Najlepsze inteligentne wagi dla Apple Health


Niezależnie od tego, czy próbujesz zrzucić kilka kilogramów i monitorować swoją wagę do innych celów, inteligentna waga synchronizująca dane z iPhonem może być ciekawym i użytecznym sposobem na kontrolowanie swojego statusu.

Jeśli chcesz łatwo zbierać dane dotyczące masy ciała i innych pomiarów w aplikacji Zdrowie na iPhonie i iPadzie (nowość w wersji iPadOS 17), sztuką jest znaleźć skalę, która współpracuje z HealthKit.

Zsynchronizuj swoją wagę z aplikacją Zdrowie

HealthKit to platforma Apple dla systemu iOS służąca do udostępniania danych zdrowotnych ze szczegółowymi uprawnieniami pomiędzy wbudowanymi urządzeniami Apple Aplikacja Zdrowie na iPhonie (i iPadzie tej jesieni) oraz w aplikacjach zdrowotnych innych firm, na przykład od twórców inteligentnych wag. Kiedy się ważysz, waga zgodna z HealthKit synchronizuje dane ze swoją własną aplikacją, a następnie udostępnia je w aplikacji Apple Health wraz z innymi danymi dotyczącymi zdrowia zebranymi przez Zegarek Apple.

Withingi

  • Waga Wi-Fi do ciała (Amazonka) poniżej 60 dolarów
  • Skala Body+ Skład Ciała Wi-Fi (Amazonka) poniżej 100 dolarów
  • Inteligentna waga Body Cardio Wi-Fi ze składem ciała i tętnem (Amazonka) poniżej 150 dolarów

Withings też ma swoje najbardziej zaawansowana inteligentna waga jest już dostępny za fajne 400 dolarów, ale podstawowa synchronizacja wagi nic takiego nie kosztuje.

  • Withings Body (59 USD) świetnie nadaje się do prostego rejestrowania masy ciała oraz wskaźnika masy ciała i wyświetlania go w aplikacji Apple Health
  • Withings Body+ (99 USD) rejestruje masę ciała i BMI, a także skład ciała: wodę, masę mięśniową, masę tłuszczową i masę kostną
  • Withings Body Cardio (179 USD) obejmuje wszystko od Body+, a także odczyty tętna

Withings Body+ to moje ulubione rozwiązanie HealthKit od lat. The Zdrowie kolego aplikacja doskonale nadaje się do przeglądania danych dotyczących masy ciała na wykresach, które mogą wyświetlać informacje w inny sposób niż aplikacja Apple Health. Nigdy nie muszę się martwić, że dane dotyczące wagi nie pojawią się w aplikacji Zdrowie po zważeniu. Jest wypróbowany i godny zaufania.

Reklama

Tańszy model Withings Body to moja propozycja dla każdego, kto ma ograniczony budżet lub zależy mu tylko na rejestrowaniu wagi i BMI. Droższy Withings Body Cardio ma akumulator w swojej cenie premium, ale wbudowany czujnik tętna jest trudniejszy do sprzedania w dobie Apple Watch.

Qardio

  • QardioBase X (Amazonka) poniżej 100 dolarów

Jeśli nie jesteś pod wrażeniem opcji Withings, Qardio ma atrakcyjną, ale kosztowną alternatywę. QardioBase X (100 USD) rejestruje dane dotyczące masy ciała, procentu tkanki tłuszczowej i wskaźnika masy ciała dla aplikacji Zdrowie na iPhonie.

QardioBase X ma również wbudowany akumulator, który wystarcza na 12 miesięcy między ładowaniami, jak w przypadku Withings Body Cardio, a nie baterie podlegające zużyciu, które należy wymienić po 18 miesiącach, jak Withings Body i Body+. Poza tym jest to USB-C, jak większość urządzeń Apple.

Wybory budżetowe

Chociaż nie mam doświadczenia z Eufy, marka ma inteligentną wagę za 30 dolarów z ponad 12 000 recenzji Amazon i oceną 4,7 gwiazdki. Eufy BodySense rejestruje wagę, BMI, procent tkanki tłuszczowej, masę kostną, masę mięśniową i inne pomiary, które synchronizują się z Apple Health.

Firma GE oferuje również inteligentną wagę kompatybilną z HealthKit w cenie katalogowej 39,99 USD. Model GE jest produktem Amazon’s Choice.

Masz swoją ulubioną inteligentną wagę, która synchronizuje się z aplikacją Zdrowie na iPhonie? Podziel się swoją rekomendacją w komentarzach poniżej.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Nowy elektryczny robot Atlas firmy Boston Dynamics wytwarza koszmarne paliwo

Firma Boston Dynamics chciała, aby nowa wersja pokazała, że ​​Atlas może zachować humanoidalną formę, nie ograniczając „sposób poruszania się dwunożnego robota”. Nowa...

Szczegóły edycji kolekcjonerskiej Homeworld 3

Po dwumiesięcznym opóźnieniu, Świat ojczysty 3 jest gotowa do premiery 13 maja, ale możesz zagrać w nią trzy dni wcześniej dzięki...

iOS 17.5: Nowe funkcje, data premiery i więcej szczegółów

Apple ma oficjalnie rozpoczęte testy beta systemu iOS 17.5 z programistami i użytkownikami publicznej wersji beta. Aktualizacja wprowadza kilka nowych funkcji i...
Advertisment