Najlepsze aplikacje VPN dla Apple TV


Skonfigurowanie VPN na Apple TV 4K pozwala uniknąć ograniczeń geograficznych i uzyskać dostęp do usług, które zwykle nie są dla Ciebie dostępne. W systemie tvOS 17 aplikacje VPN można teraz instalować bezpośrednio na Apple TV.

FlowVPN to pierwsza aplikacja VPN można pobrać na dekoder Apple TV, a teraz, gdy tvOS 17 jest już dostępny, dołącza do niego większa liczba dostawców VPN. Oto wszystkie najlepsze dostępne obecnie aplikacje VPN dla Apple TV…

Korzystanie z VPN do wirtualnej zmiany lokalizacji ma wiele zalet, jeśli chodzi o usługi przesyłania strumieniowego, ponieważ duża część treści wideo jest wyciszona ze względu na umowy licencyjne dla różnych regionów. Usługi oferują bardzo różne zestawienia treści w zależności od tego, gdzie się znajdujesz.

Jednak do tej pory korzystanie z VPN z urządzeniem Apple TV box było dość trudne. Apple TV nie obsługiwał natywnie VPN, co oznaczało, że trzeba było skonfigurować VPN na routerze i połączeniach proxy. Jednak w systemie tvOS 17 Apple TV można łatwo skonfigurować do bezpośredniego korzystania z połączenia VPN, pobierając kompatybilną aplikację VPN z App Store.

Jak skonfigurować VPN na Apple TV

Aby skonfigurować VPN na Apple TV, zaktualizuj system do tvOS 17, a następnie pobierz jedną z kompatybilnych aplikacji VPN wymienionych poniżej ze sklepu App Store.

Reklama

Zarejestruj się w usłudze VPN i naciśnij przycisk włączania w aplikacji, aby aktywować połączenie VPN na urządzeniu Apple TV. Po pomyślnym nawiązaniu połączenia system tvOS wyświetli w rogu ekranu powiadomienie „Aplikacja VPN została połączona”.

Po zakończeniu możesz wyłączyć VPN za pośrednictwem aplikacji lub przejść do aplikacji Ustawienia i zarządzać zainstalowanymi profilami VPN w sekcji VPN i Zarządzanie urządzeniami.

Aplikacje VPN dla Apple TV

PrzepływVPN

Pierwszą aplikacją VPN dostępną dla Apple TV jest PrzepływVPN. Aplikacja umożliwia łatwe łączenie się za pośrednictwem sieci VPN i wybieranie preferowanego serwera VPN za pomocą interfejsu mapy wizualnej. Następnie zostanie Ci przydzielony wirtualny adres IP znajdujący się w tej lokalizacji geograficznej. FlowVPN obsługuje opcje protokołów WireGard i IPSec. Możesz wypróbować FlowVPN z bezpłatnym okresem próbnym. Pobierz aplikację FlowVPN ze strony sklepie z aplikacjami.

IPVanish

IPVanish jest już dostępny w Sklep z aplikacjami dla systemu tvOS. IPVanish oferuje wybór spośród ponad 2500 serwerów zlokalizowanych na całym świecie. Ich aplikacja tvOS umożliwia łatwe przeszukiwanie katalogu w celu znalezienia wybranego serwera. Możesz zapisać wiele lokalizacji jako ulubione, aby łatwo się między nimi przełączać, i skorzystać z funkcji optymalnej lokalizacji, aby automatycznie połączyć się z pobliskim serwerem przekazującym VPN z najlepszym połączeniem, optymalizując prędkość i opóźnienie odpowiedzi.

Czysty VPN

PureVPN zebrał tysiące pięciogwiazdkowych recenzji swojej aplikacji na iPhone’a i iPada i jest teraz dostępny Sklep z aplikacjami Apple TV również. Ich interfejs użytkownika pokazuje siatkę dostępnych lokalizacji serwerów z łatwymi testami prędkości pobierania i wysyłania, aby porównać opcje przed połączeniem. PureVPN oferuje szybkie połączenia w ponad 90 lokalizacjach na całym świecie, idealne do przesyłania strumieniowego w rozdzielczości 4K i HD.

SwizzVPN

SwizzVPN oferuje sieci VPN fizycznie zlokalizowane w Szwajcarii i wielu innych krajach na całym świecie, z nieograniczoną szybkością i przepustowością. Oferują one wyjątkowe opcje jednorazowego zakupu odblokowania, więc nie potrzebujesz miesięcznej subskrypcji, aby z nich korzystać. Ich aplikacja na Apple TV nie jest może najładniejszą aplikacją, jaką kiedykolwiek widziałeś, ale jest funkcjonalna: wybierz serwer z listy, a następnie naciśnij duży zielony przycisk „Połącz”, aby rozpocząć.

Skala ogonowa

Skala ogonowa jest teraz dostępny także na Apple TV. Tailscale umożliwia utworzenie własnej bezpiecznej sieci typu peer-to-peer bez polegania na pośredniej sieci serwerów firmowych. Możesz wybrać węzeł wyjściowy, przez który będzie przekazywany cały ruch z urządzenia Apple TV, lub urządzenie Apple TV można wyznaczyć jako węzeł wyjściowy. Z Tailscale możesz korzystać bezpłatnie dla maksymalnie 3 użytkowników i 100 urządzeń.

tvOS 17 został dopiero co wydany, więc możesz się spodziewać, że wkrótce więcej dostawców VPN udostępni aplikacje dla Apple TV. Będziemy aktualizować tę listę, gdy dostępnych będzie więcej aplikacji VPN.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Nowy kontrakt z WGA zmieni sposób działania Hollywood

(Ujawnienie: The Verge redakcja jest również zrzeszona w Writers Guild of America, East.)WGA opublikowała dziś wieczorem podsumowanie kontraktu i to historyczne. Najbardziej błyskotliwe...

Strajk Gildii Pisarzy Amerykańskich zakończy się o północy

Po prawie pięciomiesięcznym strajku Writers Guild of America (WGA) każe swoim członkom opuścić znaki pikiety. W swoim poście WGA podała, że ​​jej...

Nowa aplikacja pogodowa na Apple Watch: jak to wygląda i działa

Wraz z systemem watchOS 10 dostępna jest przeprojektowana aplikacja Pogoda, która wygląda świetnie, zawiera więcej wskaźników pogodowych i lepiej wykorzystuje wyświetlacz Apple Watch...
Advertisment