Najlepsze oferty w przedsprzedaży na iPhone’a 15: Verizon, AT&T i nie tylko


Firma Apple właśnie wkroczyła na scenę, aby zaprezentować zupełnie nową serię iPhone’ów 15, a wkrótce będzie można złożyć zamówienie na nadchodzące telefony. Jeśli chcesz zabezpieczyć sobie najlepszą ofertę, trafiłeś we właściwe miejsce. Przeglądając rabaty oferowane przez różnych operatorów i sprzedawców detalicznych, poniżej znajdziesz wszystkie najlepsze oferty przedsprzedaży iPhone’a 15 od AT&T, Verizon, T-Mobile i wielu innych dostawców.

Przedsprzedaż iPhone’a 15 rozpoczyna się o godzinie 8:00 czasu wschodniego

Zamówienia w przedsprzedaży nowej serii Apple iPhone 15 mają pojawić się jutro rano. Ci, którzy chcą się przyłączyć i zdobyć nowy telefon w dniu premiery, będą mogli rozpocząć składanie zamówień 15 września o godzinie 8:00 ET/5:00 czasu PT. Tym razem Apple trzyma się formuły z zeszłego roku i oferuje cztery różne telefony, które wszystkie pozostałe w ramach serii 15.

Głównymi bohaterami są iPhone 15 Pro i 15 Pro Max, oba wyposażone w dużą porcję nowych funkcji. USB-C jest tegoroczną gwiazdą pokazu, a oba te urządzenia z wyższej półki mogą pochwalić się uniwersalnym portem i obsługą prędkości transferu do 10 Gb/s. Ale historia najnowszych urządzeń to znacznie więcej, a oba są zasilane przez zupełnie nowy układ A17 Pro. Z boku obudowy zamiast przełącznika wyciszenia znajduje się odświeżony przycisk akcji, a także całkowicie nowe tytanowe wykończenie dostępne w jednym z czterech stylów.

iPhone 15 i 15 Plus również otrzymają pewne ulepszenia w stosunku do zeszłorocznych modeli bazowych. W zeszłym roku otrzymały one w dużej mierze wiele ulepszeń z serii iPhone 14 Pro, a Dynamic Island dorównuje teraz chipowi A16 Bionic. Jest też USB-C, podobnie jak odpowiedniki Pro.

W oczekiwaniu na rozpoczęcie wysyłki zamówień będziemy omawiać wszystkie najlepsze oferty przedsprzedaży iPhone’a 15 w nadchodzącym tygodniu.

Reklama
Najlepsze oferty przedsprzedaży iPhone'a 15

Verizon

Po pierwsze, Verizon wkracza, aby nadać tempo niektórym ofertom przedsprzedażowym iPhone’a 15, które różnią się w zależności od jaki masz plan od operatora. Główna zniżka będzie przeznaczona zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów, którzy chcą dodać linię do planu Unlimited Ultimate. Jeśli tak zrobisz, sprzedając jednocześnie dowolny stary iPhone w dowolnym stanie, otrzymasz iPhone’a 15 Pro za darmo. A jeśli szukasz jednego z innych nowych telefonów Apple, właśnie tutaj go znajdziesz aż do 1000 dolarów z powrotem z tą promocją. Możesz więc bezpłatnie zdobyć jeden z tańszych telefonów lub przeznaczyć tę gotówkę na droższy model 15 Pro Max.

Jeśli korzystasz z planów Unlimited Plus lub Unlimited Welcome, możesz to zrobić Dostawać 830 dolarów lub 415 dolarów zniżki odpowiednio nowa linia iPhone’ów 15. Nadal istnieje wymóg wymiany urządzenia, przy czym każdy stary iPhone jest wystarczająco dobry, aby zapewnić dodatkowe oszczędności w przypadku nowych wersji.

Wszystkie te oszczędności dotyczą miesięcznych kredytów na rachunki. Zdobądź pełną wiedzę bezpośrednio z Verizonzbyt.

AT&T

Nie pozwalając Verizonowi na zabawę, AT&T oferuje także jedne z najlepszych ofert przedsprzedaży iPhone’a 15. Dostawanie A bezpłatny iPhone’a 15 Pro wydaje się być najpopularniejszą ofertą tego roku, a AT&T skutecznie ją dopasowuje aż do 1000 dolarów z powrotem podczas wymiany istniejącego smartfona. Nie musi to być iPhone, jak w przypadku innych promocji, więc ci z Was, którzy przestawią się na Androida, będą jak w domu. Te same oszczędności dotyczą iPhone’a 15 Pro Max.

Wszystkie te oferty obowiązują w ramach 36-miesięcznych kredytów na rachunkach i będziesz musiał otwórz nową linię w planie nielimitowanym lub uaktualnij, aby zablokować oszczędności.

