Możesz zaoszczędzić do 21 USD na wybranych grach Nintendo Switch na dzień Mario


Dziś jest „Dzień 10 marca” i chociaż nie są to „urodziny” Mario (czyli 13 września), ten dzień ma zwykle jedne z najlepszych okazji na gry wydawane przez Nintendo. Nintendo rzadko udziela rabatów na swoje własne gry, więc jeśli niedawno kupiłeś Switch i chcesz zaopatrzyć się w niektóre gry, dziś jest dobry dzień, aby rozszerzyć swoją bibliotekę gier.

Kilku sprzedawców detalicznych – w tym Amazonka, Najlepsza oferta, GameStop, i Walmart – obniżają ceny niektórych gier Nintendo, uzyskując do 21 dolarów oszczędności. Większość gier przedstawia wąsatego hydraulika, z których niektóre są dostępne za 39 USD, na przykład Super Mario Odyssey, Mario Tennis Aces, Nowy Super Mario Bros.U Deluxe, i Super Mario Maker 2. Inne oferty obejmują 40 USD za tytuły takie jak Mario Kart 8 Deluxe, Paper Mario: The Origami King, i Super Smash Bros. Ultimate.


Super Mario Odyssey

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Reklama

Najnowsza przygoda Mario jest jedną z jego najlepszych. Super Mario Odyssey zwykle kosztuje 60 USD (i jest obciążony wystarczającą ilością rozgrywki, aby uzasadnić koszt), ale teraz kosztuje 45 USD w Best Buy i Amazon.

Kontroler DualSense jest następcą DualShock 4 i posiada adaptacyjne wyzwalacze, wbudowany mikrofon i dotykowe technologie sprzężenia zwrotnego, które mają na celu dostarczanie lepszych informacji zwrotnych w grze. Otrzymujesz ją, kupując konsolę PS5, ale jeśli chcesz chwycić inną lub jeśli chcesz użyj tego kontrolera na Steam, możesz go złapać za 60 USD w Woot; to 10 dolarów mniej niż zwykła cena 70 dolarów.


DualSense

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Kontroler zaprojektowany dla PS5, wyposażony w adaptacyjne wyzwalacze, wbudowany mikrofon i dotykowe technologie sprzężenia zwrotnego.

Apple AirPods Pro to obecnie jedne z najlepszych prawdziwych bezprzewodowych słuchawek dousznych na rynku. Mój kolega Chris Welch nazwał AirPods Pro najlepsze bezprzewodowe słuchawki douszne dla właścicieli iPhone’ów w zeszłym roku. Możesz złapać nowa para za 190 $ w Woot do wyczerpania zapasów.


Apple AirPods Pro

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Flagowe słuchawki douszne Apple z lepszą jakością dźwięku, redukcją szumów i dźwiękiem przestrzennym.

Jedną z najbardziej niekonwencjonalnych bezprzewodowych słuchawek dousznych dostępnych obecnie na rynku jest Samsung Galaxy Buds Live. Pomimo dziwnej konstrukcji, te wkładki douszne w kształcie fasoli wytwarzają potężny dźwięk i mają długą żywotność baterii. W tej chwili, jeśli nie masz nic przeciwko kupowaniu odnowionych, są 60 USD w Best Buy (certyfikat Geek Squad).


Samsung Galaxy Buds Live (odnowiony)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Niekonwencjonalne bezprzewodowe słuchawki douszne Samsunga mają kształt fasoli, ale zapewniają potężny dźwięk i mają długą żywotność baterii.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Przebicie mogłoby przekonać producentów samochodów do przyjęcia nowej generacji CarPlay

Jabłko nie miał szczęścia przekonać producentów samochodów do przyjęcia nowej generacji CarPlay, w którym własny interfejs użytkownika przejmuje wszystkie lub większość wyświetlaczy pojazdu....

Pamięć G.SKILL osiąga 31 rekordów podkręcania w okresie Computex 2024

G.SKILL International Enterprise Co., Ltd., wiodąca na świecie marka wydajnych podkręcanych pamięci i komponentów do komputerów PC, z radością ogłasza osiągnięcie 31 rekordów...

Wgłębianie się w obietnicę reformy planowania centrów danych Partii Pracy w programie wyborczym Partii Pracy

Manifest wyborczy Partii Pracy zawiera zobowiązanie do usunięcia barier planistycznych, które wstrzymują rozwój centrów danych i, z kolei, hamują wzrost gospodarczy Wielkiej Brytanii. Według...
Advertisment