Najlepsze oferty na prawdziwe bezprzewodowe słuchawki douszne marzec 2021 r


Jeśli chodzi o prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne, do wyboru jest mnóstwo marek i produktów. Niezależnie od tego, czy podoba Ci się niekonwencjonalny projekt Samsung Galaxy Buds Live, czy wolisz kompaktowe Elite 75t Jabra, mamy parę bezprzewodowych słuchawek dla prawie każdego. Na szczęście wiele najlepszych bezprzewodowych słuchawek dousznych regularnie trafia do sprzedaży.

Niezależnie od tego, którą markę preferujesz, zebraliśmy teraz jedne z najlepszych ofert na bezprzewodowe słuchawki douszne. Oczywiście, jeśli chcesz przeprowadzić więcej badań przed podjęciem decyzji o zakupie, zachęcam do przeczytania Przewodnik dla kupujących najlepsze bezprzewodowe słuchawki douszne aby pomóc Ci określić, która para słuchawek jest dla Ciebie najlepsza.

Reklama

Apple AirPods Pro.
Zdjęcie: Chris Welch / The Verge

OKAZJE APPLE AIRPODS

Jeśli posiadasz iPhone’a lub ogólnie wiele produktów Apple, AirPods Pro są prawdopodobnie najlepszymi prawdziwymi bezprzewodowymi słuchawkami dousznymi na rynku. W przeciwieństwie do podstawowych AirPods, wariant Pro ma lepszą jakość dźwięku i ma funkcję redukcji szumów.

Flagowe bezprzewodowe słuchawki douszne Pro firmy Apple często trafiają do sprzedaży i często widzimy, że spadają nawet do 200 USD. Ale najlepsza obecnie oferta na zupełnie nową parę to 190 $ w Woot. Możesz je również kupić w tej cenie w Best Buy, ale tak będzie Odnowiony certyfikat Geek Squad zamiast zupełnie nowego.

Ponadto AirPods Pro są obecnie dostępne w cenie 200 USD Amazonka, Najlepsza oferta, Cel, i Walmart. Możesz je również zdobyć za 220 USD w Zdjęcie B&H.


Apple AirPods Pro

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Flagowe słuchawki douszne Apple z lepszą jakością dźwięku, redukcją szumów i dźwiękiem przestrzennym.

Alternatywnie możesz kupić parę słuchawek AirPod drugiej generacji. Model podstawowy zawiera przewodową skrzynkę ładującą. Zwykle w sprzedaży detalicznej za 160 USD można je kupić za 120 USD w Amazonka i Walmart lub za 125 USD w Cel.


Apple AirPods

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Druga generacja prawdziwie bezprzewodowych słuchawek dousznych Apple i najtańszy model z linii AirPods.

Za kilka dolarów więcej można dostać nową parę słuchawek AirPods z etui do ładowania bezprzewodowego. W ich zwykłej cenie 200 USD nie mają tak dobrej wartości, ale rzadko zdarza się, że płacisz zwykłą cenę. W tej chwili kosztują 150 dolarów Amazonka, Cel, i Walmart.

Samsung Galaxy Buds Live.
Zdjęcie: Chris Welch / The Verge

SAMSUNG GALAXY BUDS OFERTY

Samsung ma do wyboru kilka różnych bezprzewodowych słuchawek dousznych, w tym najnowsze flagowe bezprzewodowe słuchawki douszne Galaxy Buds Pro. Te wkładki douszne obejmują aktywną redukcję szumów i najlepszą jak dotąd jakość dźwięku dla słuchawek Samsung.

Obecnie nie ma dostępnych ofert na Galaxy Buds Pro, ale można kupić parę za zwykłą cenę detaliczną 200 USD w kilku sklepach, w tym Samsung, Amazonka, Najlepsza oferta, i Zdjęcie B&H.

Galaxy Buds Plus były naszym najlepszym wyborem w zeszłym roku jako najlepsze bezprzewodowe słuchawki douszne. Następca Galaxy Buds, model Plus wydłuża żywotność baterii nawet o 11 godzin i, w przeciwieństwie do AirPods, jest dostępny w różnych opcjach kolorystycznych.

Teraz możesz dostać parę za 110 USD w bezpośredniej witrynie firmy Samsung oprócz Amazonka i Najlepsza oferta.


Samsung Galaxy Buds Plus

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Galaxy Buds Plus to następca Galaxy Buds. Największą zmianą w stosunku do tego modelu jest to, że żywotność baterii jest prawie podwojona w porównaniu z Galaxy Buds.

Galaxy Buds Live to jedne z bardziej niekonwencjonalnych bezprzewodowych wkładek dousznych dostępnych obecnie na rynku – ale nie daj się zwieść ich konstrukcji w kształcie fasoli. Są to dobre rozwiązanie, jeśli potrzebujesz słuchawek dousznych, które zapewniają mocny dźwięk i mają długą żywotność baterii.

