Możesz teraz subskrybować nowe plany iCloud+ o pojemności 6 TB i 12 TB


W poniedziałek firma Apple wydała wiele aktualizacji oprogramowania, w tym iOS 17, tvOS 17 i watchOS 10. Ale dzisiaj Apple wydało kolejną aktualizację, i ta jest przeznaczona dla iCloud. Od teraz użytkownicy iCloud mogą subskrybować nowe plany iCloud+ o pojemności 6 TB i 12 TB, aby zyskać więcej miejsca na zdjęcia, filmy, dokumenty i dane.

Warstwy 6 TB i 12 TB są teraz dostępne dla użytkowników iCloud

W zeszłym tygodniu podczas specjalnego wydarzenia Apple firma ogłosiła nowe poziomy przechowywania dla iCloud. Użytkownicy będą mieli możliwość wyboru pomiędzy dwoma dodatkowymi planami iCloud+, jednym z 6 TB przestrzeni dyskowej, a drugim z 2 TB przestrzeni dyskowej. Wcześniej maksymalna dostępna opcja przechowywania w iCloud wynosiła 2 TB.

Oto wszystkie opcje subskrypcji iCloud+:

  • 50 GB: 0,99 USD/miesiąc
  • 200 GB: 2,99 USD miesięcznie
  • 2 TB: 9,99 USD/miesiąc
  • 6 TB: 29,99 USD/miesiąc
  • 12 TB: 59,99 USD miesięcznie

Według Apple nowe poziomy stanowią „idealne uzupełnienie” dla posiadaczy najnowszych iPhone’ów, które mogą wykonywać 48-megapikselowe zdjęcia ProRAW. Pojedynczy obraz w tym formacie może ważyć około 75 MB. Nowe poziomy pamięci masowej są także idealne dla osób, które stale nagrywają filmy w rozdzielczości 4K za pomocą iPhone’a.

iCloud+

Niestety darmowa wersja iCloud nadal oferuje tylko 5 GB przestrzeni dyskowej. Płacąc za miejsce w iCloud, zyskujesz także dostęp do funkcji iCloud+, takich jak iCloud Private Relay, Ukryj mój adres e-mail, Niestandardowa domena e-mail, Chmura rodzinna i Bezpieczne wideo HomeKit.

Reklama

Warto zauważyć, że możesz dzielić miejsce w iCloud z rodziną, płacąc za iCloud+.

Jak dokonać aktualizacji

Aby uaktualnić swój plan iCloud, przejdź do ustawień iCloud na swoim urządzeniu Apple z najnowszą wersją iOS lub macOS, a następnie poszukaj opcji Zarządzaj pamięcią masową. Więcej szczegółów na temat iCloud+ znajdziesz na stronie Witryna Apple.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Amazon Echo Show 10 otrzymuje największą zniżkę od czasu Prime Day

Amazon mógł to ogłosić nowy soundbarA Echo Show 8 trzeciej generacjii mnóstwo innych urządzeń w jego trakcie ostatnie jesienne wydarzenie sprzętoweale jedną rzeczą,...

Nintendo dodaje obsługę klucza dostępu, aby umożliwić logowanie bez hasła

Kontynuując marsz w kierunku przyszłości bez haseł, Nintendo zarejestrowało się jako najnowsza firma obsługująca uwierzytelnianie za pomocą hasła. Od tego tygodnia możesz...

Darmowa aktualizacja 2.0 Cyberpunka 2077 już dostępna

Bezpłatna aktualizacja 2.0 dla Cyberpunka 2077 ukaże się na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S! Wprowadza zmiany w wielu mechanikach rozgrywki...
Advertisment