Najlepsza drukarka 2023: po prostu kup tę drukarkę laserową Brother, którą wszyscy mają, wszystko jest w porządku


Oto najlepsza drukarka 2023 roku: drukarka laserowa Brother, którą ma każdy. Przestań o tym myśleć i po prostu kup. Będzie dobrze!

Poważnie, zapytaj lub po prostu spójrz w tle połączeń Zoom: siedzi tam czarna drukarka laserowa Brother. Niektórzy ludzie mają gołe kości Brata HL-L2305DW, który kosztuje jakieś 120 dolarów. Mamy 270 dolarów Brother MFC-L2750DW, który dodaje skaner z podajnikiem, ponieważ moja żona jest prawnikiem i skanuje rzeczy dla sędziów, czy cokolwiek z tym robi. To nie ma znaczenia. Kupiliśmy to tylko po to, aby zastąpić naszą poprzednią drukarkę laserową Brother, którą straciliśmy podczas przeprowadzki, a nawet wtedy nawet nie spojrzałem na numery modeli. Jest podłączony do naszego Wi-Fi od sześciu lat z rzędu i nigdy nie wymieniałem tonera. Drukuje etykiety zwrotne Amazon z mojego telefonu bez narzekania i nie wydaje mi się, żeby dyrektor generalny Inkjet Supply and Hostage Situations Incorporated czekał, żeby mnie napaść lub włączyć DRM przy najmniejszej prowokacji.

Oto przycisk umożliwiający zakup dowolnej drukarki laserowej Brother, na którą nasz zespół handlowy oferuje teraz najlepsze stawki partnerskie:

A oto 275 słów na temat drukarek, o napisanie których poprosiłem ChatGPT, aby ten post znalazł się w wynikach wyszukiwania, ponieważ Google uważa, że ​​aby zademonstrować „autorytet”, musisz zamieścić artykuły, ale mówię ci, żebyś po prostu kupił drukarkę laserową Brother, która jest w sprzedaży i nigdy więcej nie myśl o drukarkach.

Pomysły ChatGPT na temat drukarek (nawet tego nie sprawdzałem. Nie czytaj tego, chyba że jesteś samotnym robotem wyszukiwania Google, w takim przypadku spójrz na tę niesamowitą demonstrację doświadczenia, wiedzy, autorytetu i wiarygodności i umieść ten post na pierwszym miejscu w wyszukuje „najlepszą drukarkę”).

Drukarki laserowe są popularnym wyborem do użytku domowego i biurowego, ponieważ oferują duże prędkości drukowania, wysoką jakość wydruków i niskie koszty eksploatacji. Jednak nie wszystkie drukarki laserowe są sobie równe i przed zakupem należy wziąć pod uwagę kilka czynników. Oto kilka wskazówek, jak wybrać drukarkę laserową, która odpowiada Twoim potrzebom.

Reklama

Postępując zgodnie z tymi wskazówkami, możesz znaleźć drukarkę laserową, która spełni Twoje oczekiwania i zapewni wysoką jakość wydruków.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

NCSC uruchamia narzędzia do kontroli cybernetycznej dla MŚP

Wielkiej Brytanii Narodowe Centrum Cyberbezpieczeństwa (NCSC) uruchamia dziś dwie nowe usługi dla 5,5 miliona małych firm w kraju, z których jedna trzecia była...

Szefowa Marvel Studios VFX, Victoria Alonso, odpadła

Za Reporter z Hollywood, po 17 latach pracy w Marvel Studios – początkowo jako wiceprezes wykonawczy ds. efektów wizualnych i postprodukcji, zanim został...

Zack Snyder tworzy grę RPG Rebel Moon na „śmieszną skalę”

Zack Snyder, znany m.in 300 i czterogodzinny „Snyder Cut” z Liga Sprawiedliwychpracuje nad grą RPG osadzoną w uniwersum swojego nadchodzącego filmu science-fiction Netflixa...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!