowany tłumik płomienia
 • Beczka: Krótka lufa Speedway V5
 • Podlufa: Szkieletowy chwyt pionowy SL
 • Tylny uchwyt: Taśma chwytna Retort 90
 • Magazyn: Podkładka HVS 3.4

Jak wspomniano powyżej, celem jest tutaj zmniejszenie odrzutu, do czego przyczynia się większość dodatków. The ZEHMN35 wylot lufy ma dodatkową zaletę polegającą na skracaniu sygnałów radaru podczas strzelania, poświęcając trochę szybkości ADS i prędkości pocisku, podczas gdy Żużel V5 beczka robi to samo, ale także zwiększa prędkość sprintu do prędkości ognia. Jednak dzięki Szkieletowy chwyt pionowy SL, zostaje to anulowane, a jedynym prawdziwym przegranym jest tutaj rozproszenie ognia z biodra i taktu. W kierunku tyłu pistoletu, Taśma chwytna Retort 90 ponownie głównie pomaga w kontroli odrzutu, podobnie jak Podkładka HVS 3.4.

RAM-9 ma 32 naboje w magazynku i dość krótki czas przeładowania, co oznacza, że ​​dodatkowy magazynek nie jest koniecznie konieczny, ale jeśli zbyt szybko zabraknie Ci naboi, rozważ wymianę lufy Speedway V5 na jedną. Celownik żelazny jest również całkiem przyzwoity w RAM-9, ale jeśli wolisz celownik optyczny, dowolna standardowa czerwona kropka wykona tę pracę.


Najlepsza klasa RAM-9 w MW3

Menu pokazuje najlepszą klasę do użycia RAM 9 w MW3.

Zdjęcie: Sledgehammer Games/Activision za pośrednictwem Polygon

Oto najlepsza klasa do użycia z RAM-9 in Modern Warfare 3:

 • Kamizelka: Kamizelka Ninja
 • Pistolet: Renettiego
 • Taktyczny: Granat ogłuszający
 • Śmiertelny: Noż do rzucania
 • Aktualizacja pola: ACS
 • Buty: Prześladowca Buty
 • Bieg: EOD Wyściółka

Z tym modułem RAM-9 będziesz dużo biegać i nie ma nic gorszego niż sytuacja, gdy ktoś zna Twoją dokładną lokalizację dzięki Twoim krokom, więc Kamizelka Ninja jest idealny dzięki swojej zdolności do eliminowania odgłosów kroków. Uodparnia cię także na efekty ograniczające ruch, zapewnia dodatkową amunicję do noża do rzucania, I uzupełnia zapasy noży do rzucania co 25 sekund, więc nie musisz się tak bardzo martwić ponownym ich zbieraniem.

The Renettiego to najlepszy pistolet w grze, więc jest to oczywisty wybór w tym przypadku, to samo tyczy się Granat ogłuszający. Oczywiście poszliśmy na Noż do rzucania jako opcja zabójcza, podczas gdy naszym ulubionym ulepszeniem polowym jest ACS aby pomóc Ci zabezpieczyć te cele. Jeśli grasz w trybie, w którym ACS nie jest przydatny – takim jak Search & Destroy lub Team Deathmatch – zamień go na System trofeów Lub Kopalnia tłumiąca.

The Buty Stalkera są niezwykle przydatne, gdy jesteś w ruchu i często celujesz w celownik, chociaż lekkie buty, buty wspinaczkowe i tenisówki do biegania są również pomocne, jeśli wolisz coś innego. Wyściółka EOD ochroni Cię przed efektami wybuchowymi, takimi jak granaty, lub możesz zdecydować się na Maska Taca dla lepszej ochrony przed granatami ogłuszającymi i błyskowymi. Alternatywnie rozważ kamuflaż Ghost T/V do ochrony UAV.


Aby uzyskać więcej Modern Warfare 3 przewodników, zobacz, jak przejść na Postawa taktycznai zapoznaj się z naszymi przewodnikami na stronie najlepsze wyposażenie TAQ Evolvere, najlepszy zestaw napastników, najlepsze wyposażenie SVS 545, najlepszy zestaw XRK Stalker, najlepszy zestaw MCWI najlepsze wyposażenie AMR9.

Jeśli rozpoczynasz kampanię, znajdź w niej wszystkie przedmioty i broń „Cenny ładunek” I “Reaktor,” zobacz jak zarobić Trofeum „Powrót na boisko”. i Osiągnięcie Zablokowany strzałlub sprawdź naszą solucję „Głęboka przykrywka”.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Apple @ Work: wdrożenie Meraki w T-Mobile uwypukla niewykorzystaną szansę dla Apple

Usługa Apple @ Work jest dostarczana wyłącznie przez firmę Mosyle, jedyna zunifikowana platforma Apple. Mosyle to jedyne rozwiązanie, które integruje w jednej...

Czego można się spodziewać po MWC 2024

Nie szukając żadnych przecieków ani plotek, założę się, że prawdopodobnie mógłbyś naszkicować większość telefonów, o których mówi się, że mają premierę o godz....

MWC 2024: wszystkie telefony, urządzenia do noszenia i gadżety zaprezentowane w Barcelonie

Oferta telefonów Xiaomi ma nowego lidera. The Xiaomi 14 Ultra właśnie pojawił się w Chinach i oferuje szereg imponujących parametrów fotograficznych, w...
Advertisment