Najlepsze oferty telewizyjne Super Bowl


Luty to miesiąc pełen gwiazd, z nagrodami Grammy, Nominacje do Oscarai największe wydarzenie sportowe w Ameryce zajmujące centralne miejsce. W tym roku Super Bowl rozegra się 11 lutego pomiędzy Kansas City Chiefs a San Francisco 49ers. Niezależnie od tego, czy organizujesz imprezę z okazji ważnego meczu, czy po prostu chcesz wyposażyć wolny pokój w domu w nowy zestaw 4K, dni poprzedzające Super Bowl pozostają jedną z najlepszych okazji w roku na dodanie nowego telewizora do ściany za niewielką cenę.

Możesz po prostu udać się do lokalnego sprzedawcy dużych opakowań i wybrać największy i najtańszy telewizor, jaki możesz znaleźć, ale wybór może być oszałamiający, a wiele z tych zestawów nie jest wartych zachodu (nawet jeśli kosztują tylko kilkaset dolarów). Aby pomóc Ci to wszystko zrozumieć, zebraliśmy niektóre z najlepszych ofert telewizyjnych obejmujących najpopularniejsze zestawy, które polecamy. Faworyzujemy telewizory 4K niezawodnych marek, które potrafią pokazać pot na czole Patricka Mahomesa z krystalicznie czystą gładkością; jednak wszystkie te modele charakteryzują się doskonałymi kolorami i najwyższej klasy przetwarzaniem obrazu, które doskonale sprawdzają się w przypadku filmów, programów telewizyjnych i gier.

OLED LG C3

LG nie dominuje już na rynku OLED jak kiedyś. W rzeczywistości niektórzy twierdzą, że najlepsze telewizory OLED firm Samsung i Sony od tego czasu prześcignęły je, choćby o włos. Jednak telewizory OLED firmy LG nadal należą do najlepszych, jakie można kupić, a często są po lepszej cenie — zwłaszcza, że ​​można kupić telewizor 65-calowy LG C3 Na Amazonka I Najlepsza oferta obecnie za około 1596,99 USD (403 USD zniżki). Jeśli chcesz czegoś tańszego, nie schodzimy niżej niż model 48-calowy, który kosztuje około 996,99 USD (400 USD zniżki) w cenie Amazonka I Najlepsza oferta. Jeśli masz większą przestrzeń do wypełnienia, możesz nawet kupić 83-calowy panel za około 3796,99 USD (1600 USD zniżki) w sklepie Amazonka I Najlepsza oferta (ten ostatni dorzuca nawet kartę podarunkową o wartości 300 dolarów, aby osłodzić ofertę).

Sugerujemy również sprawdzenie serwisu BuyDig, który sprzedaje LG C3 po porównywalnych cenach, ale z rozszerzoną czteroletnią gwarancją i kartą podarunkową Visa o wartości 25 dolarów (za 42-calowy, 48-calowyI 55-calowy modele) lub 200 USD (77-calowy I 83 cale tylko).

Model C3 był pierwszym telewizorem wyposażonym w nowe panele LG Evo, które charakteryzują się lepszą jasnością i dokładnością kolorów wspartą przetwarzaniem obrazu opartym na sztucznej inteligencji. Panelom OLED notorycznie brakuje jasności w stosunku do swoich odpowiedników QLED, ale C3 zawęża tę lukę na tyle, że nadal wygląda świetnie w jasno oświetlonych pomieszczeniach. Nadrabia także braki w porównawczej luminancji głębszymi (praktycznie nieskończonymi) współczynnikami kontrastu i doskonałą jednorodnością światła.

Reklama

C3 jest wyposażony w cztery porty HDMI 2.1 obsługujące zmienne częstotliwości odświeżania do 120 Hz, co pozwala na grę w ostrej rozdzielczości 4K na nowszych konsolach, takich jak PlayStation 5 i Xbox Series X. Obsługuje również doskonałą platformę smart TV webOS i jest wyposażony w zaskakująco przydatny pilot Magic Remote , który podwaja zabawę dzięki dedykowanym przyciskom asystenta głosowego (Asystent Google i Amazon Alexa) i pozwala przesuwać kursor ekranowy, machając nim jak różdżką.

LG C3 oferuje większą moc obliczeniową niż jego poprzednik i kilka nowych trybów obrazu. Nadal oferuje częstotliwość odświeżania 120 Hz i niskie opóźnienie wejściowe, a także obsługę technologii zmiennej częstotliwości odświeżania Nvidia G-Sync i AMD FreeSync.

