Możesz teraz stworzyć swojego cyfrowego klona dzięki Eternity.AC, startupowi AI torującemu drogę do nieśmiertelności


Science fiction ożywa dzięki eternity.ac, nowemu start-upowi oferującemu osobiste klonowanie cyfrowe, w którym każdy może rzucić wyzwanie granicom fizycznych ograniczeń za pomocą niedrogiej sztucznej inteligencji, która wygląda, mówi i rozmawia tak jak Ty. Nowe przedsięwzięcie umożliwia jednostkom zachowanie unikalnego wyglądu, myśli, doświadczeń i wspomnień dzięki prostemu, 3-etapowemu procesowi tworzenia klonów.

Innowacja otwiera nowe spektrum znaczących zastosowań sztucznej inteligencji, takich jak umożliwienie przyszłym pokoleniom interakcji z bliskimi, umożliwienie fanom i obserwatorom nawiązania kontaktu z ulubionymi osobami publicznymi oraz pomaganie ludziom w zrozumieniu punktu widzenia i doświadczeń innych. Po utworzeniu ludzie mogą wchodzić w interakcję z klonem za pośrednictwem czatu pisemnego lub rozmów głosowych.

„W obliczu tak dużej niepewności na świecie uważamy, że ważne jest, abyśmy jako ludzie jak najszybciej zaczęli zbierać informacje o sobie” – powiedział założyciel eternity.ac Alex Shastakovich. „Tylko wtedy możemy mieć pewność, że gdy nadejdzie czas, nie znikniemy, ale pozostawimy za sobą naszą trwałą obecność. Od dziadków po twórcy – każdy ma coś do przekazania przyszłym pokoleniom, a my umożliwiamy to na zawsze. “

Tworzenie cyfrowego klona na eternity.ac to proces składający się z trzech etapów:

  • Nagraj swoje przemyślenia: użytkownicy zaczynają od wypowiedzenia się i nagrania odpowiedzi na 25 lub więcej pytań w jednym z 6 obsługiwanych języków (angielskim, hiszpańskim, portugalskim, polskim, ukraińskim i białoruskim), aby podzielić się swoimi przemyśleniami, doświadczeniami i wspomnieniami.
  • Skonstruuj realistyczny awatar 3D: użytkownicy przesyłają następnie selfie pod kilkoma zalecanymi kątami, aby stworzyć realistyczny render 3D siebie.
  • Pobierz swój klon: osobisty klon zostanie następnie zapisany w chmurze i można go udostępnić innym za pomocą łącza. Użytkownicy mogą także pobrać swój klon w bezpieczne miejsce lub kupić zaszyfrowany dysk flash USB wraz ze swoim klonem, dzięki czemu klon będzie trwał wiecznie.

Tworzenie podstawowych klonów jest bezpłatne, a nieograniczone dostrajanie i rozmowy są dostępne w ramach planu „Plus” za 20 USD.

Eternity.ac jest zgodna z RODO i poważnie podchodzi do obchodzenia się z danymi użytkowników, w tym do „prawa do bycia zapomnianym”. Wszystkie wrażliwe informacje o użytkownikach są przechowywane w zaszyfrowanych bazach danych i systemach przechowywania, zgodnie z najlepszymi praktykami branżowymi. Więcej szczegółów znajdziesz w Polityce Prywatności opublikowanej na stronie.

Rejestracja użytkownika jest już otwarta. Wszystkich zainteresowanych odkryciem cyfrowej nieśmiertelności zapraszamy do stworzenia swojego klona na stronie eternity.ac.

ReklamaSource link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Kody QR mogą być ukrytym oszustwem typu phishing – ostrzega FTC

Federalna Komisja Handlu (FTC) ostrzegła społeczeństwo przed skanowaniem jakichkolwiek starych kodów QR blog z alertami konsumenckimi zeszły tydzień. Oczywiście ostrzeżenie sprowadza się...

W miarę zbliżania się premiery Apple rozpoczyna planowanie szkoleń Vision Pro dla pracowników sprzedaży detalicznej

Apple intensywnie się do tego przygotowuje Premiera detaliczna Vision Pro– wynika z nowego raportu z Bloomberga. Według doniesień Apple zaczęło planować sesje...

Włącz podwójne dotknięcie dowolnego zegarka Apple Watch: instrukcje

Jedną z głównych nowych funkcji Apple Watch Series 9 i Ultra 2 jest tak zwane „podwójne dotknięcie”, które pozwala użytkownikom kontrolować urządzenie do...
Advertisment