Nadchodzi następca GoPro Max


Założyciel i dyrektor generalny GoPro, Nick Woodman, podczas wydarzenia inaugurującego GoPro 12 potwierdził, że nowa kamera 360 stopni GoPro Max „jest w pracach i będzie warto czekać”. Na tę aktualizację czekaliśmy długo – oryginalne GoPro Max został wydany jeszcze w październiku 2019 roku.

Skontaktowaliśmy się z GoPro, aby dowiedzieć się więcej na temat nadchodzącej kamery 360 stopni, w tym o jej dostępności, ale otrzymaliśmy prostą odpowiedź „bez komentarza” od rzecznika. Osobiście mam nadzieję, że ten aparat zostanie wypuszczony przed oficjalnym otwarciem sezonu narciarskiego.

GoPro była jedną z pierwszych firm, które rozpoczęły sprzedaż konsumenckich kamer 360°. W 2017 r. GoPro wypuściło Fusion za 699 dolarówlata po wyprodukowaniu a zestaw sześciu kamer o nazwie Omni, który może rejestrować filmy 360 lub VR, pod warunkiem, że masz w pobliżu sześć dodatkowych identycznych kamer GoPro. Żadna z opcji nie była wtedy świetna. Ale podobnie jak Insta360 One X, GoPro Max nakręcił wideo 360 a o wiele bardziej dostępne ponieważ nie trzeba było ręcznie łączyć całego materiału na pulpicie.

Insta360 wykazał się znacznie większymi ambicjami

Od tego czasu Insta360 wykazał znacznie większe ambicje na rynku wideo 360 stopni. Widzieliśmy, jak wypuszczał kamery modułowe, takie jak ONE RS TwinKamery 360 z 1-calowe czujnikiKamery 360 z Możliwości HDRoraz oprogramowanie mobilne, które stale ułatwia oglądanie i edycję filmów 360°. Funkcje takie jak tryb selfie i zabawne przejścia nie są dostępne w GoPro Max.

Max nadal rejestruje naprawdę wyraźne filmy, ale jasne jest, że GoPro zbyt długo ignorowało linię Max i nadszedł czas, aby nadrobić zaległości.

Reklama

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Tesla wprowadza na rynek chiński zaktualizowany Model Y, zachowując tę ​​samą cenę początkową

Chińskie ramię Tesli zostało ogłoszone w Wpis na WeChacie W niedzielę rano wypuścił nowy Model Y z ulepszeniami konstrukcyjnymi i wydajnościowymi, które utrzymują...

Zagrajmy w Heat: Pedal to the Metal w najnowszym odcinku Overboard

Istnieje wiele gier planszowych ze świetnymi motywami i wiele gier planszowych ze świetną mechaniką, ale rzadko zdarza się, aby gra łączyła...

Every movie and show coming to Netflix in October

Even with Netflix’s recommendation algorithm serving you new movies, new TV shows, and original programming tailored to your viewing habits, the...
Advertisment