Telewizor Samsung The Frame

Telewizor Samsung The Frame to solidna opcja QLED, która może również służyć jako potencjalny początek rozmowy, ponieważ można jej używać jako ogromnej cyfrowej ramki na zdjęcia. Matowy panel, który idealnie sprawdza się, jeśli obszar oglądania powoduje nieprzyjemne odblaski, może przeglądać dziesiątki dzieł sztuki lub innych elementów, które sam załadujesz, dzięki czemu z łatwością dodasz osobisty akcent do swojej przestrzeni.

W tej chwili, Woot oferuje najlepszą cenę, jaką widzimy w modelu z 2022 r., przy czym 43-calowy panel kosztuje 727,99 USD (270 USD zniżki), a ogromny 85-calowy model kosztuje 2697,99 USD (1600 USD zniżki). Cena modelu 65-calowego również spadła do 1397,99 dolarów Woot (603 USD zniżki), podczas gdy tradycyjni sprzedawcy detaliczni lubią Amazonka I Najlepsza oferta oferują jedynie panel średniej półki za około 1599,99 USD (400 USD zniżki).

Rama zawiera uchwyt zaprojektowany tak, aby była równo osadzona na ścianie i jest dostarczana z czarnymi stylizowanymi ramkami (które można dostosować za pomocą alternatywnych rozwiązań), aby nadać jej naturalny wygląd wśród innych dekoracji domu. Pomimo swoich artystycznych właściwości, wyświetlacz nie jest do końca idealny. Brakuje w nim takich ciekawostek, jak lokalne przyciemnianie, a Samsung nadal nie chce grać w piłkę z Dolby Vision, co może nie być dobrym rozwiązaniem, jeśli mocno interesujesz się filmami lub programami telewizyjnymi. Gracze powinni jednak docenić częstotliwość odświeżania 120 Hz i porty HDMI 2.1, a panel 4K nadal zapewnia świetną grafikę pomimo wyżej wymienionych wad.

Samsung The Frame z grafiką.

Inspirowany sztuką telewizor 4K firmy Samsung wyposażony jest w matowy, przeciwodblaskowy wyświetlacz QLED, który wyświetla grafiki i zdjęcia o jakości przypominającej prawdziwe płótno.

Sony Bravia X90L

Jeśli masz słabość do Sony i chcesz mieć telewizor wysokiej jakości z ceną nieprzypominającą spłaty kredytu hipotecznego, ten Bravię X90L warto zajrzeć. Amazonka I Najlepsza oferta sprzedają 55-calowy model za około 998 dolarów (200 dolarów zniżki), podczas gdy większy 65-calowy model kosztuje około 1098 dolarów (200 dolarów zniżki) Amazonka I Najlepsza oferta. Jeśli chodzi o inne rozmiary, model 75-calowy można kupić za około 1498 dolarów Amazonka I Najlepsza oferta lub model 85-calowy za około 1998 dolarów Amazonka I Najlepsza ofertaoba są tańsze o 500 dolarów.

Model X90L jest uważany za podstawowy model w ofercie telewizorów Sony, ale dzięki opracowanemu przez firmę silnikowi XR zapewnia jedne z najlepszych dostępnych na rynku możliwości przetwarzania obrazu. Panel QLED jest wyposażony w funkcję lokalnego przyciemniania w trybie pełnego układu, co pomaga zachować szczegóły w ciemniejszych scenach, i chociaż nie dorównuje panelowi Mini LED rywalizującemu z OLED w modelu X93L, jest tak dobry, jak tylko można znaleźć za te pieniądze.

Sony korzysta z oprogramowania telewizyjnego Google do obsługi Asystenta Google bez użycia rąk i większej liczby aplikacji wideo, niż prawdopodobnie jesteś w stanie obsłużyć, a model X90L obsługuje zarówno Dolby Vision, jak i IMAX Enhanced. Telewizor doskonale współpracuje również z PS5 dzięki dwóm portom HDMI 2.1, które zapewniają wszystkie funkcje potrzebne do zasilania konsoli, a także automatyczne ulepszenia mapowania tonów HDR i tryby obrazu oparte na dowolnej grze, w którą grasz.

Telewizor Sony X90L na stojaku

Sony Bravia X90L to jeden z najtańszych zestawów QLED firmy Sony. Doskonały procesor obrazu XR w pełni wykorzystuje pełnowymiarowy panel lokalnego przyciemniania, który zapewnia doskonałą jakość obrazu za rozsądną cenę. Działa również dobrze z konsolami takimi jak PS5 dzięki zmiennej częstotliwości odświeżania 120 Hz i optymalizacji obrazu specyficznej dla gry.

