MSI przedstawia 34-calowy zakrzywiony monitor do gier Optix MAG342CQRV


Optix MAG342CQRV to najnowszy zakrzywiony monitor gamingowy firmy MSI. MAG342CQRV ma szeroki 34-calowy panel UWQHD, który obsługuje rozdzielczość do 3440×1440, częstotliwość odświeżania 100 Hz i panel VA 1 ms. Obsługuje również synchronizację adaptacyjną. W porównaniu z tradycyjnym panelem 16: 9, panel Ultrawide 21: 9 zwiększa rozmiar ekranu, dzięki czemu gracze mogą cieszyć się szerszym kątem widzenia Gracze mogą wyświetlać wiele okien jednocześnie, co znacznie poprawia działanie i wydajność gry.

Panoramiczny 21: 9 wykorzystuje panel VA, który zapewnia doskonały kontrast i płynny obraz. To nie tylko zapewnia graczom płynniejszy ekran, ale także odgrywa ważną rolę w życiu codziennym, takim jak przeglądanie sieci w wielu oknach lub okno robocze. Rozmiar wyświetlacza 3440X1440 obsługuje również odtwarzanie ekranu w wysokiej rozdzielczości. MAG342CQRV zapewnia graczom doskonałą wydajność wyświetlania gier i funkcje rozrywki wideo w wysokiej rozdzielczości.

Ulepszony szeroki kąt 21: 9

Zakrzywiony monitor do gier Optix MAG342CQRV jest wyposażony w szeroki 34-calowy panel UWQHD, który obsługuje rozdzielczość do 3440×1440. Ten panel 21: 9 pozwala graczom cieszyć się szerszym kątem widzenia w porównaniu z innymi tradycyjnymi panelami 16: 9. Panoramiczny ekran pozwoli również graczom na wielozadaniowość z kilka okien, obserwuj znaczną poprawę wydajności operacyjnej i gry.

Niezwykle wysoka częstotliwość odświeżania i krótki czas reakcji

Optix MAG342CQRV jest wyposażony w panel VA o częstotliwości odświeżania 100 Hz i czasie reakcji 1 ms, który jest najbardziej korzystny w przypadku gier o szybkim tempie, takich jak FPS, RTS i MOBA. Te gry wymagają szybkich i precyzyjnych ruchów, których bardzo wysoka częstotliwość odświeżania i krótki czas reakcji pozwolą Ci wyprzedzić konkurencję.

Aplikacja Gaming OSD 2.0

Reklama

Optix MAG342CQRV jest dodatkowo wzmocniony przez aplikację Gaming OSD, która umożliwia sterowanie wyświetlaniem monitora w oknie oprogramowania. Możesz nawet dostosować ustawienia wyświetlania dla innego oprogramowania w aplikacji, a następnie automatycznie zastosuje ustawienia wstępne po rozpoczęciu korzystania z oprogramowania. Wreszcie, aplikacja Gaming OSD umożliwia używanie skrótów klawiszowych w grze do regulacji ustawień wyświetlania.

Adaptive Sync

Optix MAG342CQRV jest zbudowany z technologią Adaptive Sync, aby zapewnić płynne efekty wizualne podczas rozgrywki. Technologia Adaptive Sync zsynchronizuje częstotliwość odświeżania monitora z procesorem graficznym, aby wyeliminować szarpanie lub zacinanie się ekranu.

Nocna wizja

Night Vision jest zintegrowane z oprogramowaniem konfiguracyjnym MSI – Gaming OSD App 2.0. Inteligentnie oblicza szczegóły w ciemnym obszarze ekranu, który ma zostać wzmocniony, w przeciwieństwie do brutalnego rozjaśnienia całego ekranu i spowodowania prześwietlenia niektórych obszarów. Tworzy to ogólnie wygodne i przyjemne obrazy.

Specyfikacje:Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Nasze badanie pokazuje, że covid-19 może wpływać na dane biometryczne przez kilka tygodni po zakażeniu

Na początku pandemii badacze i twórcy urządzeń do noszenia rzucili się, aby sprawdzić, czy smartwatche i monitory fitness mógł wykryć covid-19. Teraz...

Genesis przedstawia Lead 300: nowy zestaw klawiatur

Genesis, popularny producent akcesoriów dla graczy, zaprezentował właśnie nowy zestaw klawiatur o oznaczeniu Lead 300. Produkt ten pozwala użytkownikom szybko odmłodzić wygląd swoich...

Great action movies to watch from John Wick’s co-stars and adversaries

“You get to work with two martial arts legends in this movie, Donnie and Hiroyuki ,” Looper interviewer Don Kaye...
Advertisment

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami?

Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Podaj swoje dane, a pozostaniemy w kontakcie. To takie proste!