Najlepsze etui na iPhone’a 15 Pro i iPhone’a 15 Pro Max


Oto najlepsze kolorowe, przezroczyste, wytrzymałe, smukłe i cienkie etui do flagowych smartfonów iPhone 15 Pro i iPhone 15 Pro Max, jakie możesz teraz kupić

Szybkie linki

The Seria iPhone 15 dostępna jest w wielu wersjach kolorystycznych. iPhone 15 jest dostępny w pięciu różnych stylach, a iPhone’a 15 Pro I iPhone’a 15 Pro Maxa Urządzenia dostępne są w czterech stylowych wzorach. Nowe flagowce wyposażone są w procesory Apple A17 Pro i porty USB-C. Nowy iPhone 15 Pro Max ma nawet teleobiektyw z 5-krotnym zoomem, zapewniający bardziej wciągające wrażenia.Seria iPhone’ów 15 Pro ma obudowę z tytanu klasy 5 i jest trwalsza niż kiedykolwiek. Jednak nadal mogą zarysować się jak każdy inny materiał, a jeśli widziałeś praktyczne zdjęcia nowych urządzeń, być może zauważyłeś, że nadal są magnesem odcisków palców. Mamy duży wybór wysokiej jakości etui, w tym niektóre z naszych ulubionych marek.

Reklama

Uwzględniliśmy najlepsze etui firm SUPCASE, Spigen, i-Blason, CASETiFY, UAG, dbrand i wielu innych, dzięki czemu możesz łatwo przeglądać wszystkie wytrzymałe, przezroczyste obudowy kompatybilne z MagSafe, które możesz teraz kupić.

Najlepsze etui na iPhone’a 15 Pro i iPhone’a 15 Pro Max

 • Apple Clear (iPhone 15 Pro)

  Wykonane przez Apple

  To przezroczyste etui firmy Apple obsługuje wszystkie akcesoria MagSafe i ładowarki bezprzewodowe. Ma precyzyjne dopasowanie, podwyższone ramki oraz cienką i lekką konstrukcję, która uzupełnia design flagowców z serii iPhone 15 Pro.

 • pbi-Apple FineWoven (iPhone 15 Pro)

  Apple FineWoven (iPhone 15 Pro)

  Wykonane przez Apple

  Etui Apple FineWoven jest dostępne w pięciu kolorach i jest wykonane z wytrzymałego materiału typu mikrotwill. Jest miękki i wykonany z materiałów pochodzących z recyklingu, co pozwala ograniczyć emisję dwutlenku węgla. Sprawia wrażenie premium, poprawia ergonomię i uzupełnia design najnowszych urządzeń iPhone 15 Pro.

 • pbi-SUPCASE UBP (iPhone 15 Pro)

  SUPCASE UBP (iPhone 15 Pro)

  Promowany wybór

  We współpracy z Supcase

  SUPCASE Unicorn Beetle Pro zapewnia ochronę przed upadkiem z wysokości 20 stóp w serii iPhone 15 Pro dzięki wielowarstwowej konstrukcji. Jest wyposażony w wbudowaną podpórkę, zaczep na pasek i osłonę ekranu, a wytrzymała obudowa chroni urządzenie przed ogólnym zużyciem i uszkodzeniami spowodowanymi uderzeniami.

 • pbi-Spigen Ultra Hybrid MagFit (iPhone 15 Pro)

  Spigen Ultra Hybrid MagFit (iPhone 15 Pro)

  Ultra hybrydowy z MagFit

  Podobnie jak standardowe etui Spigen Ultra Hybrid, etui MagFit jest dostępne w tych samych kolorach i stylach, a jako dodatkowy bonus oferuje doskonałą kompatybilność MagSafe z akcesoriami i ładowarkami bezprzewodowymi. Ma tę samą doskonałą ergonomię, poduszki powietrzne i podwyższone ramki dla jeszcze większej ochrony.

 • pbi-ZAGG Crystal (iPhone 15 Pro)

  ZAGG Crystal (iPhone 15 Pro)

  Krystalicznie czyste

  Etui ZAGG Crystal Palace Snap posiada zabezpieczenie przed upadkiem z wysokości 13 stóp i jest wykonane z materiału zapobiegającego żółknięciu, co zapobiega przebarwieniom. Posiada opcjonalną wersję z podpórką i obsługuje akcesoria i ładowarki MagSafe. Dzięki smukłej i kompaktowej obudowie idealnie nadaje się do noszenia na co dzień.