Hisense U8K

Jeśli nie przepadasz za Hisense, pozwól nam Cię nadrobić. Ta wartościowa marka istniała jeszcze zanim wielu z nas się urodziło, ale do Stanów Zjednoczonych weszła jako poważny producent telewizorów dopiero w ciągu ostatniego półwiecza. Jej wybuchowy debiut miała linia niedrogich, dobrze zbudowanych telewizorów o bardzo dobrej jakości obrazu. Jej telewizory cieszą się obecnie popularnością w sklepach z elektroniką z takimi zestawami jak Hisense U8Kktóry jest obecnie dostępny pod adresem Amazonka I Najlepsza oferta w konfiguracji 55-calowej za około 697,98 USD (400 USD zniżki). 65-calowy panel jest również w sprzedaży za około 897,98 dolarów Amazonka I Najlepsza ofertapodczas gdy większy 75-calowy model kosztuje około 1297,98 dolarów Amazonka I Najlepsza oferta.

Nie winimy Cię za myślenie, że Hisense U8K to telewizor 8K o takiej nazwie, ale w rzeczywistości jest to model 4K z listą funkcji, za które inni producenci zazwyczaj pobierają wyższą opłatę. Posiada panel Mini LED z pełnym lokalnym przyciemnianiem, obsługą HDMI 2.1 i zmienną częstotliwością odświeżania 144 Hz. Obsługuje także Dolby Vision IQ, IMAX Enhanced i wspaniałe oprogramowanie telewizyjne Google, a także Apple AirPlay 2. Jeśli chodzi o wartość, to KrawędźChris Welch z firmy Chris Welch jest ekspertem od kina domowego i zarabia na życie recenzowaniem telewizorów, a podobnie wyposażony U8H zaimponował mu na tyle, że zarobił swoje ciężko zarobione pieniądze.

Najnowszy telewizor LED U8K Mini firmy Hisense oferuje dwukrotnie więcej stref lokalnego przyciemniania niż poprzedni model, a także obsługę Wi-Fi 6E. Telewizor 4K obsługuje również częstotliwość odświeżania 144 Hz i nadal działa na doskonałym oprogramowaniu Google TV.

TCLQM8

Podobnie jak Hisense, TCL wchodziło na rynek amerykański z opóźnieniem, ale od tego czasu ugruntowało swoją pozycję marki dbającej o budżet. Produkuje telewizory o ostrej, żywej jakości obrazu i funkcjach, za które najwięksi konkurenci płacą znacznie wyższą cenę. The TCLQM8na przykład to jedyny telewizor na tej liście ze zintegrowanym subwooferem, a model 65-calowy można teraz kupić za 899,99 USD (400 USD taniej) pod adresem Amazonka I Najlepsza oferta. Jest również dostępny w rozmiarze 75 cali za około 1298 dolarów (500 dolarów taniej) w sklepie internetowym Amazonka I Najlepsza oferta lub w konfiguracji 85-calowej za około 1798 dolarów (600 dolarów zniżki) na stronie: Amazonka I Najlepsza oferta.

Pod maską kryje się jeszcze wiele innych rzeczy, na przykład panel Mini LED o maksymalnej jasności 2000 nitów, 2300 lokalnych stref przyciemnienia i zmienna częstotliwość odświeżania 120 Hz do gier. Obsługuje Google TV, Dolby Atmos, I Obsługa DTS Virtual:X oraz integracja z Asystentem Google, Alexą i Apple Home. Ma także kilka nietypowych sztuczek, w tym obsługę Bluetooth do osobistego słuchania i radia Wi-Fi 6 w celu poprawy szybkości i stabilności sieci.

QM8 to flagowy telewizor TCL na rok 2023, wyposażony w jasny panel Mini LED, rozdzielczość 4K, odświeżanie 120 Hz, wbudowany subwoofer, podstawę z regulacją wysokości, w której można umieścić soundbar z przodu, oraz obsługę Wi-Fi 6. Z czterech portów HDMI dwa obsługują specyfikację 2.1 dla sygnału wyjściowego 4K / 120 Hz.

Oferty Verge na X /

Dołącz do ponad 50 000 obserwujących i bądź na bieżąco z najlepszymi codziennymi ofertami technologicznymi dzięki @vergedeals

Podążaj za nami!

