MSI prezentuje laptopy nowej generacji AI+ do gier oraz biznesu i produktywności z najnowszymi procesorami na targach COMPUTEX 2024


MSI, wiodąca marka laptopów do gier, tworzenia treści oraz laptopów biznesowych i produktywnych, z dumą ogłasza wprowadzenie na targi COMPUTEX 2024 kilku laptopów nowej generacji do gier i produktów biznesowych AI+, wyposażonych w najnowsze procesory Intel i AMD. Laptopy te oferują ponad 100 TOPS mocy obliczeniowej AI i obsługuje ponad 500 modeli AI zoptymalizowanych na procesorach Intel Core Ultra, co czyni ją najsolidniejszą platformą do tworzenia komputerów PC ze sztuczną inteligencją, oferującą większą liczbę modeli, platform i środowisk wykonawczych AI niż jakikolwiek inny dostawca procesorów. Wyposażone w procesor graficzny GeForce RTX do laptopów oferują do 542 TOPS, zapewniając najwyższą wydajność i umożliwiając wyjątkowe doświadczenia AI.

Ponadto firma MSI zaprezentowała nowe, przenośne urządzenie do gier Claw 8 AI+ z systemem Windows 11, wyposażone w procesory Intel Core Ultra (o nazwie kodowej „Lunar Lake”) i 8-calowy ekran, zapewniający płynniejszą i szerszą rozgrywkę mobilną.

Oprócz samodzielnie opracowanych nowych produktów, firma MSI wprowadziła także na rynek kilka produktów pod wspólną marką ze swoimi partnerami, w tym Stealth 18 Mercedes-AMG Motorsport i Stealth 16 Mercedes-AMG Motorsport we współpracy ze znaną marką luksusowych samochodów o wysokich osiągach Mercedes-AMG oraz Edycja limitowana Claw Fallout, we współpracy z cieszącą się dużym uznaniem grą komputerową Fallout, niedawno zaadaptowaną na serial telewizyjny. Oferty te są przeznaczone dla entuzjastów samochodów wyczynowych i graczy gier komputerowych na całym świecie.

MSI zaprezentowało także nową serię laptopów Modern, zaprojektowaną specjalnie dla profesjonalistów biznesowych i studentów, dla których mobilność jest priorytetem.

Oprócz nowo wprowadzonych produktów, firma MSI ma również zaszczyt ogłosić, że jej obecny 16-calowy, lekki laptop Prestige 16 AI Evo i przenośny komputer do gier Claw zdobyły nagrodę COMPUTEX BC Award 2024. Prestige 16 został zwycięzcą Złotej Nagrody, reprezentującej wyjątkową mobilność, uznaną przez jury BC Award za najlepszy produkt w kategorii Komputer i system.

„MSI nie tylko oferuje najbardziej wszechstronną w branży ofertę komputerów PC AI+, ale także wprowadza wiele nowych laptopów i urządzeń przenośnych przeznaczonych dla entuzjastów samochodów i graczy na całym świecie” – powiedział Eric Kuo, wiceprezes wykonawczy MSI i dyrektor generalny jednostki biznesowej NB. „Zapraszamy gości z całego świata do odwiedzenia stoiska MSI, aby doświadczyć obliczeniowej sztucznej inteligencji nowej generacji i ekscytujących produktów do gier”.

Prestige & Summit: Wiodące laptopy nowej generacji AI+ do zastosowań biznesowych i produktywności z procesorami Intel Core Ultra, o nazwie kodowej „Lunar Lake”.
Na targach COMPUTEX 2024 firma MSI zaprezentowała wiodące w branży laptopy biznesowe i produktywne nowej generacji AI+, Prestige i Summit, wyposażone w procesory Intel Core Ultra (nazwa kodowa „Lunar Lake”). W porównaniu do poprzedniej generacji, najnowszy procesor oferuje nawet trzykrotnie większą wydajność AI. Co więcej, dzięki zintegrowanemu procesorowi graficznemu, procesorowi i NPU zapewnia ponad 100 TOPS wydajności AI, dzięki czemu może lokalnie sterować większą liczbą oprogramowania lub usług AI. W połączeniu z kompleksowym oprogramowaniem i usługami zoptymalizowanymi pod kątem krzemu od ponad 100 niezależnych dostawców oprogramowania, zapewnia użytkownikowi szybsze i bezpieczniejsze doświadczenie.

Reklama

Dodatkowo zoptymalizował ponad 500 modeli AI, co czyni go idealną platformą do tworzenia usług związanych ze sztuczną inteligencją. Oprócz wiodącej wydajności sztucznej inteligencji procesory Core Ultra (nazwa kodowa „Lunar Lake”) mogą poszczycić się także doskonałym współczynnikiem efektywności energetycznej, dzięki czemu powstają lżejsze, cieńsze laptopy biznesowe i produktywne o dłuższej żywotności baterii, takie jak Prestige i Summit.

