Najlepsze wyposażenie, budowa klas i konfiguracja BP50 w MW3


The najlepszy zestaw BP50 W Modern Warfare 3 w pełni wykorzystuje dużą szybkostrzelność broni, aby zadać niemal niepowstrzymane obrażenia, zachowując jednocześnie przyzwoitą kontrolę odrzutu. Dawniej znany jako F2000 Nowoczesna Wojna starych gier, ten karabin szturmowy został wprowadzony wraz z przepustką bojową na sezon 2 MW3co oznacza, że ​​musisz go odblokować, zanim będziesz mógł z niego skorzystać.

Jest jeszcze wcześnie, aby stwierdzić, czy BP50 zasługuje na to, aby znaleźć się na naszej liście najlepsze pistolety w MW3ale jak to ma miejsce w przypadku większości karabinów szturmowych w grze, może on całkowicie utrzymać swoją pozycję, a nawet dominować dzięki odpowiednim dodatkom.

Właśnie w tym jesteśmy, aby pomóc, więc oto najlepsze wyposażenie BP50 w MW3najlepsza klasa do użycia i przede wszystkim jak odblokować karabin szturmowy.


Jak odblokować BP50 w MW3

Aby odblokować BP50 w sezonie 2, musisz ukończyć sektor B7 w przepustce bojowej. Najszybsza ścieżka to albo B1-B5-B8-B7 Lub B1-B2-B4-B7. Oznacza to, że będzie kosztować łącznie 20 żetonów przepustki bojowej, ale dobra wiadomość jest taka, że ​​broń jest darmowa, więc nie musisz najpierw wydawać żadnych prawdziwych pieniędzy ani punktów COD na zakup przepustki bojowej. Kiedy sezon 2 dobiegnie końca, metodą odblokowania BP50 będzie prawdopodobnie wyzwanie odblokowania zbrojowni.


Najlepszy zestaw BP50 w MW3

Reklama

Zdjęcie: Sledgehammer Games/Activision za pośrednictwem Polygon

Oto najlepsze wyposażenie BP50 w Modern Warfare 3:

 • Pysk: Kompensator STER45 Skyfury
 • Beczka: Ciężka lufa Lore-9
 • Tylny uchwyt: Taśma chwytna TRST-IV
 • Magazyn: Kolba FOS-40
 • Optyczny: Optyka punktowa XRK

Domyślnie BP50 ma absurdalnie dużą szybkostrzelność, więc głównym celem jest tutaj uzyskanie kontroli nad odrzutem. Jest to możliwe głównie dzięki Kompensator STER45 Skyfury, co poświęca część prędkości ADS na rzecz dużej kontroli odrzutu. Twój styl gry i tak będzie prawdopodobnie nieco wolniejszy przy użyciu tej broni, więc nie powinieneś potrzebować celowania tak często, jak w przypadku czegoś przystosowanego do walki w zwarciu.

The Ciężka lufa Lore-9 również tutaj pomaga, z dodatkową korzyścią polegającą na zwiększeniu prędkości i zasięgu pocisku, dzięki czemu BP50 zadaje nieco większe obrażenia z większej odległości. Ponownie poświęcasz w tym celu mobilność i pewną celność strzału z biodra. The Taśma chwytna TRST-IV pomaga w tych samych aspektach, ale wymaga trochę czasu od celowania na biegu jałowym, więc uważaj na to, gdy przytrzymujesz jeden kąt przez dłuższy czas.

Następnie mamy Kolba FOS-40co faktycznie zwiększa zarówno prędkość ADS, jak i kontrolę odrzutu, ponieważ nie chcesz się angażować zbyt w dużym stopniu do stylu gry, który czyni cię bezużytecznym w sytuacjach reaktywnych. (Jeśli chcesz jeszcze bardziej zmniejszyć odrzut, zamień go na ciężką kolbę Forebearera.) Wreszcie, wybór optyki jest kwestią osobistych preferencji — podoba mi się holograficzny charakter tej broni. XRK w punkcieale może to być dowolne.


Najlepsza klasa BP50 w MW3

Menu MW3 pokazuje najlepszą klasę do użycia z BP50 w Call of Duty Modern Warfare 3.

Zdjęcie: Sledgehammer Games/Activision za pośrednictwem Polygon

Oto najlepsza klasa do użycia z BP50 w Modern Warfare 3:

 • Kamizelka: Kamizelka zabójcy
 • Pistolet: Renettiego
 • Taktyczny: Granat ogłuszający
 • Rękawice: Rękawice strzeleckie
 • Buty: Buty Stalkera
 • Bieg: Wyściółka EOD

Aby uzupełnić zestaw BP50, zdecydowanie polecam Kamizelka zabójcy, ponieważ oznacza to, że jesteś odporny na efekty UAV i radarów wroga, nawet gdy stoisz. Oznacza to, że choć nie jesteś specjalnie ukryty, wyłudzając ludzi ze swojego punktu widzenia, możesz być: mały bardziej podstępne.

The Renettiego to najlepszy pistolet w grze, więc jest to łatwy wybór, a Granat ogłuszający jest najbardziej niezawodną taktyką. Jeśli chcesz grać bardziej taktycznie, w koordynacji z towarzyszami z drużyny, zamiast tego rozważ granat dymny lub granat migawkowy, jeśli chcesz wypędzić wrogów z dowolnej osłony, za którą się ukrywają.

The Rękawice strzeleckie to zdecydowanie najlepsze rękawice do tej wersji, ponieważ redukują wzdryganie się i kołysanie podczas celowania, a Buty Stalkera pozwalają ci trochę lepiej strzelać, także podczas ADSingu. Wreszcie, Wyściółka EOD pomoże chronić Cię przed granatami, które niszczą Cię z daleka, lub możesz zdecydować się na maskę taktyczną, jeśli ogłuszenia i błyski stanowią dla Ciebie większy problem.


Aby uzyskać więcej Modern Warfare 3 przewodników, zobacz, jak przejść na Postawa taktycznai zapoznaj się z naszymi przewodnikami na stronie najlepsze wyposażenie TAQ Evolvere, najlepszy zestaw napastników, najlepsze wyposażenie SVS 545, najlepszy zestaw XRK Stalker, najlepszy zestaw MCWI najlepsze wyposażenie AMR9.

Jeśli rozpoczynasz kampanię, znajdź w niej wszystkie przedmioty i broń „Cenny ładunek” I “Reaktor,” zobacz jak zarobić Trofeum „Powrót na boisko”. i Osiągnięcie Zablokowany strzałlub sprawdź naszą solucję „Głęboka przykrywka”.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Najlepsze filmy, które opuszczą Netflix, Max i nie tylko pod koniec lutego 2024 r

Luty dobiega końca i choć rok przestępny sprawia, że ​​jest on nieco dłuższy, wciąż zostało ledwo wystarczająco dużo czasu, aby obejrzeć...

9to5Mac Overtime: Wreszcie nowe iPady!

W tym tygodniu w 9to5Mac Overtime Jeff i Fernando omawiają nowe, ekscytujące szczegóły dotyczące nadchodzących iPadów, w tym nowe, supercienkie wymiary, zaktualizowane funkcje...

Wielu użytkowników Redditorów nienawidzi IPO Reddit

Jeśli jesteś pewnym rodzajem cynizmu, Zgłoszenie S-1 Reddita uruchamia dzwonki alarmowe. Jest wzmianka o r/WallStreetBets. (Właściwie w sumie pięć wzmianek.) Jest...
Advertisment