Więcej ofert Super Bowl TV do zakupów

  • Dzięki 55-calowemu telewizorowi możesz mieć dużo telewizora za swoje pieniądze Hisense U7Kktóra zaczyna się od 479,99 USD (150 USD zniżki) o godz Amazonka I Najlepsza oferta. Wyświetlacz 4K Mini LED obsługuje częstotliwość odświeżania 144 Hz do gier, ma Dolby Vision IQ i Dolby Atmos, które zapewniają autentyczny kinowy wygląd, a także wykorzystuje aktywowaną głosem platformę Google TV do strumieniowego przesyłania aplikacji.
  • 55-calowy TCL Q6 to solidny zakup za 319,99 USD (180 USD zniżki), czyli obecną cenę Amazonka I Najlepsza oferta. Linia obejmuje ekrany o przekątnej do 75 cali i kosztuje 649,99 USD (150 USD). Amazonka I Najlepsza oferta. Do aplikacji wykorzystuje platformę Amazon Fire TV i chociaż nie jest to coś, co zalecalibyśmy do gier w 2024 r., ponieważ brakuje mu HDMI 2.1 i wysokich częstotliwości odświeżania, panel 4K QLED powinien z łatwością zaspokoić wszystkie inne potrzeby związane z oglądaniem dzięki Dolby Vision i HDR10 Plus zapieczone.
  • Telewizory Sony 4K OLED są droższe niż większość, ale 55-calowych A80L przełamuje ten trend, oferując cenę około 1398 USD (300 USD zniżki). Amazonka I Najlepsza oferta. (Możesz także kupić model 65-calowy za około 1698 USD Amazonka I Najlepsza oferta.) To tylko o około 100 dolarów więcej niż porównywalne modele tej samej wielkości firm LG i Samsung, a mimo to oferta Sony obejmuje ulepszenia obrazu XR i funkcje przeznaczone dla graczy, w tym częstotliwość odświeżania 120 Hz i ulepszenia obrazu w poszczególnych grach.
  • Seria Fire TV Omni firmy Amazon jest najlepszy w swojej linii i możesz zaczepić starszą jednostkę 55-calową Amazonka już od 389,98 USD (160 USD zniżki) lub przejdź do a 75-calowy panel za 799,99 dolarów (250 dolarów zniżki). To, co najbardziej podoba nam się w telewizorach Omni, to niskie opóźnienie wejściowe i zintegrowany przełącznik wyciszenia, który fizycznie wyłącza wszystkie mikrofony, co może pomóc uspokoić każdą paranoję związaną ze słuchaniem Amazona. System operacyjny Fire TV doskonale nadaje się również do zapewniania dostępu do ulubionych filmów i programów bez użycia rąk, ale zalecamy graczom szukanie gdzie indziej, ponieważ zestawowi 4K / 60 Hz brakuje nowoczesnych technologii wizualnych niezbędnych do pełnego wykorzystania najnowszych konsol. (Amazona nowsze zestawy QLED są lepiej wyposażone w HDMI 2.1 i zmienną częstotliwość odświeżania, ale nadal jesteś ograniczony do 60 Hz.) Przeczytaj naszą recenzję.
  • Nie musisz czekać na zeznanie podatkowe, aby kupić 75-calowy telewizor z takimi telewizorami jak Hisense U6HFktóry może wypełnić dużą pustkę na ścianie za jedyne 629,99 USD (520 USD taniej) w Amazonka. Choć szczytowa jasność wynosząca 600 nitów nie jest zbyt imponująca, monitor U6HF 4K QLED z łatwością zmieści się w sali kinowej lub w dowolnym miejscu w domu, do którego nie dociera zbyt wiele światła. Posiada również złącze HDMI 2.1 umożliwiające zmienną częstotliwość odświeżania, ale można ją uzyskać tylko do 60 Hz.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

ASUS IoT ogłasza zupełnie nowe przemysłowe płyty główne i komputery Edge AI oparte na rdzeniu 14. generacji

ASUS IoT, globalny dostawca rozwiązań AIoT, ogłosił dzisiaj wprowadzenie na rynek nowej linii przemysłowych płyt głównych i komputerów brzegowych AI wyposażonych w najnowsze...

Podcast Apple @ Work: Webex pojawia się w Apple TV i Vision Pro

Usługa Apple @ Work jest dostarczana wyłącznie przez firmę Mosyle, jedyna zunifikowana platforma Apple. Mosyle to jedyne rozwiązanie, które integruje w jednej...

ASRock przedstawia karty graficzne z serii Radeon RX 7900 GRE

ASRock, wiodący światowy producent płyt głównych, kart graficznych i mini komputerów PC, wprowadził dziś na rynek nowe karty graficzne z serii Steel Legend...
Advertisment