Najlepsze planety na Twoją pierwszą placówkę w Starfield


Wybór lokalizacji dla Twojego pierwsza placówka W Pole Gwiazd może być zniechęcające — 100 systemów! 1000 planet! – ale jest to kluczowa część procesu. Jeśli chcesz zbudować pomocną i ostatecznie dochodową bazę, musisz znaleźć idealną planetę, na której możesz zbudować swoją placówkę.

W tym Pole Gwiazd przewodniku, przeprowadzimy Cię przez to jak znaleźć najlepszą planetę umieścić swoją pierwszą placówkę i zaoferować listę najlepsze planety do zbudowania pierwszej placówki NA.


Wybierz planetę z placówką w oparciu o zasoby

Reklama

Zdjęcie: Bethesda Game Studios/Bethesda Softworks za pośrednictwem Polygon

Najważniejszy kwalifikator przy wyborze planety Pole Gwiazd jest zasoby ma dostępne na swojej powierzchni. Kiedy najedziesz kursorem na planetę lub księżyc, zobaczysz, jakie zasoby możesz wydobywać. (Wyświetlane są wraz ze skrótami z układ okresowy pierwiastków, ale możesz najechać kursorem na ikony, aby uzyskać prawdziwe nazwy, jeśli nie pamiętasz ich z zajęć z chemii.)

Możesz zobaczyć, które elementy możesz zebrać z pobliskich planet i księżyców, tylko jeśli znajdujesz się w tym samym Układzie Słonecznym, więc będziesz musiał spędzić sporo czasu skoki grawitacyjne do różnych systemów, jeśli chcesz dobrze przyjrzeć się planetom. Będziesz także mógł tylko skanować planeta — gdzie pokazuje dokładną lokalizację jej zasobów — gdy znajdujesz się na orbicie wokół niej.

Na początku tak naprawdę szukasz kombinacji dwóch zasobów: jednego z głównych zasobów budowlanych (żelazo Lub aluminium) I hel-3. Dzięki tej kombinacji możesz utrzymywać zbiory podstawowe przez 100% czasu.

Kiedy już znajdziesz kombinację zasobów, która Ci się podoba, czas sprawdzić, czy planeta faktycznie nadaje się do zamieszkania, czy nie.


Najlepsze planety na placówki nie charakteryzują się ekstremalnymi środowiskami

Skanowanie elementarne w ekstremalnych warunkach w Starfield

Zdjęcie: Bethesda Game Studios/Bethesda Softworks za pośrednictwem Polygon

Niektóre planety mają „ekstremalne środowiska”, co ogranicza to, co możesz z nimi zrobić — przynajmniej na początku gry. Te planety lub księżyce zwykle znajdują się szczególnie blisko lub daleko od swoich gwiazd, co prowadzi do ekstremalnych upałów lub ekstremalnych mrozów.

Rtęć w Układzie Słonecznym jest tego doskonałym przykładem w Pole Gwiazd. Rtęć zawiera zarówno aluminium, jak i hel-3, co pozwoli ci w bardzo prosty sposób zbudować samowystarczalną farmę aluminium. Jednakże znajduje się bardzo, bardzo blisko Słońca, co niestety stawia ją w ekstremalnych warunkach — jest bardzo, bardzo gorąco.

Nie możesz budować placówek na planetach lub księżycach w ekstremalnych warunkach, dopóki nie odblokujesz Mieszkanie planetarne umiejętność w drzewku Nauki (i podwyższaj ją w zależności od rodzaju zagrożenia, które chcesz ominąć). Szkoda, bo elementy takie jak wolfram – niezbędne do budowy bardziej złożonych maszyn – często można spotkać na planetach stwarzających zagrożenia.


Najlepsze planety do zbudowania pierwszej placówki w Starfield

Jeśli szukasz konkretnego zasobu, najlepiej będzie udać się do losowych systemów i kliknąć każdą planetę lub księżyc, aby zobaczyć, jakie zasoby mogą Ci zaoferować. Jeśli jednak szukasz najlepsze planety, na których możesz zbudować swoją pierwszą placówkęwykonaliśmy już za Ciebie całą pracę.

Callisto lub Io

System pokazujący Callisto i Io w Starfield

Zdjęcie: Bethesda Game Studios/Bethesda Softworks za pośrednictwem Polygon

Kalisto I Io oba są księżycami Jowisz w Układ Sol.

