Najlepsze statki w Starfield – gdzie kupić i jak zdobyć


Można w nim spędzić większość czasu Pole Gwiazd szybkie podróżowanie z jednego systemu do drugiego, prawie całkowicie ignorując swój statek, ale straciłbyś połowę zabawy. Przestrzeń kosmiczna, niezależnie od tego, czy lecisz wokół Alfa Centauri, czy też dotarłeś do odległych zakątków Bohr, ma mnóstwo do odkrycia. Aby się poruszać, będziesz chciał polegać na jednym z najlepsze statki w Pole Gwiazd.

Niektóre z najlepszych statków będą na początku nieosiągalne ze względu na zbyt drogie ceny naklejek. Pamiętaj też, że aby pilotować statki wyższe niż klasa A, będziesz musiał zainwestować punkty w Umiejętność pilotażu (co wymaga zniszczenia wrogich statków, co samo w sobie wymaga lepszego statku).

Mimo to w krótkim czasie zdobędziesz mnóstwo pieniędzy i punktów umiejętności Pole Gwiazd, co powinno wkrótce otworzyć Twoje możliwości. Bez zbędnych ceregieli, są to najlepsze statki w Pole Gwiazd. A jeśli chcesz je zmodyfikować, aby je wyrównać lepszanasz przewodnik po jak korzystać z Konstruktora statków może pomóc.


Brzytwy Liść

Reklama

Zdjęcie: Bethesda Game Studios/Bethesda Softworks za pośrednictwem Polygon

Jak to zdobyć: Ukończ zadanie poboczne „Modliszka”.
Koszt: Bezpłatny

Dość wcześnie w grze prawdopodobnie znajdziesz notatkę zatytułowaną „Tajna placówka!” od martwego Spacera. Znalazłem go podczas misji „Stare sąsiedztwo”, szukając miejsca pobytu Straży Przedniej Moary. Udaj się do Tajnej Placówki na Denebola Ib, a rozpoczniesz zadanie zatytułowane “Modliszka.”

Spoilery na bok, ponieważ jest to jeden z najlepsze zadania poboczne W Pole Gwiazdzostaniesz nagrodzony niezwykle potężną zbroją wraz z Brzytwy Liść — jeden z najlepszych statków klasy A w grze dla każdego, kto ma dość niski poziom. To ma ładownia z miejscem na 420 kg ładunku, więc niewielka obniżka w stosunku do 495 oferowanej przez Frontier, ale z prawie trzykrotnie większym paliwem i 100 lepszą ochroną kadłuba, a także potężniejszą bronią, to oczywistość. Tym bardziej, że posiada osłoniętą ładownię o pojemności 160, niezbędną m.in przemyt kontrabandy.


Wanderwell

Menu pokazuje statystyki i projekt Wanderwell, jednego z najlepszych statków w Starfield.

Zdjęcie: Bethesda Game Studios/Bethesda Softworks za pośrednictwem Polygon

Jak to zdobyć: Wybierz cechę Dziecięce rzeczy
Koszt: Bezpłatny

Jeśli wybrałeś Rzeczy dla dzieci cecha, twoi rodzice będą żyli w grze i będziesz mógł ich odwiedzać w zamian za 2% swoich kredytów co tydzień na ich wsparcie (choć za każdym razem jest to ograniczone do 500). Daj mu wystarczająco dużo czasu, a w końcu twój tata podaruje ci klasę A Wanderwell statek, który wygrał podczas… hazardu. Zgadnij, na co zostaną przeznaczone pieniądze, które wysyłasz do domu, aby pomóc rodzinie!

Plusem jest to, że chociaż nie ma żadnego ładunku osłoniętego jak Razorleaf, Wanderwell może pomieścić 880 ładunków, co czyni go idealnym do przewożenia wszystkich zasobów potrzebnych do ukończenia misji pobocznych. Domyślnie jest wyposażony tylko w dwie bronie, a nie w standardowe trzy, więc będziesz musiał trochę się postarać, aby go w pełni wyposażyć, ale przy zasięgu skoku wynoszącym 27LY jest to kolejne najlepsze ulepszenie po Razorleaf.