W tej chwili te pąki w kształcie fasoli kosztują 140 $ (30 $ zniżki) na Amazonka, Najlepsza oferta, i Samsung.


Samsung Galaxy Buds Live

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Niekonwencjonalne bezprzewodowe słuchawki douszne Samsunga mają kształt fasoli, ale zapewniają potężny dźwięk i mają długą żywotność baterii.

Pokonuje Powerbeats Pro.
Zdjęcie: Vlad Savov / The Verge

INNE PRAWDZIWE OFERTY BEZPRZEWODOWEJ SŁUCHAWKI

W porównaniu z konkurencją bezprzewodowe słuchawki douszne Jabra mają rzadką funkcję, która jeszcze nie stała się standardem na rynku prawdziwie bezprzewodowych wkładek dousznych: możliwość jednoczesnego łączenia się z dwoma urządzeniami. Idealnie jest to świetne rozwiązanie dla użytkowników, którzy często przełączają się między dwoma urządzeniami (np. Telefonem i laptopem).

W zeszłym roku Jabra wypuściła Bezprzewodowe słuchawki douszne Elite 85t, które są modelami najwyższego poziomu w ofercie Jabra. Mają bardziej zaawansowaną redukcję szumów niż 75t. Chociaż obecnie nie są dostępne żadne oferty, możesz kupić Jabra Elite 85t za normalną cenę 230 USD w Jabra, Amazonka, i Najlepsza oferta.

Jeśli cena 230 USD jest onieśmielająca, ale chcesz mieć parę słuchawek Jabra, model Elite 75t są również dobrą opcją i widzą regularne obniżki cen. Jabra 75t to nasz wybór najlepszych prawdziwie bezprzewodowych wkładek dousznych, które są idealne dla wielozadaniowości w Twoim życiu. Są solidną alternatywą, jeśli nie chcesz kupować AirPods.

Możesz kupić parę w kolorze tytanowej czerni za jedyne 130 USD w obu Amazonka i Najlepsza oferta.


Jabra Elite 75t (tytanowa czerń)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Następca bezprzewodowych wkładek dousznych 65t, mają nowy wygląd, lepszą żywotność baterii i zauważalnie lepszą jakość dźwięku.

Jeśli szukasz niezawodnej pary bezprzewodowych słuchawek dousznych do ćwiczeń, nie możesz się pomylić z Beats Powerbeats Pro. Te wkładki douszne mają zaczep na ucho, który utrzymuje je na miejscu podczas intensywnych ćwiczeń. Są również odporne na pot i wodę w klasie IPX4, więc nie musisz się martwić, że pot je zrujnuje, jeśli Twój trening stanie się intensywny.

Dostępnych jest kilka różnych rabatów na Powerbeats Pro. Najniższe, jakie obecnie widzimy, to Best Buy za 160 USD w obu czerwony lub żółty. Następną najlepszą ofertą jest Newegg, który ma parę czarny za 180 $.

Amazon ma wybrane kolory (czarny, różowy, kość słoniowa, i ciemnoniebieski) w sprzedaży za 200 USD. Dodatkowo, Apple (firma macierzysta Beats) ma 50 USD zniżki na wszystkie kolory, obniżając cenę do 200 USD.


Pokonuje Powerbeats Pro

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Bezprzewodowe słuchawki Beats Powerbeats Pro zapewniają do dziewięciu godzin ciągłej pracy na baterii, przy czym etui zapewnia 24 godziny. Są odporne na pot i wodę w klasie IPX4, a także wyposażone w układ Apple H1 ułatwiający parowanie oraz polecenia głosowe „Hej Siri” bez użycia rąk.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Wydarzenie Pokémon Go Tour w Sinnoh, czasy siedlisk i przewodnik po badaniach specjalnych

Wycieczka Pokémon Go: Sinnoh globalne wydarzenie świętuje zarówno pierwotny region Sinnoh, jak i region Hisui. Rozpoczyna się wielkie wydarzenie Od...

Wygląda na to, że kamera Ring Car Cam została wycofana

Potwierdzono, że dzwoni Krawędź że zaprzestał sprzedaży Kamera samochodowa z pierścieniem, hybrydowa kamera samochodowa i kamera bezpieczeństwa, która rejestruje drogę i kierowcę w...

TikTok rozszerza integrację z Apple Music na kolejne regiony

W zeszłym roku TikTok wprowadził nową „Dodaj do aplikacji Muzyka”, która, jak sama nazwa wskazuje, pozwala użytkownikom szybko zapisać piosenkę, którą usłyszeli w...
Advertisment