Najlepsze lokalizacje bazowe w Palworld dla zasobów rolniczych


Rozpracowanie najlepsze lokalizacje bazowe W Palworld może wydawać się trudnym zadaniem. Pocketpair przeniesie Cię do dużego, otwartego świata i po prostu powie „bierz się w garść, kolego”, bez żadnej konkretnej wskazówki, które miejsca mogą być najbardziej pomocne.

Chociaż możesz sprawić, że dowolna lokalizacja będzie działać jako baza Palworld, te właściwe zapewniają łatwy dostęp do cennych materiałów i sprawiają, że prace rzemieślnicze przebiegają znacznie sprawniej. Za nasze pieniądze, oto najlepsze lokalizacje bazowe w Palworld na wszystkie potrzebne zasoby.


Najlepsze lokalizacje bazowe w Palworld

Wybraliśmy sześć bazowych lokalizacji, które zapewniają dostęp do szerokiej gamy zasobów, w tym węgla, rudy, siarki, a nawet części starożytnej cywilizacji. W skrócie, oto sześć najlepszych lokalizacji bazowych w Palworld:

  • Płaskowyż Smagany Wiatrem: Można się obronić i świetnie nadaje się do zdobywania zasobów na początku
  • zbocze wzgórza: Łatwy dostęp do wielu Ruda
  • Wydmy Zmierzchu: Blisko węgla i wysokiej jakości olej Pal
  • Zapieczętowane Królestwo Strażnika: Świetnie nadaje się do wydobywania węgla i rudy
  • Archipelag Seabreeze: Dobre źródło siarka
  • Chillet Alpha Pal: Solidne miejsce do hodowania części starożytnej cywilizacji

Palworld ogranicza liczbę aktywnych baz, które możesz mieć jednocześnie, w zależności od Twojego poziomu. Jeśli chcesz dokonać transakcji, zapoznaj się z naszym przewodnikiem jak przenieść bazę może pomóc.


Płaskowyż Smagany Wiatrem — najlepsza wczesna lokalizacja bazy

Reklama

Zdjęcie: Pocketpair za pośrednictwem Polygon

Kiedy zaczynałem, nie miałem pojęcia, co robię Palworld i losowo rzuciłem moją pierwszą bazę na półkę tuż poniżej pierwszego punktu szybkiej podróży. Okazuje się, że to całkiem niezłe miejsce dla jednego. Jesteś w pobliżu kilku kamiennych węzłów i drzew – oba uzupełniają się po dniu lub dwóch w grze – i jest mnóstwo miejsca na eksperymentowanie z budowaniem domów i obiektów.

Jest to także lokalizacja łatwa do obrony. Skały strzegą południowego krańca, a strome klify graniczą z tobą od północy i zachodu. Jedyne ścieżki, jakie mogą mieć Twoi wrogowie, prowadzą po schodach na Twój wschód, a pomiędzy nimi a ruinami, w których znajduje się Twoja baza, znajduje się całkiem spory kawałek otwartego terenu — idealny do zastawiania pułapek i wysyłania znajomych do bitwy.

Bohater Palworld lata na latającym wierzchowcu nad najlepszą wczesną bazą w Palworld.

Zdjęcie: Pocketpair za pośrednictwem Polygon

Minusem jest to, że nie masz dostępu do lochów, Alpha Pals ani węzłów rudy. To naprawdę jest lokalizacja dla początkujących.


Hillside — najlepsza lokalizacja bazowa dla rudy

Mapa pokazuje lokalizację najlepszej lokalizacji bazowej rudy w Palworld.

Zdjęcie: Pocketpair za pośrednictwem Polygon

Południowo-zachodnia część regionu Hillside — obszar pokryty jesiennymi liśćmi — ma wiele do zaoferowania. Lokalizacja pokazana na górze tego akapitu jest fantastyczna dla obozów drwali, z gęstymi lasami w każdym kierunku i kilkoma dzikimi przyjaciółmi wędrującymi po okolicy.

