MoviePass powraca i zaczyna się od 10 USD miesięcznie


Oprócz planu podstawowego za 10 USD miesięcznie, MoviePass oferuje trzy droższe opcje subskrypcji: plan standardowy za 20 USD miesięcznie na trzy do siedmiu filmów miesięcznie, plan Premium za 30 USD miesięcznie na pięć do 11 filmów miesięcznie oraz plan 40 USD / miesiąc Month Pro do 30 filmów miesięcznie. Istnieje oddzielna, droższa subskrypcja dla klientów w południowej Kalifornii i obszarze metropolitalnym Nowego Jorku.

Powód, dla którego każdy poziom obejmuje szereg filmów, które można oglądać, ma związek ze sposobem działania nowego systemu kredytów MoviePass. Każdy poziom oferuje inną liczbę kredytów, które możesz wymienić na filmy każdego miesiąca, przy czym Basic ma najmniejszą liczbę kredytów, a plan Pro ma najwięcej.

Według MoviePasswartość kredytowa filmu może się zmieniać w zależności od wielu czynników, w tym pory dnia i dnia tygodnia, w którym chcesz go obejrzeć. Na podstawie tweetów od klientów który testował usługę, koszty kredytu zmieniły się bez ostrzeżenia i mogą się znacznie różnić w zależności od pokazów.

Jeśli nie wykorzystasz wszystkich swoich kredytów, MoviePass mówi, że przeniesie je na następny miesiąc, dzięki czemu możesz mieć maksymalnie dwa miesiące niewykorzystanych kredytów na koncie do wykorzystania w późniejszym terminie. Po zarejestrowaniu się w usłudze otrzymasz kartę MoviePass w ciągu 10 do 15 dni roboczych, której będziesz potrzebować w obsługiwanych kinach.

„Otwierając MoviePass dla miłośników filmów w całym kraju, rozszerzamy nasze wsparcie dla branży kinowej, pomagając zwiększyć ruch we wszystkich kinach w krytycznym sezonie letnim” – powiedział Spikes w oświadczeniu. „Nasza nowo zaprojektowana usługa oferuje naszym członkom większy wybór i elastyczność w korzystaniu z miesięcznych kredytów, jednocześnie zachęcając ich do oglądania filmów w kinach”.

W porównaniu z innymi planami subskrypcji kin, takimi jak 19,95 USD miesięcznie Subskrypcja A-List AMC Stubs albo Plan Regal Unlimited 18,99 USD miesięcznie, MoviePass wyróżnia się tym, że zaczyna się od niższej ceny i jest dostępny w większej liczbie kin. Jednak w przeciwieństwie do tych dwóch subskrypcji, MoviePass nie oferuje dodatkowych korzyści, takich jak darmowy popcorn i inne zniżki na koncesje.

Reklama

Source link

Advertisment

Więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisment

Podobne

Advertisment

Najnowsze

Quick Look: UCOTECH RE-2 In-Ear Monitors

Introduction UCOTECH is a South Korean audio brand that was founded in 2007 and has put out nearly 20 products in the time since....

Przewodnik po Dniu Społeczności Pokémon Go Axew

Pokemon Go organizuje wydarzenie Axew Community Day 10 czerwca od 14:00 do 17:00 czasu lokalnego. Chcemy przypomnieć mieszkańcom sprawdzić niebezpieczne warunki...

Recenzja ASUS GeForce RTX 4060 Ti TUF OC

Wstęp ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4060 Ti OC to poważnie wyglądająca, fabrycznie podkręcona, zaprojektowana na zamówienie wersja najnowszego wejścia firmy NVIDIA do klasy...
Advertisment