Najlepsze oferty na Switcha – Polygon


Jeśli o to chodzi, zawsze dochodzi do transakcji Przełącznik Nintendo gry i akcesoria. Czasami istnieje nawet ograniczona czasowo zachęta do zakupu konsoli Switch. Jeśli więc nie chcesz kupić prezentu w ostatniej chwili i nie masz czasu na szukanie ofert, nie powinieneś płacić pełnej ceny przed sprawdzeniem tego postu. Poniżej znajdziesz oferty na Switcha, o których powinieneś wiedzieć, aby nie wydawać więcej, niż potrzebujesz.

Staramy się często aktualizować ten post, abyś mógł uczynić go pierwszym i ostatnim miejscem, do którego zajrzysz, zanim z pewnością dokonasz kolejnego zakupu.


Najlepsze oferty na konsolę Nintendo Switch

Oferty na sprzęt Nintendo są rzadkie. Wiadomo, że Amazon czasami strąca co najwyżej kilkadziesiąt dolarów Przełącznik za 299,99 USD. Ale ogólnie rzecz biorąc, każda zniżka na konsolę Switch, którą widzisz na Amazon, prawdopodobnie pochodzi od zewnętrznego sprzedawcy, który stara się wyróżnić z tłumu. Kupowanie u jednego z nich może okazać się całkiem przyjemnym doświadczeniem, ale zwrot może być trudny, jeśli coś jest nie tak.

Począwszy od niedzieli 10 marca i kończąc na 16 marca, Nintendo dorzuca kartę podarunkową o wartości 25 dolarów przy zakupie Switch Lite, Switcha lub Switcha OLED od wielu sprzedawców.

Reklama


Nintendo Switch OLED

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Nintendo Switch OLED ulepsza przenośną konsolę, zapewniając lepszy dźwięk, 7-calowy wyświetlacz OLED i ulepszoną podpórkę.

żółta konsola Nintendo Switch Lite z ekranem głównym Mario Kart 8 Deluxe


Nintendo Switch Lite

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Konsole Nintendo Switch są często wyprzedane, ale nadal możesz kupić wersję przenośną Switch Lite, która idealnie nadaje się do gier przenośnych.

Warto również wiedzieć, że jeśli szukasz Nintendo Switch Lite za 199,99 USD, być może zechcesz kupić jeden z jego modeli w edycji specjalnej, który zawiera Przejście dla zwierząt: nowe horyzonty (zwykle 59,99 USD) za darmo, nie wspominając o fajnym wyglądzie.

Wobec obecnego braku dużych obniżek na nowe konsole Switch, bezpieczną drogą jest ich zakup odnowiony przez samo Nintendo, który oferuje do 40 USD rabatu od nowego kosztu. Twój zakup będzie objęty roczną gwarancją, podobnie jak nowe modele, więc jest to dobra opcja, jeśli chcesz zaoszczędzić na zakupie.

Najlepsze oferty gier na Nintendo Switch

Obsada Super Mario Bros. Wonder biegnie przez Królestwo Kwiatów

Kompozycja obrazu: Chris Plante/Polygon | Zdjęcia źródłowe: Nintendo EPD/Nintendo

Spójrz, codziennie jest mnóstwo gier na Switcha. Nie jesteśmy w stanie omówić ich wszystkich. To, co możemy zrobić, to skupić się na największych rabatach na najbardziej znane tytuły na Switcha, w tym te, które umieściliśmy na naszej liście najlepsze gry na Switcha.

QVC ma stałą ofertę dla nowych klientów, którzy mogą chcieć kupić jedną lub dwie gry. Możesz skorzystać z kodu oferty WITAJ20 przy kasie, aby zaoszczędzić 20 USD Zmień gry QVC podaje ponad 40 dolarów. Wiele gier, w które trzeba zagrać, m.in The Legend of Zelda: Breath of the Wild, Tears of the Kingdom, Super Smash Bros. Ultimate, Super Mario RPG, Super Mario Bros. Wonderi więcej.

Teraz do 17 marca Mario Kart 8 Deluxe, Mario Party Superstars, Mario + Rabbids: Iskry Nadziei każdy kosztuje 39,99 USD.

Aby kontynuować obchody corocznego „Dnia Mario” Nintendo, od niedzieli 10 do 16 marca więcej gier będzie przecenionych. Dotyczy to m.in. Impreza Super Mario, Posiadłość Luigiego 3i więcej.

Najlepsze oferty kart podarunkowych Nintendo Switch eShop

W Enebie możesz obecnie uzyskać około 7 dolarów zniżki za dolaraKarta podarunkowa 50 eShop. Nie jest to jakiś duży rabat, ale zawsze coś.

Najlepsze oferty akcesoriów Nintendo Switch

Ponieważ większość gier na Switcha waży mniej niż 20 GB, zakup karty microSD o pojemności 512 GB to świetny sposób na zwiększenie ilości miejsca na dysku i nigdy nie oglądanie się za siebie. Switch i Switch Lite mają tylko 32 GB wbudowanej pamięci, podczas gdy Switch OLED ma 64 GB. Bez względu na konsolę, to niewiele, więc w pewnym momencie będziesz chciał zaopatrzyć się w kartę microSD. Dlaczego nie teraz?

Z pękniętym lub w inny sposób uszkodzonym ekranem nie będziesz mógł cieszyć się grami na Switchu. Jednym z łatwych i niedrogich zakupów jest zestaw ochraniaczy ze szkła hartowanego.

Jeśli potrzebujesz większej prędkości pobierania lub po prostu bardziej stabilnych sesji dla wielu graczy online, rozwiązaniem będzie adapter USB na Ethernet. Podłącz końcówkę USB do stacji dokującej Switcha i podłącz szybki Ethernet.

Jeśli lubisz grać na Switchu, siedząc lub w łóżku, kup ten zacisk, aby utrzymać Switch na miejscu. Możesz przymocować go do stolika nocnego, ramy łóżka lub innej powierzchni, aby zapewnić bardziej ergonomiczną grę podczas relaksu.

Adapter USB 2 firmy 8BitDo wygląda jak dysk flash, ale umożliwia coś fajnego: możliwość podłączenia kontrolerów PlayStation i Xbox do Switcha. Jest to przydatne, jeśli potrzebujesz innego gamepada do gier na Switcha, ale nie chcesz wydawać pieniędzy na nowy kontroler. Będziesz potrzebować jednego z tych adapterów dla każdego kontrolera bezprzewodowego, który chcesz podłączyć.


Adapter USB 8BitDo 2

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

W Amazon możesz uzyskać 5% zniżki, klikając pole rabatu na stronie.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Które samochody obsługują kluczyk samochodowy w Apple Wallet?

Na WWDC w 2020 r. Apple ogłosiło nowa funkcja kluczyka samochodowego, która umożliwia kontrolowanie samochodu za pomocą aplikacji Portfel na iPhonie lub zegarku...

Funkcje Galaxy AI będą dostępne w telefonach Samsung ostatniej generacji – w tym w serii S21

Według nich Samsung planuje w przyszłym miesiącu udostępnić wybrane funkcje Galaxy AI kilku starszym flagowym telefonom i tabletom za pośrednictwem aktualizacji One UI...

Apple opowiada się za sprzedażą komputerów Mac wyposażonych jedynie w 8 GB pamięci RAM

Wraz z premierą MacBooka Pro M3 w zeszłym roku wielu recenzentów i klientów skrytykował firmę za w dalszym ciągu sprzedaż komputerów klasy premium...
Advertisment