 • pbi-UAG Rugged (iPhone 15 Pro)

  UAG Rugged (iPhone 15 Pro)

  Wytrzymała ochrona

  Obudowa Urban Armor Gear jest smukła, biorąc pod uwagę jego wytrzymałą konstrukcję, i jest wykonana z włókna węglowego. To wysokiej klasy etui wojskowe, zapewniające najwyższą ochronę dzięki kompatybilności z MagSafe. Jest dostępny w ośmiu kolorach i ma pięć warstw ochronnych.

 • Wpływ pbi-Catalyst (iPhone 15 Pro)

  Wpływ katalizatora (iPhone 15 Pro)

  Minimalistyczna ochrona

  Etui Catalyst Influence dostępne jest w trzech wersjach i zapewnia ochronę przed upadkiem z wysokości 3 metrów. Zapewnia wojskową ochronę przed zarysowaniami i upadkami, a podwyższone ramki chronią wyświetlacz i czujniki aparatu przed zarysowaniami i wgnieceniami.

 • pbi-CASETiFY Bounce (iPhone 15 Pro)

  CASETiFY Bounce (iPhone 15 Pro)

  Wybór premium

  Etui CASETiFY Bounce jest dostępne w większej liczbie stylów i wzorów, niż możesz zliczyć. Jest elastyczny i obsługuje MagSafe, a do wyboru jest wiele różnych typów projektów i obudów. Jeśli chcesz spersonalizować i dostosować wygląd swojego iPhone’a, CASETiFY zajmie się Twoim iPhonem.

 • pbi-SUPCASE UB Mag XT (iPhone 15 Pro)

  SUPCASE UB Mag XT (iPhone 15 Pro)

  Promowany wybór

  We współpracy z Supcase

  Etui SUPCASE Unicorn Beetle Mag XT jest trwałe, wytrzymałe i wytrzymałe. Świetnie sprawdzi się na co dzień oraz dla osób będących w ciągłym ruchu. Jest wyposażony w wbudowaną podpórkę, tylną pokrywę kompatybilną z MagSafe, a nawet osłonę obiektywu, która chroni aparat przed zarysowaniami.

 • pbi-i-Blason Ares Mag (iPhone 15 Pro)

  i-Blason Ares Mag (iPhone 15 Pro)

  Promowany wybór

  We współpracy z i-Blason

  i-Blason Ares to stylowe, przezroczyste i wytrzymałe etui. Jest wyposażony w wbudowaną osłonę ekranu i jest dostępny w czterech kolorowych wzorach, które idealnie pasują do serii 15 Pro. Oferuje kompatybilność z MagSafe, zabezpieczenie przed upadkiem z wysokości 15 stóp i podwyższone krawędzie chroniące przed ogólnym zużyciem i dużymi uderzeniami.

 • pbi-Spigen Slim Armor CS (iPhone 15 Pro)

  Spigen Slim Armor CS (iPhone 15 Pro)

  Przechowywanie kart

  Etui Slim Armor CS ma podobną cienką i dopasowaną konstrukcję jak inne etui tej marki, ale ma zewnętrzne miejsce na karty, które może pomieścić do dwóch samochodów. Ze względu na schowek z tyłu nie nadaje się do ładowania bezprzewodowego. Dostępna w czterech wersjach kolorystycznych, świetnie sprawdzi się dla osób, które często płacą kartą lub noszą przy sobie dowód osobisty.

 • pbi-i-Blason Cosmo Mag (iPhone 15 Pro)

  i-Blason Cosmo Mag (iPhone 15 Pro)

  Promowany wybór

  We współpracy z i-Blason

  Etui i-Blason Cosmo Series jest wyposażone w wbudowaną osłonę ekranu i podpórkę. Zapewnia ochronę przed upadkiem z wysokości 3 metrów i stylowy wygląd, dostępny w sześciu różnych wzorach i kolorach. Etui chroni przed zarysowaniami i upadkami oraz ma podwyższone krawędzie chroniące ekran i aparat.

 • pbi-ROKFORM Rugged (iPhone 15 Pro)

  ROKFORM Wytrzymały (iPhone 15 Pro)

  Zamontuj go w dowolnym miejscu

  Wytrzymała obudowa ROKFORM wyposażona jest w mechanizm blokady obrotowej, który jest kompatybilny z uchwytami, uchwytami motocyklowymi i samochodowymi. Jest smukły i wytrzymały, zapewnia ochronę 360 stopni w dwóch unikalnych stylach, a firma oferuje nawet 2-letnią gwarancję.

 • pbi-Pitaka (iPhone 15 Pro)

  Pitaka (iPhone 15 Pro)

  Cienki i lekki

  Etui Pitaka wykonane jest z włókien aramidowych i dostępne w trzech stylowych wersjach. Jest smukły, lekki i obsługuje akcesoria i ładowarki MagSafe. Jest cienki i poprawia chwyt urządzenia, czyniąc je bardziej ergonomicznym i wygodnym w dłoniach.

