Najlepsza talia startowa Disney Lorcana: Inklands


Disneya Lorcany wygląda na to, że udało mu się przetrwać bolesny okres ząbkowania. Teraz, gdy karty w końcu napływają do rąk graczy w ilościach na tyle dużych, że można je odwrócić spekulanci, zabawa może się naprawdę rozpocząć. Kolejny zestaw, Do Inklandówwypada 23 lutego o godz lokalni sprzedawcy detaliczni, a firma Polygon już wcześniej zapoznała się z dwiema nowymi taliami startowymi. Jeśli możesz wybrać tylko jedną z talii za 16,99 USD, wybór jest prosty: rzuć dziesięciocentówkę na Scrooge’a McDucka i jego przyjaciół.

Do Inklandów oferuje dwie gotowe talie startowe: talię bursztynową i szmaragdową, na której znajdują się gangi z gry 101 Dalmatyńczyków I Piotruś Pan a także talia Ruby and Steel z Moaną i Scrooge McDuckiem. Choć pierwsza talia prawdopodobnie przypadnie do gustu kolekcjonerom i fanom talii kaskaderskich, to jest to… Atramenty‘ Ruby and Steel to najlepsza moc od razu po wyjęciu z pudełka. Wszystko ma związek z systemem zasobów gry, który wyróżnia się na tle systemów dostępnych u konkurencji Magia: Zgromadzenie I Gra karciana Pokémon Trading.

Jedna z najczęstszych frustracji, z jakimi się borykam Lorcana Talie startowe polegają na tym, że mam tendencję do dość szybkiego wypalania całej ręki. Problem polega na tym, że mam skłonność do generowania atramentu (wersji many w grze) w każdej turze, co powoduje wypalenie jednej karty z mojej ręki od razu na wierzchu. Brak wystarczających zasobów, aby dostarczyć potężniejsze karty w późnej fazie gry, stanowi ryzyko w każdej grze TCG, ale tutaj było to szczególnie trudne. Nawet jeśli mam wystarczającą ilość atramentu, czasami brakuje mi kart do zagrania, przez co niektóre talie na początku wyglądają na mocne, a po zakończeniu gry stają się coraz mniejsze. Nawet jeśli pojawi się wystarczająca liczba kart, złe dobranie w końcówce może oznaczać, że przeciwnikowi dość łatwo będzie go dogonić, wylądować na jednym lub dwóch sianokosach, a następnie odjechać, aby dokończyć pracę domową z algebry.

Reklama

Zdjęcie: Charlie Hall/Polygon

Karta o nazwie Scrooge McDuck, Uncle Moneybags rozwiązuje problem braku wystarczającej ilości atramentu dzięki zdolności Poszukiwacz skarbów. Ilekroć wyślesz tego miliardera na wyprawę, sprawi, że następna karta, którą wyłożysz na stół, będzie tańsza o jeden atrament. Oznacza to, że możesz być nieco bardziej oszczędny w wytwarzaniu atramentu i wycisnąć kilka tanich kart więcej, zużywając mniej atramentu, gdy ciśnienie jest duże. W tej talii startowej znajduje się również mnóstwo tanich kart, w tym większość z obsady Kacze Opowieści (2017). Huey, Louie, Webby Vanderquack, Della Duck i Gyro Gearloose pojawiają się obok Myszki Minnie, Hei Hei, Simby i nie tylko – a wszystko to za cenę poniżej czterech atramentów!

Pokazane tutaj nowe karty, zwane kartami lokalizacji, obejmują Motunui i Agrabah.  Pokazane są również drzwi skarbca do skarbca Scrooge'a.

Zdjęcie: Charlie Hall/Polygon

Oszczędności nadal się sumują dzięki Scrooge McDuck, Najbogatsza Kaczka na Świecie i karta lądu o nazwie Motunui, Island Paradise. Ta wersja Scrooge (którą można grać jednocześnie przy stole obok siebie) pozwala zagrać kartę przedmiotu za darmo za każdym razem, gdy wygna ona kartę przeciwnika. Gdzie indziej moc Reinkarnacji na Motunui pozwala zamienić postacie, które zostały tam wygnane, w atrament.

Doceniam także karty przedmiotów w tej talii. Obejmują one Drzwi Krypty, które zapewniają dodatkową wytrzymałość twoim lokacjom i stacjonującym tam postaciom, a także przedmiot Sumeryjski Talizman, który pozwala ci dobrać kartę, gdy jedna z twoich postaci zostanie wygnana. Cała talia sprawia wrażenie naprawdę dobrze dostrojonej i spójnej i nie mogę się doczekać, jak poradzi sobie z niektórymi z naszych potężniejszych, domowych talii.

Biorąc to pod uwagę, talia Bursztynu i Szmaragdu sama w sobie nie jest zła. Moim zdaniem po prostu nie jest tak potężny. Dlaczego? Cóż, to wszystko wina tych nieszczęsnych szczeniąt!

Szczegóły talii zawierającej szczenięta obejmują Pongo, Patcha, Rolly'ego i Lucky'ego oraz 5 bezimiennych dalmatyńczyków.

Zdjęcie: Charlie Hall/Polygon

Podczas gdy talia Rubinów i Stali wydaje się pełna i potężna, talia Bursztynu i Szmaragdu wydaje się niekompletna. Nowa karta Piotrusia Pana dobrze wykorzystuje nowatorskie karty lokalizacji, ale nowi Zagubieni Chłopcy nie wspierają go tak dobrze, jak mogliby. W swej istocie Amber i Emerald grają jak talia kaskaderów, w której chcesz wyłożyć na stół jak najwięcej tanich kart szczeniąt dalmatyńczyków. W praktyce po prostu nie udało mi się zebrać wystarczająco dużej grupy szczekających kumpli skakających po ataku. Podczas gdy karta nazywa się Dalmation Puppy, Tail Wagger oferuje możliwość wypełnienia talii 99 kopiami tej pojedynczej karty — bardzo więcej niż tradycyjny limit 60 kart dla gry cały talia — sama talia startowa składa się tylko z pięciu. Jeśli chcesz więcej, musisz zacząć gonić tych małych drani poprzez całą masę boosterów.

Disneya Lorcany‘S Do Inklandów Zestaw dotrze do zaprzyjaźnionych lokalnych sklepów z grami już 23 lutego. Będzie można go znaleźć w Internecie i w dużych sklepach od 8 marca. Więcej informacji na ten temat Disneya Lorcanywymeldować się nasz przewodnik dla absolutnie początkujących.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Apple @ Work: wdrożenie Meraki w T-Mobile uwypukla niewykorzystaną szansę dla Apple

Usługa Apple @ Work jest dostarczana wyłącznie przez firmę Mosyle, jedyna zunifikowana platforma Apple. Mosyle to jedyne rozwiązanie, które integruje w jednej...

Czego można się spodziewać po MWC 2024

Nie szukając żadnych przecieków ani plotek, założę się, że prawdopodobnie mógłbyś naszkicować większość telefonów, o których mówi się, że mają premierę o godz....

MWC 2024: wszystkie telefony, urządzenia do noszenia i gadżety zaprezentowane w Barcelonie

Oferta telefonów Xiaomi ma nowego lidera. The Xiaomi 14 Ultra właśnie pojawił się w Chinach i oferuje szereg imponujących parametrów fotograficznych, w...
Advertisment