Łączymy te księżyce razem, ponieważ tak naprawdę jest to sytuacja „wyboru dealera”. Nie możesz się pomylić z żadnym z nich. Obydwa mają doskonałe hel-3 I żelazo złoża, co czyni je idealnymi na pierwszą placówkę. Jeśli dopiero zaczynasz budować bazy, są to najłatwiejsze księżyce do rozpoczęcia, ponieważ prawie na pewno znajdziesz obszar, w którym możesz łatwo zdobyć oba zasoby w jednej placówce.

Pont

System w Starfield pokazujący Pontusa

Zdjęcie: Bethesda Game Studios/Bethesda Softworks za pośrednictwem Polygon

Pont to mały księżyc krążący po orbicie Ereb w systemu Olimp.

Ma stosunkowo niewielką liczbę zasobów do zaoferowania, ale ma dwa, które się liczą: hel-3 I aluminium. To także ma beryl, co jest świetne, ponieważ jest to rzadki zasób. Ponieważ jest tu tak mało zasobów, łatwo jest znaleźć lokalizację zawierającą hel-3, aluminium i beryl. Pomaga to wynieść Pontus na pozycję jednego z najlepszych miejsc początkowych do wycinania zębów Pole Gwiazdponieważ możesz zdobyć wszystko, czego potrzebujesz, nie przytłaczając się.

Maheo II

Zrzut ekranu systemu przedstawiający Maheo II w Starfield

Zdjęcie: Bethesda Game Studios/Bethesda Softworks za pośrednictwem Polygon

Maheo II jest całkowicie wypełniony zasobami. Znajdziesz go w systemu Maheo. ma:

 • Woda
 • Hel-3
 • Miedź
 • Żelazo
 • Ołów
 • Alkany (rzadko)
 • Tetrafluorki (bardzo rzadkie)
 • Iterb (legendarny)

Dlaczego więc po prostu nie zasugerujemy, żebyś tu wylądował i zakończył to wszystko? Jeśli to Twoja pierwsza placówka, lądowanie na planecie takiej jak Maheo II może być nieco przytłaczające. Nie wspominając już o tym, że znalezienie lokalizacji, w której pożądane zasoby nakładają się na siebie w pożądany sposób, może być trudne.

Mimo to spośród planet/księżyców, które tutaj wymieniliśmy, ta jest jedną z najpiękniejszych i jest doskonałym kandydatem na twoją pierwszą prawdziwą bazę domową.

Zamka

Zrzut ekranu systemu przedstawiający Zamkę w Starfield

Zdjęcie: Bethesda Game Studios/Bethesda Softworks za pośrednictwem Polygon

Zamka to kolejny piękny, pełen zasobów księżyc. Można go znaleźć na orbicie Olivusa w Układ Alfa Centauri. To ma:

 • Woda
 • Hel-3
 • Miedź
 • Nikiel
 • Żelazo
 • Uran
 • Kobalt (rzadko)
 • Wanad (bardzo rzadki)

Podobnie jak Maheo II, sama liczba zasobów na Zamce sprawia, że ​​jest ona zarówno bardzo atrakcyjna, jak i nieco przytłaczająca. Można tu wydobywać mnóstwo zasobów, ale oznacza to również, że znalezienie idealnego miejsca, w którym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, może być trudne. Miejsce, w którym wylądowaliśmy na Zamce, również było dość mgliste, co może, ale nie musi, przeszkadzać.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Nowy kontrakt z WGA zmieni sposób działania Hollywood

(Ujawnienie: The Verge redakcja jest również zrzeszona w Writers Guild of America, East.)WGA opublikowała dziś wieczorem podsumowanie kontraktu i to historyczne. Najbardziej błyskotliwe...

Strajk Gildii Pisarzy Amerykańskich zakończy się o północy

Po prawie pięciomiesięcznym strajku Writers Guild of America (WGA) każe swoim członkom opuścić znaki pikiety. W swoim poście WGA podała, że ​​jej...

Nowa aplikacja pogodowa na Apple Watch: jak to wygląda i działa

Wraz z systemem watchOS 10 dostępna jest przeprojektowana aplikacja Pogoda, która wygląda świetnie, zawiera więcej wskaźników pogodowych i lepiej wykorzystuje wyświetlacz Apple Watch...
Advertisment