Najlepsze wyposażenie BAL-27, kompilacja klas w MW3


Masz ochotę użyć karabinu szturmowego, który sprawdza się zarówno w walce z bliska, jak i na dystansie? Nie szukaj dalej niż najlepszy ładunek BAL-27 W Modern Warfare 3. Wprowadzony z Sezon 3 ponownie załadowanydługi czas Call of Duty’a gracze mogą pamiętać tego potwora z przyszłości Zaawansowana wojnagdzie powszechnie uważano ją za jedną z najlepszych broni w grze.

W swoim debiucie w MW3 to wydaje się być prawdą — debiutując na 10. miejscu w naszym rankingu najlepsze pistolety lista — ale dzięki swojej wszechstronności i, szczerze mówiąc, nienagannym celownikom żelaznym, eliminując potrzebę stosowania celownika optycznego.

Nasz Wersja BAL-27 gwarantuje, że będzie tak elastyczny, jak to tylko możliwe, w każdej sytuacji, niezależnie od tego, czy jesteś z bliska w pomieszczeniu, czy też próbujesz wyeliminować wrogów z nieco większej odległości.

Jak odblokować BAL-27 w Modern Warfare 3

Aby odblokować BAL-27 w Modern Warfare 3 Sezon 3: Reaktywacja, musisz ukończ Sektor 23 w przepustce bojowej. Chociaż można się tego spodziewać na samym końcu, jako że jest to ostatni poziom, Sektor 23 znajduje się w rzeczywistości blisko środka, pomiędzy sektorami 6 i 13.

Jeśli dopiero zaczynasz od postępów w karnecie bojowym, najszybsza trasa od początku wiedzie przez sektory 1, 2, 6, a następnie do 23. Podobnie jak w przypadku wszystkich broni dostępnych w przepustce bojowej, jest to całkowicie bezpłatne do odblokowania pod warunkiem, że masz wystarczającą liczbę żetonów.

Najlepszy zestaw BAL-27 w Modern Warfare 3

Reklama

Zdjęcie: Sledgehammer Games/Activision za pośrednictwem Polygon

Oto najlepsze wyposażenie BAL-27 Modern Warfare 3:

 • Beczka: Lufa Prowl-IV
 • Podlufa: Chwyt pionowy Bruen Pivot
 • Laser: Pudełko laserowe STOVL DR
 • Tylny uchwyt: Uchwyt młotkowy
 • Magazyn: Lekka kolba Clarenta

Jak wyjaśniono powyżej, celem tej wbudowanej wersji BAL-27 Modern Warfare 3 jest zapewnienie jego elastyczności, co oznacza, że ​​musi być zdolny zarówno do walki na dużym, jak i krótkim dystansie. Chociaż zdecydowanie lepiej nadaje się do bliższych starć, ogromny prędkość pocisku i wzmocnienie zasięgu dostępne w lufie Prowl-IV sprawiają, że jest ona w stanie zadać poważne obrażenia odległym wrogom, nawet jeśli odrzut powoduje niewielkie kopnięcie.

Prowl-IV ma tę dodatkową zaletę, że sprawia, że ​​jesteś niewykrywalny przez radar podczas strzelania, co wzmacnia „grasujący” charakter tej wersji, gdy starasz się znaleźć jak najbliżej wrogów. Korzystanie z pionowego chwytu Bruen Pivot, choć nie jest szczególnie ekscytujące, pomaga złagodzić lekki odrzut i kopnięcie, jednocześnie zastępując nieznaczny wzrost ADS i sprintu do prędkości ognia.

Tymczasem kolba Clarent Light Stock to doskonały wybór, aby pomóc ci w bieganiu i strzelaniu, ponieważ koncentruje się całkowicie na różnych prędkościach, podobnie jak Hammer Grip, przy czym obydwa eliminują odrzut. Następnie, jako nieco niekonwencjonalny wybór, wybraliśmy STOVL DR Laser Box, który masywnie wzmacnia kontrolę i rozprzestrzenianie się odrzutu z biodra, bez żadnych wad.

Najlepsza klasa BAL-27 w Modern Warfare 3

BAL-27 i opcje klasowe w Modern Warfare 3.

