MultiVersus: Jak zdobyć złoto i odblokować wszystkie postacie i profity


Złoto jest jedną z głównych walut wirtualnych w Warner Bros. nowa platformowa bijatyka w stylu Smash Bros., MultiVersus. Zgodnie z modelem free-to-play gry, złoto służy jako bezpłatna waluta, którą można zarobić po prostu grając w grę, i istnieje wiele sposobów, aby je zdobyć.

W tym przewodniku dowiesz się, dlaczego go potrzebujesz i jak go zebrać, aby nie wydawać prawdziwej gotówki na niektóre elementy do odblokowania w grze.

Dlaczego potrzebujesz złota?

Najbardziej oczywistym zastosowaniem jest odblokowywanie postaci. Podczas gdy gra ma obrotowa lista darmowych postacigracze muszą kupić dowolny inny myśliwiec, którego chcą użyć. Można to zrobić za prawdziwe pieniądze (które można wymienić na walutę Gleamium w grze) lub zarobić trochę złota poprzez dalsze granie.

Chociaż każdą postać można kupić za złoto, tego samego nie można powiedzieć o alternatywnych skórkach dla tych postaci. Niektóre skórki, takie jak klasyczna skórka Żelaznego Giganta bez emblematu „S” na klatce piersiowej inspirowanego Supermanem, można kupić za 250 sztuk złota. Ale większość skórek, które całkowicie zmieniają ubiór postaci, jest ekskluzywnych dla Gleamium.

Reklama

Zdjęcie: Player First Games/Warner Bros. Games przez Polygon

Możesz także użyć złota, aby odblokuj dodatki, które można wyposażyć dla swoich postaci w grze. Perki stają się dostępne, gdy twoja postać osiągnie 9 poziom, a każda postać ma inne profity, które należy odblokować indywidualnie. Te profity dają twoim wojownikom i kolegom z drużyny nowe umiejętności, wzmocnienia i bonusy w bitwie. Możesz odblokować niektóre profity ekskluzywne dla postaci, grając jako te postacie i wyrównując je, ale niewyłączne można po prostu odblokować, wydając złoto na te profity.

Jak zdobyć więcej złota?

Jednym z pierwszych sposobów na zdobycie złota są „Misje początkowe”. Służą one jako samouczek MultiVersus. Ukończenie tych misji zapewni ci około 2000 złota na początek, czyli tyle, ile kosztuje wiele postaci. Gdy to skończysz, inne sposoby na zdobycie większej ilości złota staną się nieco bardziej aktywne, ale nie są zbyt trudne ani mylące.

Podobnie jak wiele tytułów free-to-play i na żywo, MultiVersus ma codzienne misje, które można wypełnić, aby szybko zarobić. Te dzienniki można wykonywać zarówno w rozgrywkach online, jak i w rozgrywkach AI offline, chyba że jest to określone jako misja wyłącznie dla jednego trybu.

Awansowanie postaci i przepustka bojowa zapewnią również przyzwoitą ilość złota. Przepustka bojowa nie musi być kupowana, aby gracze mogli z niej korzystać; ma darmowe poziomy, które zarabiają walutę, jeśli je ukończysz. Jednym z przykładów wczesnego darmowego poziomu w Battle Pass jest osiągnięcie poziomu 2, co daje 250 sztuk złota.

W miarę zdobywania kolejnych poziomów i odblokowywania kolejnych postaci, granie każdą z nich i awansowanie ich do 5 poziomu daje 100 sztuk złota na wojownika. To daje łącznie 1600 darmowego złota, jeśli awansujesz wszystkie postacie z aktualnego składu do poziomu 5. Możesz również odebrać 100 złota za wyższy poziom na swoim rzeczywistym koncie WB.

Ekran poziomu postaci Batmana w MultiVersus

Zdjęcie: Player First Games/Warner Bros. Games

Złoto zdobywasz również kończąc mecze w grze. Zarobione w ten sposób złoto można zwiększyć o 30%, po prostu zapraszając znajomego do drużyny i grając z tobą. Gra ze znajomym zapewnia również 30% premię do PD, która idzie w kierunku progresji postaci.

Ostatnim sposobem na zarobienie większej ilości złota jest przez system tostowy. Za każdym razem, gdy gracz wznosi toast, daje ci 25 sztuk złota ze swojej wirtualnej kieszeni. Ten sposób zarabiania złota nie jest niezawodny, ale kiedy to się stanie, jest to trochę dodatkowych pieniędzy, które możesz rzucić na drogę większej liczbie postaci lub profitów do odblokowania.

Najlepsze sposoby na odblokowanie złota i możliwości odblokowania, które można dzięki niemu osiągnąć, mogą ulec zmianie w przyszłości, więc ten przewodnik może być aktualizowany w miarę postępów w grze.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Apple ogłasza zmiany podatkowe dla deweloperów App Store

Firma Apple ogłosiła we wtorek pewne zmiany podatkowe dotyczące aplikacji, zakupów w aplikacji i subskrypcji dostępnych w App Store. Zmiany te mogą...

Riot opóźnia konkurencyjny sezon League of Legends po tym, jak gracze głosowali za wyjściem

Gracze reprezentowani przez Stowarzyszenie Graczy LCS (LCSPA) głosowali za wyjściem po ogłoszeniu przez Riot Games, że drużyny LCS nie będą musiały wystawiać grupy...

MSI prezentuje karty graficzne GeForce RTX 4060 Gaming X i Ventus 2X

MSI na targach Computex 2023 zaprezentowało swoją nadchodzącą kartę graficzną GeForce RTX 4060 Gaming X. RTX 4060 jest już zapowiedziany, dlatego firma...
Advertisment