Nieco na południe od tego miejsca znajduje się polana z wieloma węzłami rudy. Umieść swoją bazę gdzieś pomiędzy, a prawdopodobnie już nigdy nie będziesz potrzebować podstawowych zasobów. Niedaleko znajduje się nawet baza Syndykatu i oddzielający cię od niej most, zapewniający naturalną barierę obronną i łatwy sposób na zapewnienie bezpieczeństwa Twojej bazie.

Bohater Palworld lata na latającym wierzchowcu nad złożami rudy w najlepszej lokalizacji bazowej rudy w Palworld.

Zdjęcie: Pocketpair za pośrednictwem Polygon


Twilight Dunes — najlepsza lokalizacja bazowa dla wysokiej jakości oleju Pal

Mapa pokazuje lokalizację najlepszej lokalizacji bazy wysokiej jakości oleju palowego w Palworld.

Zdjęcie: Pocketpair za pośrednictwem Polygon

Region Twilight Dunes jest bogaty w surowce, mimo że jest tak mały, a także wyraźnie brakuje mu punktów szybkiej podróży, co czyni go idealnym do budowy bazy.

Węgiel jest tutaj największą atrakcją, ponieważ jest go całkiem sporo do uprawy. Jednak jesteś także w samym środku siedlisk Dumud i Digitoise, dwóch najlepszych i najłatwiejszych sposobów na uzyskanie wysokiej jakości oleju Pal. Do produkcji broni palnej będziesz potrzebować wielu eleganckich rzeczy, więc jeśli jest to wysoko na Twojej liście rzeczy do zrobienia, jest to solidne miejsce na Twoją następną bazę.

Możesz znaleźć dwa węzły siarki tuż za zachodnim wejściem na pustynię, więc jeśli masz latający wierzchowiec Kolego, możesz tam codziennie wpadać na kilka sekund i się uzupełniać.

Bohater Palworld stoi w pobliżu węzłów siarki, w najlepszej lokalizacji bazowej dla siarki w Palworld.

Zdjęcie: Pocketpair za pośrednictwem Polygon

Największym zastrzeżeniem jest sam region Twilight Dunes. Pośrodku wydm znajduje się duża, otwarta przestrzeń, idealna dla Palboxa, ale jest też otoczona przez potencjalnie wrogich kumpli. Zrzucenie go na jedno ze skalistych wzniesień oznacza, że ​​masz naturalną obronę przed najazdami – ale twoja pracowitość Koledzy nie może wznieść się ani zejść w celu zebrania i zwrotu materiałów.

Najlepszym rozwiązaniem jest zbudowanie silnie ufortyfikowanej bazy z dużą ilością pułapek i kilkoma ścianami otaczającymi węzły węglowe. Zatrudniaj silnych, wysokopoziomowych kumpli, którzy również potrafią odeprzeć wszelkie najazdy wroga.


Zapieczętowane Królestwo Strażników — najlepsza baza wypadowa do wydobywania węgla

Mapa pokazuje lokalizację najlepszej lokalizacji bazowej dla węgla w Palworld.

Zdjęcie: Pocketpair za pośrednictwem Polygon

Na wschód od lochów Sealed Realm of the Guardian znajduje się ciche, małe miejsce, całkowicie wypełnione węzłami węgla i rudy. Będziesz potrzebował dużo węgla do budowy budynków i wyposażenia w późnej fazie gry, więc jeśli Wydmy Zmierzchu nie przypadły Ci do gustu, jest to silna alternatywa. Niedaleko jesteś też do lokalizacji Beegarde, więc jeśli masz miejsce na ranczo, możesz tu także założyć hodowlę miodu.

Bohater Palworld przelatuje nad złożami rudy w pobliżu najlepszej lokalizacji bazy węgla w Palworld.

Zdjęcie: Pocketpair za pośrednictwem Polygon

Jedyną wadą jest to, że ukształtowanie terenu utrudnia umieszczanie obiektów. Możesz użyć drewnianych platform, aby wyrównać krajobraz po umieszczeniu Palboxa, co pomoże podnieść podłogę budynku, tworząc równą warstwę dla innych obiektów. Wybraliśmy lokalizację na płaskim, ale wąskim szczycie wzgórza. Jeśli jednak jest to zbyt uciążliwe lub potrzebujesz więcej miejsca, rozważ po prostu zbudowanie Palnoxu, aby ułatwić szybkie podróżowanie i ręczne wydobywanie węgla.