Łamacz Tarcz

Menu pokazuje projekt i statystyki Shieldbreakera, jednego z najlepszych statków w Starfield.

Zdjęcie: Bethesda Game Studios/Bethesda Softworks za pośrednictwem Polygon

Jak to zdobyć: Kup u technika obsługi statków New Atlantis
Koszt: 265 443 kredytów

Ten zły chłopak klasy B kosztuje sporo, ale jeśli priorytetowo potraktujesz jedno i drugie główna Historia I przynależność do frakcji misje (oba płacą więcej niż większość zadań pobocznych) i sprzedałeś dosłownie wszystko, co widziałeś, prawdopodobnie masz w banku wystarczającą liczbę kredytów na Łamacz Tarcz. Gdy skupisz się na działaniach pobocznych, takich jak zniszczenie Karmazynowej Floty i przewożenie tysięcy zasobów po galaktyce, ten statek może zrobić wszystko.

Przy pięcioosobowej załodze i ładowności wynoszącej 2280 osób (niestety, żaden z nich nie jest osłonięty), istnieje działka miejsca tutaj. Zgodnie ze swoją nazwą, ma również stosunkowo potężną broń i jest wyposażony w laser, który automatycznie celuje w statki wroga.


Cichy biegacz

Menu pokazuje statystyki i projekt Cichego Biegacza, jednego z najlepszych statków w Starfield.

Zdjęcie: Bethesda Game Studios/Bethesda Softworks za pośrednictwem Polygon

Jak to zdobyć: Kup w siedzibie HopeTech
Koszt: 390 150 kredytów

Chcesz zostać przewoźnikiem na pełny etat? Nie szukaj dalej niż Cichy biegacz, statek klasy C, który jest w zasadzie starszym bratem Shieldbreakera. Podczas gdy Shieldbreaker jest całkiem dobry w walce, Silent Runner skupia się przede wszystkim na ładunku, dysponując imponującą przestrzenią ładunkową wynoszącą 6060 jednostek. Oczywiście możesz go dodatkowo ulepszyć za pomocą broni, ale to ten, na który warto się zdecydować, jeśli chcesz zostać kosmicznym kierowcą ciężarówki.

Ponad przestrzenią ładunkową może wykonywać skoki grawitacyjne do 29LY i ma 1164 kadłub, co w zupełności wystarczy, aby powstrzymać każdego członka Karmazynowej Floty lub Domu Va’ruun, który zapuka do niego. Ma także pojemność 300 jednostek paliwa, dzięki czemu dojedziesz niemal w każde miejsce na mapie galaktyki.


Zwycięzca

Menu pokazuje statystyki i projekt Vanquishera, jednego z najlepszych statków w Starfield.

Zdjęcie: Bethesda Game Studios/Bethesda Softworks za pośrednictwem Polygon

Jak to zdobyć: Kup w salonie Stroud-Eklund w Neon
Koszt: 335 655 kredytów

The Zwycięzca to solidny, wszechstronny statek klasy C, o ładowności 4120, paliwie 1100 i kadłubie 908. Szczególnie wyróżnia się rakietami, które zadają 149 obrażeń wraz z tarczą o wartości 730. W innych kategoriach broni pozostawia wiele do życzenia (czytaj: ulepszeń), ale gdy twoje pociski zadają tak duże obrażenia, nie ma to większego znaczenia. Może nie jest to też najbardziej estetyczny statek, ale ostatecznie i tak będziesz patrzeć głównie na jego wnętrze.


Wędrowiec Otchłani

Menu pokazuje projekt i statystyki Abyss Trekker, jednego z najlepszych statków w Starfield.

Zdjęcie: Bethesda Game Studios/Bethesda Softworks za pośrednictwem Polygon

Jak to zdobyć: Kup u technika obsługi statków w Paradiso
Koszt: 347 230 kredytów

The Wędrowiec Otchłani to kolejny statek klasy C, który jest zdecydowanie najlepszym wyborem, jeśli planujesz wziąć udział w wielu walkach powietrznych w kosmosie. Nie będziesz nosić ze sobą zbyt wiele łupów, ponieważ ma tylko 340 ładunków, ale będziesz w stanie pokonać każdego napotkanego przeciwnika dzięki 100 rakietom i 170 statystykom balistycznym.