 • pbi-Spigen Ultra Hybrid (iPhone 15 Pro)

  Spigen Ultra Hybrid (iPhone 15 Pro Max)

  Ultrahybrydowy

  Etui Spigen Ultra Hybrid są dostępne w ośmiu stylowych wersjach i wyposażone w technologię hybrydową, która chroni iPhone’a przed zarysowaniami i uszkodzeniami spowodowanymi upadkiem. Jest krystalicznie przejrzysty z tyłu i ma precyzyjne wycięcia, podwyższone ramki oraz cienką i lekką konstrukcję, która uzupełnia design serii iPhone 15 Pro.

 • pbi-ROKFORM Crystal (iPhone 15 Pro)

  ROKFORM Kryształ (iPhone 15 Pro)

  Zamontuj go w dowolnym miejscu

  Etui ROKFORM Crystal jest przezroczyste, co pozwala zaprezentować piękny design i kolor Twojego iPhone’a. Idealnie pasuje do serii iPhone 15 Pro, posiada precyzyjne wycięcia oraz mechanizm typu Twist Lock, który pozwala zamontować go w dowolnym miejscu. Zapewnia ochronę na poziomie wojskowym i świetnie wygląda na co dzień.

 • Uchwyt pbi-dbrand (iPhone 15 Pro)

  dbrand Grip (iPhone 15 Pro)

  Możliwość dostosowania

  dbrand Grip zapewnia możliwość dostosowania za pomocą skórek. Można go personalizować, jest niepowtarzalny i niezwykle trwały. Jest kompatybilny z MagSafe i ma ochronę na poziomie wojskowym z precyzyjnymi szczegółami na wycięciach, podwyższonych ramkach i ergonomii.

 • pbi-Spigen Rugged Armor MagFit (iPhone 15 Pro)

  Spigen Rugged Armor MagFit (iPhone 15 Pro)

  Wytrzymała zbroja

  Obudowa Rugged Armor MagFit to smukła, a jednocześnie lekka i dopasowana, wytrzymała obudowa w małej obudowie. Zapewnia doskonałą ochronę przed codziennymi uszkodzeniami i jest idealny dla osób poszukujących dodatkowej ochrony podczas podróży lub częstych dojazdów do pracy.

 • pbi-Spigen Thin Fit (iPhone 15 Pro)

  Spigen Thin Fit (iPhone 15 Pro)

  Minimalistyczny i cienki

  Etui Spigen Thin Fit to jedno z naszych ulubionych etui. Jest cienki i lekki, zapewnia ochronę na poziomie wojskowym w smukłej i przenośnej obudowie. Jest dostępny w sześciu kolorach i jest najwygodniejszym etui dla osób poszukujących niedrogiego, wysokiej jakości etui na co dzień.

 • pbi-dbrand Ghost (iPhone 15 Pro)

  dbrand Ghost (iPhone 15 Pro)

  Niewidzialny i chwytliwy

  Etui dbrand Ghost charakteryzuje się tą samą ergonomią i wysoką jakością co Grip, ale w krystalicznie czystym stylu. Pozwala zaprezentować wygląd i prawdziwy kolor Twojego iPhone’a, a także sprawia wrażenie premium. Jeśli szukasz przezroczystego etui klasy premium, Ghost zapewni chwyt, który uwielbiasz i którego oczekujesz od dbrand.

 • pbi-Spigen Liquid Air Armor (iPhone 15 Pro)

  Zbroja Spigen Liquid Air (iPhone 15 Pro)

  Płynne powietrze

  Liquid Air Armor jest podobny do etui Spigen Thin Fit, ale ma teksturowaną tylną pokrywę i antypoślizgową, matową powierzchnię, która jest dostępna w trzech kolorach. Posiada ochronę na poziomie wojskowym dzięki własnej technologii Air Cushion firmy Spigen i jest świetny dla tych, którzy szukają minimalistycznej i stylowej cienkiej obudowy.

 • pbi-SUPCASE UBM (iPhone 15 Pro)

  SUPCASE UBM (iPhone 15 Pro)

  Promowany wybór

  We współpracy z Supcase

  Etui SUPCASE Unicorn Beetle Mag jest kompatybilne z MagSafe i posiada twardy tył z komputera PC oraz amortyzujący zderzak z TPU, zapewniający doskonałą ochronę i doskonałe wyczucie. Ma przezroczystą konstrukcję, dostępną w trzech stylowych kolorach, ma precyzyjne wycięcia i wypukłe ramki.