Archipelag Seabreeze — najlepsza lokalizacja bazowa dla siarki

Mapa pokazuje najlepszą lokalizację bazy siarki w Palworld.

Zdjęcie: Pocketpair za pośrednictwem Polygon

Może się wydawać, że kamień jest główną atrakcją tej bazowej lokalizacji, ale to tylko połowa prawdy. Archipelag Seabreeze jest warty uwagi z kilku innych powodów. Jednym z nich jest kwartet lochów o umiarkowanym poziomie, z których wszystkie są dobrym źródłem siarki i silnych Palsów. Możesz także rzucić wyzwanie garstce Alpha Pals, a jest nawet wędrowny kupiec.

Wybrane przez nas miejsce ma kilka węzłów rudy i kamienia, a także mnóstwo drzew, a na zachodnim krańcu wyspy znajduje się drzewo owocowe umiejętności.

Bohater Palworld lata na latającym wierzchowcu w pobliżu najlepszej lokalizacji bazowej dla siarki w Palworld.

Zdjęcie: Pocketpair za pośrednictwem Polygon


Chillet Alpha Pal — najlepsza lokalizacja bazowa dla części starożytnej cywilizacji

Mapa pokazuje lokalizację najlepszej lokalizacji bazowej dla Części Starożytnej Cywilizacji w Palworld.

Zdjęcie: Pocketpair za pośrednictwem Polygon

Ten wybór może wydawać się dziwny, ale proszę o wyrozumiałość. Chillet to pierwszy Alpha Pal – gigantyczny Pal, którego imiona pisane są dużymi literami w nagłówkach – z którym możesz sobie poradzić z łatwością. To poziom 11 typu lodowego i, podobnie jak inni Alpha Pals, upuszcza Części Starożytnej Cywilizacji, gdy go złapiesz lub pokonasz. Odradzają się po mniej więcej godzinie w świecie rzeczywistym, więc oto przydatne źródło części starożytnej cywilizacji tuż obok twojego obozu.

Bohater Palworld leci nad najlepszą bazą w Palworld dla części starożytnej cywilizacji.

Zdjęcie: Pocketpair za pośrednictwem Polygon

Obszar wzdłuż rzeki i wzgórz na wschód od Rayne Tower jest także domem dla stad Teaphant, niskopoziomowych Water Pals. Zanim będziesz gotowy zbudować drugą bazę na poziomie 10, możesz przedostać się przez nią i przejąć ją, aby za każdym razem zdobyć tuzin lub więcej ładunków Pal Fluid. Pal Fluidy pojawiają się w kilku przepisach rzemieślniczych w środkowej i późnej fazie gry, więc będziesz ich potrzebować nawet po zbudowaniu gorącego źródła w trakcie samouczka.

To miejsce na wzgórzu znajduje się zaledwie kilka kroków od Chillet i ma dla ciebie kilka węzłów rudy.


Jeśli zaczynasz w Palworldmamy dla Ciebie przewodniki, m.in Przewodnik dla początkujących I typ wykresua także wskazówki, jak się tam dostać Ruda I siarka. Jeśli jesteś gotowy, aby podjąć się pierwszy szef wieżymamy też przewodnik po tym, a także listę wszystkich lokalizacje bossów wież I wszystkie latające wierzchowce.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Vice porzuca Vice.com i zwalnia setki pracowników

Po niemal trzech dekadach Wice przestanie publikować artykuły na swojej stronie internetowej. Wiceprezes ds. mediów, Bruce Dixon, powiedział dzisiaj, że firma zamierza...

Nasze ulubione gry, ubrania i akcesoria dla fanów Elden Ring

Pierścień Eldena jest przez wielu uważana za najlepsze doświadczenie FromSoftware, z mroczną, średniowieczną scenerią i głęboką historią napisaną częściowo przez...

CrossOver 24 jest teraz dostępny dla komputerów Mac z obsługą większej liczby gier

CrossOver to platforma, która umożliwia użytkownikom uruchamianie oprogramowania Windows w systemie macOS tak, jakby było to oprogramowanie natywne, i jest powszechnie używana do...
Advertisment