T Mobile

Nie zapomnieliśmy o Uncarrier, ponieważ T-Mobile również wkracza, aby zaoferować jedne z najlepszych ofert przedsprzedaży iPhone’a 15 w tym roku. Podobnie jak jego konkurenci związani umową, T-Mobile koncentruje się na promocje handlowe za ocenę nowego urządzenia. Oszczędności zaczynają się od całkowicie bezpłatnego iPhone’a 15 Pro po wymianie kwalifikującego się urządzenia w ramach jednego z planów firmy Go5G Plus lub Go5G Next. Możesz także zamienić 15 Pro na dowolne inne nowe urządzenie Apple i zabrać je ze sobą aż do 1000 dolarów zniżki.

Różni się to nieco od podobnej oferty Verizon, z jedną godną uwagi różnicą polegającą na tym, że nie trzeba dodawać nowej linii. Każdy korzystający z tych planów może zarobić, ale T-Mobile rezygnuje z „każdego iPhone’a w każdym stanieciekawostka, która sprawia, że ​​ta inna promocja jest tak atrakcyjna.

Jeśli korzystasz z jednego z innych planów T-Mobile, najlepsze oferty przedsprzedaży iPhone’a 15 zostaną przeniesione, aby zaoferować tyle samo Jak 650 dolarów zniżki dla osób zarejestrowanych w Magenta MAX. Wartość ta spada Do 350 dolarów zniżki dla planu Go5G i wtedy aż do 200 dolarów dla wszystkich pozostałych planów T-Mobile. Obowiązuje również ten sam wymóg dotyczący handlu.

Wszystkie te oszczędności dotyczą 24-miesięcznych kredytów na rachunkach.

Jeśli chcesz zabrać ze sobą do domu więcej niż jednego iPhone’a 15, najlepsze oferty w przedsprzedaży przenoszą się również na inny Kup jeden dostań jeden 700 dolarów zniżki awans. Po dodaniu linii do niemal każdego planu T-Mobile będziesz mógł mieć drugi telefon w domu.

Zdobądź pełną wiedzę na stronie T-Mobile.

Najlepsza oferta

Best Buy to jeden ze sprzedawców detalicznych, który będzie oferował szansę na zdobycie wszystkich ofert przedsprzedażowych iPhone’a 15 w jednym miejscu. Chociaż nie jesteśmy do końca pewni, czy będą dostępne jakieś ekskluzywne zniżki, których nie znajdziesz w innych miejscach, będzie to kompleksowe miejsce, w którym sprawdzisz wszystkie różne sposoby oszczędzania. Ale biorąc pod uwagę, jak agresywna była ostatnio firma, oferując członkostwa My Best Buy wyższego poziomu, nie byłbym zaskoczony zobaczyć pewne oszczędności dla tych, którzy mają płatne subskrypcje.

Zwiększyć

Jeśli szukasz czegoś poza zwykłymi ofertami Verizon, AT&T lub Verizon, Boost oferuje jedną z najlepszych ofert przedsprzedaży iPhone’a 15. W tej chwili będziesz mógł zdobyć iPhone’a 15 Pro w ramach jednego z nieograniczonych planów firmy Do 60 dolarów miesiąc. Jest to część oferty Boost Infinite Access dla iPhone’a, która zapewnia podejście podobne do wewnętrznego programu aktualizacji iPhone’a firmy Apple. W szczególności nie jest wymagana wymiana, więc ci, którzy chcą po prostu zdobyć jedno z nowych urządzeń bez zwracania czegokolwiek, uznają to za jedna z lepszych promocji na żywo – chociaż każda roczna aktualizacja wymaga oddania starego iPhone’a.

Jeśli chodzi o sam plan, Boost oferuje nieograniczone rozmowy, SMS-y i dane 5G. Jeśli korzystasz z roamingu do Meksyku lub Kanady, obowiązuje limit 5 GB danych przy tych samych niekończących się rozmowach i SMS-ach.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Tesla wprowadza na rynek chiński zaktualizowany Model Y, zachowując tę ​​samą cenę początkową

Chińskie ramię Tesli zostało ogłoszone w Wpis na WeChacie W niedzielę rano wypuścił nowy Model Y z ulepszeniami konstrukcyjnymi i wydajnościowymi, które utrzymują...

Zagrajmy w Heat: Pedal to the Metal w najnowszym odcinku Overboard

Istnieje wiele gier planszowych ze świetnymi motywami i wiele gier planszowych ze świetną mechaniką, ale rzadko zdarza się, aby gra łączyła...

Every movie and show coming to Netflix in October

Even with Netflix’s recommendation algorithm serving you new movies, new TV shows, and original programming tailored to your viewing habits, the...
Advertisment