Najlepsze reklamy Super Bowl 2024 roku


Super Bowl może być coroczną kulminacją sezonu NFL, ale już dawno stał się sceną dla wszelkiego rodzaju spraw o znaczeniu kulturowym. Jest coś uroczego Miska dla szczeniątoraz przyjazną dzieciom obecność w Nickelodeon wraz z SpongeBob koncert inspirowany utworem „Band Geeks”. Ale jednym z najważniejszych losowań pomocniczych Super Bowl są wszystkie wysokobudżetowe reklamy i zwiastuny, które pojawiają się wraz z wydarzeniem. Reklamy te wahają się od aktywnie wzdrygających się po naprawdę sprytne, dlatego zebraliśmy najciekawsze tegoroczne.


Zostaw Christophera Walkena w spokoju

W tej reklamie BMW występuje Christopher Walken, a sam samochód odgrywa drugoplanową rolę legendarnego aktora w każdym dniu jego życia. Reklama przedstawia rodzaj piekła, w którym Walken, gdziekolwiek się pojawi, jest bombardowany przez ludzi robiących mu na twarzy kiepskie wrażenie jego kultowej kadencji. To urocze założenie, wzmocnione przez gościnnie wystąpiła gwiazda R&B i headliner przerwy Super Bowl, Usher co sugeruje, że tę dwójkę łączy jakiś rodzaj długotrwałej wrogości na niskim poziomie.

Obcy wśród nas

Squarespace jest stale obecny w moim codziennym życiu internetowym; prawie każdy YouTuber, którego lubię, zrobił wszystko, co w jego mocy, aby zaakceptować sponsoring od gospodarza witryny. Ale co, jeśli Squarespace mogłoby się sprzedać poprzez wielką, kinową historię? Witam na dole to krótki film w reżyserii Martina Scorsese, pokazujący świat, w którym kosmici w pełni ujawnili się ludzkości… ale nikt tego nie zauważa, bo są na smartfonach! Na szczęście kosmici mogą użyć Squarespace, aby wszyscy spojrzeli w górę i zwrócili uwagę.

Gwiazdy Scrubs ponownie się zjednoczyły (plus Jason Momoa)

Reklama

Peelingi gwiazdy Zach Braff i Donald Faison pojawiają się, aby powitać w sąsiedztwie nowego sąsiada Jasona Momoa piosenką i tańcem o tym, jak wspaniały jest T-Mobile. Ta reklama służy głównie jako przypomnienie, jak cholernie urocza jest Momoa – choć gdybym był bardziej Peelingi fanem, może byłbym wniebowzięty, gdyby zobaczyłem spotkanie gwiazd serialu komediowego.

Baja Blast naprawdę sprawia, że ​​wszystko jest znośne

Można argumentować, że całe to „gwiazdy seriali komediowych spotykają się ponownie w zwariowanej scenerii, świętując produkt korporacyjny” zostało zrobione lepiej przez Mountain Dew, który przedstawia Aubrey Plaza popijającą najlepszy eliksir dla graczy znany jako Baja Blast w różnych sceneriach. Parki i rekreacja przybywa współgwiazda Nick Offerman na smoku. To rodzaj głupiego założenia z waty cukrowej, które sprawdza się głównie ze względu na to, jak przyjemnie jest oglądać Plazę i Offermana na ekranie w dowolnym kontekście.

Chrisa Pratta? Bardziej jak Chris Pringles

Gdybym dostawał pięciocentówkę za każdą reklamę Super Bowl w 2024 roku, w której występuje ktoś pierwszy Parki i rekreacja gwiazda lubi jakąś przekąskę, cóż, miałbym dwa pięciocentówki. Chris Pratt, świeżo upieczony w roli Mario, zapuszcza wąsy. To sprawia, że ​​wszyscy wokół niego zdają sobie sprawę, że wygląda jak maskotka Pringlesów, a on znajduje się pod presją otoczenia, aby zaakceptował tę rolę. Moje zanurzenie się w filmie zostało tylko na chwilę przerwane przez myśl, że istnieje rola, z której Chris Pratt tak naprawdę mógłby chcieć odmówić.

Mnóstwo Tinas Fey

Słyszałeś o wieloświecie, ale co z wersetem Tiny Fey? Tina Fey zatrudnia różnych sobowtórów, aby móc dotrzeć do wszystkich niesamowitych miejsc, do których chce się udać, za pośrednictwem Booking.com. Pojawia się także Glenn Close, bo po co mieć jedną niespodziewaną gwiazdę na swoim miejscu w Super Bowl, skoro można dwa?

Wyprawa Paramount trwa

Paramount Plus nie jest najbardziej pożądaną usługą przesyłania strumieniowego, ale ta reklama Super Bowl naprawdę rozgrzała moje serce. Gwiazdy różnych posiadłości Paramount zebrały się wokół góry i próbują zarzucić hak z liną na strome zbocze. Arnold (od Cześć Arnold!) jest wciągany w zwariowane wybryki Patricka Stewarta, Drew Barrymore i Knucklesa — tak, Knucklesa z Jeż Sonic. Creed pojawia się, aby przewodniczyć wybrykom, a cała sprawa jest tak głupia i surrealistyczna, że ​​w pewnym sensie działa. A może po prostu mam słabość do widoku Master Chiefa spędzającego czas z Knucklesem i gościem, który jest gospodarzem Niedobitek.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Alan Cumming w momencie drugiego sezonu Zdrajców, który zaskoczył go najbardziej

Jeśli myślisz, że Alan Cumming, gospodarz amerykańskiej wersji Zdrajcy, wywołuje wrażenie „faceta, który kogoś zabił”, będzie się śmiał – wychwytujesz to,...

Aplikacja Threads zapewnia szybki dostęp do aparatu i opcję zapisywania wersji roboczych

Niedawno o tym pisaliśmy Wątkiplatforma mikroblogowa Meta, wdrażamy funkcję Trendy. Chociaż jest to dostępne tylko dla niektórych użytkowników w USA, użytkownicy na...

Concept przewiduje, że Apple może wprowadzić nowe funkcje do systemu VisionOS 2

Chociaż Vision Pro pojawił się w sklepach zaledwie kilka tygodni temu, Apple ogłosiło nowe urządzenie w czerwcu ubiegłego roku na WWDC – i...
Advertisment