 • Skóra pbi-Mujjo (iPhone 15 Pro)

  Skóra Mujjo (iPhone 15 Pro)

  Wysokiej jakości skóra

  Skórzane etui Mujjo wykonane jest ze skóry o złotym kolorze, która starzeje się z wdziękiem. Posiada metalowe przyciski, wybrzuszenie aparatu, wyściółkę z mikrofibry i obudowę PC. Jest dostępny w pięciu stylowych kolorach i jest idealny, jeśli kochasz dotyk skóry i chcesz czuć się premium.

 • pbi-ESR Clear (iPhone 15 Pro)

  Wyczyść ESR (iPhone 15 Pro)

  Przejrzysty i magnetyczny

  Obudowa ESR jest dostępna w różnych stylach. Jest kompatybilny z MagSafe, ma przezroczystą obudowę klasy wojskowej i ma regulowaną podstawkę, która chroni również wyspę aparatu przed zarysowaniami i zadrapaniami. Posiada materiał zapobiegający żółknięciu i świetnie nadaje się do codziennego użytku.

Które etui warto kupić?

li-best-iphone-15-pro-max-etui

Etui SUPCASE Unicorn Beetle Pro do iPhone’a z serii 15 Pro

Niezależnie od tego, czy szukasz obudowy premium, wytrzymałej, smukłej – czy wszystkich powyższych – mamy coś dla Ciebie. Wyróżniliśmy i uwzględniliśmy kilka etui od największych i najpopularniejszych producentów obudów. Spójrz na lewy górny róg, aby zobaczyć główne cechy każdego przypadku i podejmij decyzję na podstawie swoich potrzeb i wymagań.

Jeśli masz problem z wyborem, oto kilka zaleceń.

Jeśli dużo podróżujesz i dojeżdżasz do pracy i jesteś tak niezdarny jak ja, możesz przyjrzeć się pewnym wytrzymałym obudowom. SUPCASE, i-Blason, Spigen i CASETiFY oferują trwałe i wytrzymałe obudowy, które są przezroczyste, konfigurowalne i kolorowe, w smukłej i kompaktowej obudowie. Jeśli nie jesteś fanem nieporęcznych etui, doskonale sprawdzą się one, chroniąc Twoje urządzenie przed upadkiem i codziennym zużyciem.

Załóżmy, że potrzebujesz minimalistycznej i smukłej obudowy. Być może zainteresują Cię modele ZAGG, Spigen Thin Fit, Liquid Air Armor, Pitaka i etui SUPCASE UBM do telefonu iPhone 15 Pro lub 15 Pro Max. Są smukłe, praktycznie nie mają dodatkowej objętości, mają dotykowe przyciski, precyzyjne wycięcia, materiały zapobiegające żółknięciu i doskonałe dopasowanie. Niezależnie od tego, na co się zdecydujesz, wiedz, że etui są wymienne i dość tanie, a ponadto mogą zaoszczędzić Ci bólu głowy i pomóc dłużej zachować wartość urządzenia.

 • pbi-iphone-15-pro

  iPhone’a 15 Pro

  iPhone 15 Pro to nowy flagowiec Apple z serii Pro. Wyposażony jest w nowy chipset Apple A17 Pro i 8 GB pamięci RAM. Jest dostępny w nowych kolorach, ma jeszcze mocniejszą konfigurację aparatu i wyrafinowany wygląd.

 • pbi-iphone-15-pro-max

  iPhone’a 15 Pro Maxa

  iPhone 15 Pro Max to najnowszy i najlepszy smartfon w ofercie Apple. Smartfon napędza najnowszy chipset Apple A17 Pro, współpracujący z 8 GB pamięci RAM. Ma bardziej wyrafinowaną obudowę z tytanu, dzięki czemu jest lżejszy i wygodniejszy, a także jest wyposażony w nowy teleobiektyw peryskopowy.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

MINISFORUM wprowadza na rynek płytę BD770i ITX z procesorem AMD Ryzen 7 7745HX

MINISFORUM wprowadza dziś na rynek płytę główną BD770i ITX „Mobile on Desktop”, która jest wyposażona w 8-rdzeniowy procesor AMD „Zen 4” Ryzen 7...

W przyszłym roku LG wyrzuci ze swoich telewizorów technologię ATSC 3.0

ATSC 3.0 to kolejna główna wersja formatu nadawanej telewizji. (Wersja 2.0 była pomyślana jako aktualizacja kompatybilna wstecz, która ostatecznie została anulowana na...

Microsoft kończy aktywację systemu Windows przy użyciu kluczy Windows 7 i 8

Przez ponad dziesięć lat od premiery systemu Windows 8 system Windows skrywał niezbyt dobrze strzeżoną tajemnicę; możesz aktywować instalację za pomocą klucza...
Advertisment