Zdjęcie: Sledgehammer Games/Activision za pośrednictwem Polygon

Oto najlepsza klasa do użycia wraz z BAL-27 Modern Warfare 3:

 • Kamizelka: Modułowy zestaw szturmowy
 • Pistolet: Renettiego
 • Taktyczny: Granat ogłuszający
 • Śmiertelny: Dron niszczyciela
 • Aktualizacja pola: System trofeów
 • Rękawice: Rękawice strzeleckie
 • Buty: Buty Stalkera
 • Bieg: Maska Taca

Jeden z najciekawszych dodatków do Modern Warfare 3 Sezon 3 w ogóle nie był pistoletem. Zamiast tego był to Modular Assault Rig, który jest prawdopodobnie najpotężniejszą kamizelką w grze, ponieważ pozwala na umieszczenie wyposażenia w każdym gnieździe i zapewnia dwa taktyczne i śmiercionośne granaty. Oznacza to również, że za każdym razem odradzasz się z maksymalną ilością amunicji – co będzie bardzo przydatne przy dużej szybkostrzelności BAL-27 – i możesz uzupełniać granaty poległych graczy.

Mając to na uwadze, drugi pistolet, na który się zdecydowaliśmy, po raz kolejny jest oczywistym wyborem, ponieważ Renetti jest nadal najlepszym pistoletem w grze. Decydujemy się na granaty ogłuszające w gnieździe taktycznym, ponieważ są solidnym i wszechstronnym narzędziem, a drony wyważające doskonale nadają się do wykańczania przeciwników z daleka, których spowodował lekko chwiejny odrzut prawie dokończyć, ale nie do końca.

W gnieździe ulepszeń polowych system trofeów jest darem niebios, chroniąc cię na celach i na pozycjach kotwicznych, podczas gdy rękawice strzeleckie są bardzo pomocne w trafianiu strzałów z dystansu. Alternatywnie możesz wybrać rękawice szturmowe, jeśli uważasz, że prędkość ADS jest odrobinę wolna.

Jak zawsze w przypadku, praktycznie można było wybierać spośród dowolnych dostępnych butów, my jednak wybraliśmy Buty Stalkera ze względu na zwiększoną szybkość ruchu i celowania. Trampki Covert to świetny wybór, jeśli odgłosy kroków utrudniają Ci bieg, a buty terenowe zapewniają ogromny wzrost prędkości. Wreszcie maska ​​taktyczna ochroni cię przed efektami granatów taktycznych lub możesz zdecydować się na wyściółkę EOD, jeśli śmiercionośne granaty są bardziej uciążliwe.


Aby uzyskać więcej Modern Warfare 3 przewodników, zobacz, jak przejść na Postawa taktycznai sprawdź nasze przewodniki na stronie najlepsze wyposażenie TAQ Evolvere, najlepszy zestaw napastników, najlepsze wyposażenie SVS 545, najlepszy zestaw XRK Stalker, najlepszy zestaw MCWI najlepsze wyposażenie AMR9.

Jeśli rozpoczynasz kampanię, znajdź w niej wszystkie przedmioty i broń „Cenny ładunek” I “Reaktor,” zobacz jak zarobić Trofeum „Powrót na boisko”. i Osiągnięcie Zablokowany strzałlub sprawdź naszą solucję „Głęboka przykrywka”.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Kobiety w danych: CDO BAE Systems wyjaśnia, dlaczego różnorodność danych ma znaczenie

Praca z dzikimi gorylami i gibonami ratowniczymi nie jest tradycyjną drogą do kariery w branży danych i technologii. Ale dla Johanny Hutchinson...

Jak oglądać serial komediowy Próbowanie na Apple TV+

Dzisiaj, AppleTV+ Premiera czwartego sezonu brytyjskiego oryginalnego serialu komediowego Próbować, z udziałem Rafe’a Spalla i Esther Smith. Pierwsze dwa odcinki nowego sezonu...

AOC przedstawia 27-calowy monitor Q27B3CF2 WQHD 100 Hz USB-C

Specjalista w dziedzinie wyświetlaczy, firma AOC, z dumą przedstawia nowy, elegancki model QHD, będący zorientowanym na wartość dodatkiem do linii monitorów B2C, serii...
Advertisment