Laptopy z serii Prestige są dostępne w trzech rozmiarach: 13, 14 i 16 cali. Oprócz najnowszych procesorów, cała seria Prestige charakteryzuje się ultralekkimi korpusami, dużymi akumulatorami i długą żywotnością baterii. Na przykład Prestige 13 AI+ Evo waży zaledwie 990 gramów i jest wyposażony w dużą baterię o pojemności 75 Wh, która zapewnia nieprzerwaną pracę przez cały dzień. Dodatkowo cała seria Prestige została zmodernizowana do 5-megapikselowej kamery internetowej, oferującej wyższą jakość transmisji na żywo i możliwości spotkań online.

Summit 13 AI+ Evo, również należący do serii biznesowej i produktywności, jest teraz wyposażony w nowe procesory Intel Core Ultra (o nazwie kodowej „Lunar Lake”), lekką obudowę, kompleksowe zabezpieczenia oraz rysik MSI Pen 2 obsługujący MPP 2.6, dzięki czemu jest najbardziej wszechstronny 13-calowy laptop z klapką.

Stealth A16 AI+ i Creator A16 AI+: pierwszy na świecie 16-calowy, lekki laptop do gier i kreacji z procesorami AMD Ryzen AI z serii 300
MSI wprowadziło także pierwsze na świecie 16-calowe lekkie laptopy do gier i twórców, Stealth A16 AI+ i Creator A16 AI+, łączące sztuczną inteligencję nowej generacji, gry i tworzenie treści. Procesor AMD Ryzen AI z serii 300 oferuje nową architekturę procesora, zintegrowaną grafikę i NPU, oferując doskonałą wydajność procesora, możliwości wyświetlania i moc obliczeniową AI.

Jeśli chodzi o moc obliczeniową sztucznej inteligencji, nowa architektura XDNA 2 zapewnia nawet trzykrotnie większą wydajność w porównaniu z poprzednimi produktami, umożliwiając uruchamianie generatywnej sztucznej inteligencji lub modeli z dużymi językami bezpośrednio na laptopie. Nowa zintegrowana jednostka graficzna Radeon z serii 800M zawiera do 33% więcej rdzeni graficznych niż poprzednia generacja, zapewniając płynną rozgrywkę na lekkich laptopach. Jednostka procesorowa, wyposażona w najnowszą architekturę Zen 5, obsługuje do 12 dużych rdzeni i do 50% więcej pamięci wbudowanej w porównaniu z poprzednimi produktami, oferując wiodącą w branży wydajność procesora.

Stealth A16 AI+ i Creator A16 AI+ są również wyposażone w najnowszą kartę graficzną NVIDIA GeForce RTX z serii 40, zapewniającą najwyższą moc obliczeniową AI. Zbudowana z myślą o erze sztucznej inteligencji, karta GeForce RTX jest wyposażona w wyspecjalizowane rdzenie Tensor AI, które zapewniają najnowocześniejszą wydajność i rewolucyjne możliwości. Wykorzystaj wyjątkowe funkcje AI i zmień sposób, w jaki użytkownicy pracują i bawią się. Od zwiększonej kreatywności i ultrawydajnej produktywności po niesamowicie szybką rozgrywkę – najwyższa moc sztucznej inteligencji na komputerach PC z systemem Windows będzie dostępna w RTX – dziś i jutro.

Oprócz nowego procesora i doskonałej mocy obliczeniowej AI, Stealth A16 AI+ i Creator A16 AI+ mają lekką obudowę ze stopu magnezu i aluminium, wydajne chłodzenie Cooler Boost 5 i bogactwo portów, co czyni je najlepiej wyważonymi, lekkimi urządzeniami 16- calowe laptopy do gier i dla twórców.

Oprócz serii gier i tworzenia treści, MSI wprowadziło na rynek także laptopy biznesowe i produktywne Summit A16 AI+ i Prestige A16 AI+ z najnowszymi procesorami AMD Ryzen AI z serii 300. Modele te są wyposażone w dużą baterię 82 Wh i lekką obudowę, co czyni je najlepszym wyborem dla profesjonalistów, dla których mobilność jest priorytetem.

Claw 8 AI+: pierwszy na świecie komputer przenośny do gier z systemem Windows 11 i procesorem Intel Core Ultra (nazwa kodowa „Lunar Lake”)
Od czasu debiutu na targach CES, przenośny gamingowy komputer MSI Claw stał się wydarzeniem rynkowym. Bazując na swoim sukcesie, firma MSI zaprezentowała na targach COMPUTEX pierwszy na świecie przenośny komputer przenośny z systemem Windows 11 i procesorami Intel Core Ultra (o nazwie kodowej „Lunar Lake”), Claw 8 AI+, po raz kolejny przyciągając uwagę fanów przenośnych urządzeń do gier na całym świecie.

Oprócz zwiększonej efektywności energetycznej procesora nowej generacji, firma MSI aktywnie słuchała opinii użytkowników i odpowiednio zaktualizowała kilka specyfikacji sprzętu, na przykład dodając dodatkowy port USB-C obsługujący Thunderbolt 4, poprawiając wrażenia dotykowe przycisków LB/RB , zwiększając pojemność akumulatora i zastępując ładowarkę lżejszą ładowarką montowaną na ścianie. Oczekuje się, że Claw 8 AI+ będzie najbardziej zaawansowanym 8-calowym komputerem przenośnym do gier na rynku. Po oficjalnej premierze udostępniony zostanie miesięczny bezpłatny okres próbny Xbox Game Pass, dzięki któremu użytkownicy będą mogli cieszyć się najpopularniejszymi obecnie grami AAA.

