Najlepsze usługi przesyłania strumieniowego w 2024 r.: wersja robocza Vergecast


Dotrzymywać kroku wojny strumieniowe to ciężka praca. Filmy i seriale ciągle się zmieniają, wszyscy zawsze łączą, a potem rozdzielają, a usługi takie jak Paramount Plus i Hulu wydają się rozwijać szybko i tylko ledwo trzymając się istnienia.

Dlatego raz w roku NA Vergecast, poświęcamy chwilę i podsumowujemy krajobraz streamingu. Projektując nasze ulubione usługi! Celem jest ustalenie, co działa, a co nie i które usługi będą prawdopodobnie najpopularniejsze za 12 miesięcy.

Nagraliśmy ten odcinek na żywo na scenie podczas SXSW — dziękujemy wszystkim, którzy nas przyszli i nas zobaczyli! – i zaczął od podsumowania ubiegłoroczne wyniki. Tutaj są:

Publiczność wybrała zeszłorocznego zwycięzcę i rozpoczęliśmy selekcję. W tym roku jednak zmieniliśmy zasady i dodaliśmy kategorie. Zamiast więc wybierać pięć dowolnych usług, każdy z nas musiał wypełnić sześć kategorii:

Godzinę później wylądowaliśmy w bardzo dziwnych, zaskakujących, może proroczych, a może po prostu absurdalnych miejscach. Oto wyniki. (Nie patrz, dopóki nie wysłuchasz!):

Wszyscy myślimy, że wygraliśmy draft. Widzowie również mieli jasny wybór. Ale pewność powie nam dopiero najbliższe 12 miesięcy. I kto wie? Być może w 2025 r. połowa z tych usług w ogóle nie będzie istnieć. Być może w przyszłym roku pierwszym wyborem w wersji roboczej będzie Hulu dla sportu. A może Nilay będzie nadal wybierać TikTok i będzie mu to uchodzić na sucho.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Następna era Home Assistant zaczyna się teraz

Jak rozwiązać problem przekształcenia popularnej platformy inteligentnego domu, opartej na ideałach open source i otwartych standardów, w coś większego, co pozostanie wierne tym...

Dolphin wyjaśnia, dlaczego jego emulator GameCube i Wii nie będzie dostępny w App Store

Firma Apple niedawno zmieniła swoje zasady, zezwalając na korzystanie z emulatorów gier w App Store. Delta, jedna z podstawowych aplikacji do emulacji,...

„Zakaz” TikToka ponownie przechodzi w Izbie

Izba po raz kolejny przyjęła ustawę, która może zakazać TikToka w USA, chyba że jego chińska spółka-matka ByteDance go zbędzie – ale tym...
Advertisment