Z tarczą o wartości 850 i kadłubem o wartości 1031, zajmie to ok działka aby zdjąć ten niebiesko-biały statek z nieba, ale jeśli musisz uciec, ma on 950 paliwa i może skakać grawitacyjnie do 25 LY.


Jednorożec

Menu pokazuje statystyki i projekt Narwala, jednego z najlepszych statków w Starfield.

Zdjęcie: Bethesda Game Studios/Bethesda Softworks za pośrednictwem Polygon

Jak to zdobyć: Kup od Taiyo Astroneering w kolorze Neon
Koszt: 432 620 kredytów

The Jednorożec to prawdopodobnie najlepszy — i na pewno jeden z najdroższych — statek w całej grze. Ta niebieska bestia klasy C, zapewniająca zwrot ponad 400 000 kredytów, jest niewiarygodnie wszechstronna i może skakać do 30LY, dzięki czemu możesz udać się, gdziekolwiek chcesz. Może mieć na pokładzie do siedmiu członków załogi, ma 560 jednostek paliwa, 2118 kadłubów i 1760 ładunków.

W rezultacie radzi sobie z przewożeniem dużej ilości materiałów (choć nie jest do tego najlepszy), ale jeśli chcesz, aby jeden statek zrobił jak najwięcej, zamiast przełączać się między statkami w zależności od bieżącego zadania, Narwal jest dla Ciebie. Szczególne wyrazy uznania należą się także jego 114 balistykom i 82 rakietom, ponieważ mają potężną moc.

[Ed. note: Spoilers follow for the ending of Starfield.]


Gwiezdny Strażnik

Statek Starfield Starborn Guardian na orbicie wokół planety

Zdjęcie: Bethesda Game Studios/Bethesda Softworks za pośrednictwem Polygon

Jak to zdobyć: Rozpocznij nową grę Plus
Koszt: Bezpłatny

Drobne ostrzeżenie o spoilerze Nowa gra Plus tutaj, więc jeśli chcesz wejść bez żadnej wiedzy, możesz bezpiecznie przestać czytać i wybrać jeden z pozostałych statków opisanych w tym przewodniku. Jednakże, gdy już ukończysz grę, New Game Plus nagrodzi Cię Gwiezdny Strażnikstatek klasy A, którego nie można kupić ani ukraść podczas pierwszej rozgrywki.

Starborn Guardian to jeden z najszybszych gotowych statków w grze, może skakać grawitacyjnie na odległość do 30LY i ma dwie unikalne bronie: Solar Flare Beam i Gravity Torpedo. Z ładownością 950 i kadłubem 649, jest to jeden z najlepszych statków w całej grze, zwłaszcza że za każdym razem, gdy zaczynasz nową grę plus, zdobywasz jeden ulepszony. Poza tym wygląda niesamowicie — w konstruktorze statków nie można stworzyć czegoś takiego.



Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Klasyczny przewodnik z okazji Dnia Społeczności Pokémon Go Cyndaquil

PokemonGo organizuje wydarzenie Klasyczne z okazji Dnia Społeczności Cyndaquil 22 czerwca od 14:00 do 17:00 czasu lokalnego. Zgodnie z oczekiwaniami w...

AT&T nadal nie chce oferować usług telefonii stacjonarnej w Kalifornii

AT&T nie może wyłączyć usługi telefonii stacjonarnej klientom w całej Kalifornii. W orzeczenie w czwartekKalifornijska Komisja ds. Usług Publicznych (CPUC) odrzuciła wniosek...

Redbox przegapił wielomilionową płatność, na którą nie mógł sobie pozwolić

Sytuacja finansowa Redbox w dalszym ciągu wymyka się spod kontroli. W czwartek sąd w Los Angeles wydał wyrok na kwotę 16,7 mln...
Advertisment