Stealth 18 Mercedes-AMG Motorsport i Stealth 16 Mercedes-AMG Motorsport: połączenie wysokich osiągów i luksusu
W zeszłym roku firma MSI została oficjalnym partnerem znanej na całym świecie marki luksusowych samochodów o wysokich osiągach Mercedes-AMG, wprowadzając na rynek pierwszy laptop pod wspólną marką Stealth 16 Mercedes-AMG Motorsport. Aby uczcić pierwszą rocznicę współpracy, obie luksusowe marki po raz kolejny połączyły siły, aby wprowadzić na rynek laptopa pod wspólną marką Stealth 18 Mercedes-AMG Motorsport, a także unowocześniły oryginalny Stealth 16 Mercedes-AMG Motorsport, dedykowany do zaawansowanych entuzjastów samochodów wyczynowych i graczy na całym świecie.

Konstrukcja Stealth 18, opracowana wspólnie przez zespoły projektowe MSI i Mercedes-AMG, zawiera kilka symboli prędkości, takich jak duża powierzchnia wzoru AMG pokrywająca obszar podparcia dłoni, ekskluzywne metalowe tabliczki znamionowe MSI i AMG oraz Mercedes-AMG Widoczne logo sportów motorowych. W połączeniu z lekką obudową ze stopu magnezu i aluminium tworzy atmosferę najwyższego luksusu i wysokiej wydajności.

Rzeczywista wydajność Stealth 18 jest tak potężna, jak fabryczny samochód wyścigowy Mercedes-AMG GT2: wyposażony w procesor Intel Core Ultra 9 185H i układ graficzny NVIDIA GeForce RTX 4080, uzupełniony wielkopowierzchniowym chłodzeniem w komorze parowej, zapewnia potężną wydajność , pozwalając graczom zdominować pole bitwy w grach niczym fabryczny samochód wyścigowy Mercedes-AMG GT2.

MSI i znane studio gier Bethesda wspólnie wypuściły na targach COMPUTEX limitowaną edycję specjalną Claw x Fallout pod wspólną marką. Cały projekt zewnętrzny inspirowany jest Vaultami z gry, Pip-Boyami noszonymi przez mieszkańców Vault oraz robotami, co czyni go wymarzonym przedmiotem dla fanów Fallouta i graczy na całym świecie. Dzięki funkcjom takim jak doskonały chwyt, największa bateria w branży, doskonałe chłodzenie oraz joysticki i spusty wyposażone w czujniki efektu Halla, Claw z systemem Windows 11 pozwala graczom cieszyć się serią Fallout w dowolnym momencie, głęboko doświadczając post-nuklearnej apokalipsy atmosfery gra.

Nowa seria Modern: przeznaczona dla profesjonalistów i studentów
Laptopy MSI z serii Modern cieszą się dużym uznaniem od chwili ich premiery za wygodną klawiaturę i lekką obudowę. Bazując na tym sukcesie, MSI z dumą ogłasza wprowadzenie na rynek nowej serii laptopów Modern, dostępnych w rozmiarach 13, 14 i 15 cali. Oprócz wygodnej klawiatury, lekkiej obudowy i bogatych opcji łączności, nowe laptopy z serii Modern są także wyposażone w przewodowy port sieciowy RJ-45, zapewniający bardziej stabilne połączenie internetowe. To ulepszenie umożliwia profesjonalistom i studentom wydajniejszą pracę i naukę.

Wszystkie powyższe produkty można zobaczyć na stoisku MSI na targach COMPUTEX 2024. Serdecznie zapraszamy globalnych dostawców, partnerów handlowych, media i gości do przyjścia i podzielenia się z nami swoją opinią. Laptopy MSI będą również codziennie organizować regularne prezentacje produktów w strefie laptopów. Liczymy na Państwa udział.Source link

Advertisment

Więcej

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Studio gier współzałożone przez Dr Disrespecta „natychmiast” kończy współpracę ze streamerem

Midnight Society, studio gier, którego współzałożycielem jest Dr Disrespect, zakończyło współpracę ze streamerem. W poście na X, – napisało studio że w...

Avid Pro Tools zapewnia obsługę ARA 2 dla rozwiązań iZotope, Synchro Arts i Sound Radix oraz nowe wtyczki MIDI

Firma Avid ogłosiła aktualizację oprogramowania do produkcji dźwięku Pro Tools, która wprowadza obsługę ARA 2 dla rozwiązań firm iZotope, Synchro Arts i Sound...

24 czerwca 2024 – Rozmowy Apple i Meta, dramat DMA

Posłuchaj podsumowania najważniejszych artykułów dnia z 9 do 5Mac. Dostępny jest 9to5Mac Daily w iTunes i aplikacji Podcasty firmy Apple, Zszywacz, Dostroić,...
Advertisment