Nadchodzi nowa aplikacja Apple do tworzenia obrazów AI: Image Playground


Na WWDC dzisiajApple zadebiutowało Inteligencja Applepakiet nowych funkcji dla iOS 18, iPadOS 18i nie tylko, obejmujące generowanie tekstu, ulepszoną Siri, Genmoji i nie tylko.

Tworzenie obrazów to jeden z głównych filarów Apple Intelligence i Apple nazywa to Image Playground. Dostęp do narzędzi Image Playground będzie możliwy z poziomu aplikacji takich jak Wiadomości, Notatki i Keynote, ale firma Apple stworzyła także dedykowaną aplikację Image Playground, która pojawi się jesienią tego roku.

Image Playground to skuteczny sposób, dzięki któremu Apple Intelligence automatycznie tworzy nowe obrazy w przystępny sposób. Zaczyna się od wyboru stylu obrazu. Image Playground obsługuje trzy style:

  • Animacja
  • Ilustracja
  • Naszkicować

W tym miejscu możesz przeglądać różne koncepcje obrazów, korzystając z istniejących kategorii, takich jak akcesoria, motywy, miejsca i kostiumy.

Następnym krokiem jest wpisanie opisu tego, czego szukasz. Jeśli chcesz umieścić na obrazie znajomą osobę, możesz wybrać tę osobę z biblioteki Zdjęć. Następnie voila, Image Playground automatycznie utworzy obraz za Ciebie.

Reklama

Chociaż te funkcje mogą być najczęściej używane w istniejących aplikacjach, aplikacja Image Playground będzie służyć jako zabawna piaskownica, w której możesz eksperymentować i po prostu dobrze się bawić. Zwłaszcza dzieci z pewnością będą się świetnie bawić bawiąc się w Image Playground.

Całe tworzenie obrazów w Image Playground odbywa się na urządzeniu, co oznacza, że ​​możesz tworzyć dowolną liczbę obrazów, nie martwiąc się o wyczerpanie zewnętrznych zasobów chmury.

Po utworzeniu obrazu w aplikacji Image Playground można go łatwo zapisać w aplikacji Zdjęcia lub Pliki albo wyeksportować do innej aplikacji w celu udostępnienia go innym.

Warto zauważyć, że wszystkie obrazy pokazane w Image Playground są animowane lub w inny sposób nierealistyczne. Najwyraźniej Apple nie chce udostępniać narzędzi do tworzenia realistycznie wyglądających fałszywych zdjęć.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Studio gier współzałożone przez Dr Disrespecta „natychmiast” kończy współpracę ze streamerem

Midnight Society, studio gier, którego współzałożycielem jest Dr Disrespect, zakończyło współpracę ze streamerem. W poście na X, – napisało studio że w...

Avid Pro Tools zapewnia obsługę ARA 2 dla rozwiązań iZotope, Synchro Arts i Sound Radix oraz nowe wtyczki MIDI

Firma Avid ogłosiła aktualizację oprogramowania do produkcji dźwięku Pro Tools, która wprowadza obsługę ARA 2 dla rozwiązań firm iZotope, Synchro Arts i Sound...

24 czerwca 2024 – Rozmowy Apple i Meta, dramat DMA

Posłuchaj podsumowania najważniejszych artykułów dnia z 9 do 5Mac. Dostępny jest 9to5Mac Daily w iTunes i aplikacji Podcasty firmy Apple, Zszywacz, Dostroić,...
Advertisment